Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael, Franklin, Trevor - trzy nowe trailery GTA V już w sieci!

80 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2013 o 17:06, tymeks napisał:

Wygląda super!Chyba pierwszy raz zagram w GTA.Mogę zacząć od V części?Czy muszę od np
III,żeby zrozumieć fabułę?


Każda odsłona to zupełnie oddzielna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zwiastun Franklina widać sporo lokacji charakterystycznych dla Los Santos. Jest nawet kilka smaczków dotyczących gangu Grove Street i Ballas.

Ogólnie super zwiastuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailery Michaela i Trevora najbardziej mi się podobają. Franklin trochę za bardzo kojarzy mi się z klimatami San Andreas, które nie należą do moich ulubionych. Jak tu doczekać do września? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dear Lord- tak porównałem sobie właśnie ten trailer z trailerem "czwórki"... Borze sosnowy- graficznie jest przepaść, a styl scenariusza zapowiada się podobnie- odjechanie :D Meh, teraz tylko czekać na wersję GOTY ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwam, że Franklin będzie moją ulubioną postacią. ;) Nie ze względu na to, że jest podobny do CJa z SA, tylko dlatego że po prostu on jest w środowisku, które mnie najbardziej interesuje, głównie dlatego że to jest czysta gangsterka z Compton i ten pies. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że początkowo dość ostrożnie podchodziłem do pomysłu z trzema bohaterami, ale już teraz widać, że R* spisał się pod tym względem chyba najlepiej w historii serii. Szczególnie Trevor daje nadzieję na szaloną jazdę bez trzymanki, której nieco brakowało mi w podstawowej IV.

@mati285
Franklin trochę za bardzo kojarzy mi się z klimatami San Andreas
O nie, gra, której akcja dzieje się w San Andreas za bardzo przypomina Ci San Andreas. Wspaniale!

@ray757
Miałem identyczne skojarzenia. Szkoda, że z części na część twórcy odcinają się od starych historii. Z chęcią zobaczyłbym kilku starych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael - GTA VC
Franklin - GTA SA
Trevor - GTA i GTA II

Podoba mi się pomysł z takim wymieszaniem klimatu dla różnych bohaterów, ciekawe jak to wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 17:20, LESZ3u napisał:

@mati285
Franklin trochę za bardzo kojarzy mi się z klimatami San Andreas
O nie, gra, której akcja dzieje się w San Andreas za bardzo przypomina Ci San Andreas.
Wspaniale!

Chodziło o klimat GTA:SA, czyli tą czarną gangsterkę i niggę w każdym zdaniu. Też tego nie lubiałem. Za to Michael zapowiada się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer świetny, plus za Queen w trailerze Michaela, ale nadal nie mogę się przekonać do postaci bohaterów najnowszej odsłony GTA. Mam nadzieję, że po zagraniu w grę to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 17:20, LESZ3u napisał:

Miałem identyczne skojarzenia. Szkoda, że z części na część twórcy odcinają się od starych
historii. Z chęcią zobaczyłbym kilku starych znajomych.

Nie do końca jest tak, że "z części na część". Przecież wszystkie części od GTA III do SA były ze sobą powiązane. Dopiero IV otwiera tak naprawdę nowe "uniwersum", którego V być może będzie kontynuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trevor jako kompletny świr najbardziej mi się podoba i będę starał się grać głównie nim, Franklin też jest spoko, jako taki powrót do GTA: SA, najmniej zaciekawił mnie Michael, ale też jest fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować