Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 107, czyli wrażenia po upadku

13 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Ten odcinek nagraliśmy w gościnnym lokalu i z gościem, którego jeszcze w pr0gramie nie było. Tomasz Majka z Nicolas Games rozmawia z nami o tym, jak się żyje po upadku wielkich marzeń związanych z grą o jakże symptomatycznym tytule - Afterfall: InSanity.

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 107, czyli wrażenia po upadku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem w całości, całkiem ciekawy odcinek. Jedynie ciągłe kończenie zdań przez Majkę wyrażeniem "tak?!" było strasznie irytujące i wnerwiające. Szkoda, że nie zapytaliście go o tą całą aferę z Epic o Unreal Engine 3 ;) Może tak kiedy Pr0gram w wersji wizualnej zaprezentujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 20:46, rammi napisał:

Przesłuchałem w całości, całkiem ciekawy odcinek. Jedynie ciągłe kończenie zdań przez
Majkę wyrażeniem "tak?!" było strasznie irytujące i wnerwiające. Szkoda, że nie zapytaliście
go o tą całą aferę z Epic o Unreal Engine 3 ;) Może tak kiedy Pr0gram w wersji wizualnej
zaprezentujecie?

A po co komu Pr0gram w wersji wizualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wywiad. Swoją drogą to dobrze, że Pan Majka, wyraził skruchę i przyznał się do błędów. Niektórzy tego nie potrafią, najlepszy przykład to właśnie ten z " czarnym PR".
10 osobowe studio to widzę, że dość kameralne grono, no ale liczę, że ten afterfall epizodyczny, wypali. Życzę Nicolasowi, żeby udało im się wyjść z dołka, tzn. życzę wmiarę dobrej epizodów, Insanity na konsole i Ipad''a, no i jakiejś przyzwoitej ich sprzedaży.
PS. Myśle, że jeśli epizody będą miały nawet umiarkowane czy dobre recenzje, to przydała by się i atrakcyjna cena. Nie wiem z max 10 dolców za epizod, ale to, max. Wtedy jest spora szansa dobrej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 18:30, Pampereczek napisał:

Dlaczego gdy chcę pobrać plik z podcastem to odtwarza on mi się, a nie pobiera? Jak to
pobrać bym mógł sobie zgrać np. na komórkę?

PPM na "Pobierz plik" i klikasz w "zapisz element docelowy jako".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 19:09, Sandro napisał:

> Dlaczego gdy chcę pobrać plik z podcastem to odtwarza on mi się, a nie pobiera?
Jak to
> pobrać bym mógł sobie zgrać np. na komórkę?
PPM na "Pobierz plik" i klikasz w "zapisz element docelowy jako".

Dzięki. Dziwne że na Chromie nie da się tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować