Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź nowej gry twórców Heavenly Sword i DmC Devil May Cry tuż za rogiem

8 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Ninja Theory szykuje się do ujawnienia swojej nowej produkcji. Heavenly Sword 2? Kontynuacja Enslaved: Odyssey to the West? A może całkowicie świeża pozycja przygotowywana dla Capcomu?

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź nowej gry twórców Heavenly Sword i DmC Devil May Cry tuż za rogiem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie czekam. To przygnębiające, że Gas Powered Games musiało zostać sprzedane aby przetrwać a takie studio, które nie ma za wielu tytułów na koncie i żaden z nich nie wybija się poza średniaka ma się całkiem dobrze (chyba). To tylko moje zdanie, więc bez nienawiści proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo Sinirio, nie przesadzałbym z tymi średniakami.
Grałeś w Enslaved? To jest ponadprzeciętna gra.
DmC też jest w moich oczach dobrym tytułem. Na każdej płaszczyźnie trzyma się swojej psychodelicznej koncepcji. Kreacja świata i postaci jest super, a gameplay to sam miód.

A GPG to inna bajka. Ostatnim dobrym tytułem spod ich łapek był SupCom z dodatkiem. Od sześciu lat nie zrobili nic dobrego. Wypalili się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie GPG zrobiło ostatnio fajną grę ponad 10 lat temu (pierwszy Dungeon Siege), więc bardziej zasługują by paść. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nooo Sinirio, nie przesadzałbym z tymi średniakami.
> Grałeś w Enslaved? To jest ponadprzeciętna gra.
> DmC też jest w moich oczach dobrym tytułem. Na każdej płaszczyźnie trzyma się swojej
> psychodelicznej koncepcji. Kreacja świata i postaci jest super, a gameplay to sam miód.
>
> A GPG to inna bajka. Ostatnim dobrym tytułem spod ich łapek był SupCom z dodatkiem. Od
> sześciu lat nie zrobili nic dobrego. Wypalili się.


No cóż, każdy lubi coś innego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować