Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts to już prawie pewniak. Zobacz okładkę nowej gry Infinity Ward!

40 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| W ofercie jednego z zachodnich sklepów pojawiło się Call of Duty: Ghosts. Jeżeli nieoficjalne informacje zostaną potwierdzone, nowy shooter studia Infinity Ward trafi na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Ghosts to już prawie pewniak. Zobacz okładkę nowej gry Infinity Ward!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawa okładka,chyba w tym roku zrezygnuję z BF4 i kupię COD Ghosts
>
> Z jednego gniota na drugi :P
Lepsze to niż powtarzająca się seria Assassinów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowego Bioshocka byście zagrali... Albo w Spec Ops: The Line, Metro, Portal, Deus Exa, Dishonored, Borderlands...

A nie z jednego modern szutera po lobotomii na drugi... Kręcicie się w tym samym starym grajdołku co wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 3 CoDy pominąłem, a BF3 mam to na co mi to samo tylko z innym numerkiem przy BF? Jak zrobią to co zapowiedzieli wcześniej to CoDa kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi okładka przypomina tą z Medal of Honor? W podobnym tonie, podobnym stroju, tylko gościu wyglądał jak Myszasty a nie jak Komandor Shepard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 18:15, NBlast napisał:

W nowego Bioshocka byście zagrali... Albo w Spec Ops: The Line, Metro, Portal, Deus Exa,
Dishonored, Borderlands...

A nie z jednego modern szutera po lobotomii na drugi... Kręcicie się w tym samym starym
grajdołku co wczesniej.

Bo rozumiem, że jak ktoś gra w Bioshocka, to nie może już zagrać w Call of Duty (i o zgrozo, wtedy Call of Duty nie może mu się podobać) ani na odwrót.

Jak ja was kocham, hejterki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 18:15, NBlast napisał:

A nie z jednego modern szutera po lobotomii na drugi...


Raczej rzadko się zgadzam z Henrarem, ale w tym przypadku muszę. Waść prawisz od rzeczy.

Zacznijmy może od tego, że Deus Ex raczej średnio pasuje do wymienionych gier. Równie dobrze mógłbyś porównywać Quake''a i Thiefa albo Dragon Age i Gears of War.

Po drugie, nie popadajmy w przesadyzm z Borderlands. Podstawka jest świetna, ale raz, że spamują DLC (po 10 euraczy za sztukę), a dwa, że DLC owe są raczej takie sobie (Mad Moxxi''s Underdome Riot - poza bankiem nie wnosi do gry absolutnie NIC, a najlepszym dowodem na to jest procent osób, które ukończyły zabawę - 0,5% graczy, o ile się nie mylę). Żeby była jasność - Borderlands lubię, nad jedynką spędziłem długie godziny, mam kolekcjonerkę dwójki, ale za wzór tego, czym mogą być shootery raczej bym tego tytułu nie stawiał.

Po trzecie, nie rozumiem po co ten hejt. Co Ci przeszkadza, że ktoś gra w CoDa czy w BFa? Tracisz coś przez to? Ludzie lubią takie gry, jest na nie popyt, to i podaż się pojawia. To trochę tak, jakbyś powiedział "ludzie, przestańcie słuchać Iron Maiden, kupcie sobie płytę Dżemu". No super, fajnie, ale może ja akurat lubię Iron Maiden? Albo Linkin Park? Mam prawo? Ostatnio jak sprawdzałem, jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 20:21, Ring5 napisał:

Tracisz coś przez to?


Może chodzi im o to, że jak takie gry odnoszą sukcesy to reszta studiów podąża tą drogą i wtedy branża schodzi na dno?

Tylko tak jestem w stanie usprawiedliwić ten hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 20:52, TheDoc napisał:

I kolejna gra o współczesnym (ewentualnie nieznacznie przyszłym) konflikcie. Kiedy znów
powstanie coś o II wojnie...

Dokładnie. Temat współczesnych konfliktów już strasznie nudzi. Jestem za powrotem do IIWŚ na świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 20:52, TheDoc napisał:

I kolejna gra o współczesnym (ewentualnie nieznacznie przyszłym) konflikcie. Kiedy znów
powstanie coś o II wojnie...

Haha, a w 2006-2007 wszyscy mówili: Ech, kolejna gra o IIWŚ. Kiedy powstanie coś we współczesności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Okładka zarąbista, mieć coś takiego w steelbooku... Ale co z wersją PC? Ghosts tylko
> >na konsole?
Widać, że nie przeczytałeś artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 20:59, Cygi napisał:

Może chodzi im o to, że jak takie gry odnoszą sukcesy to reszta studiów podąża tą drogą
i wtedy branża schodzi na dno?


No cóż, ja nie zauważyłem, by wspomniane tu Borderlands ucierpiały przez Call of Duty ;) BioShock też nic nie stracił przez obecność Battlefielda na rynku. Dla mnie to zwykłe zagranie na zasadzie "plebs gra w CoDa/BFa, szlachta raczy się ambitniejszymi tytułami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować