Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza galeria z Wolfenstein: The New Order

21 postów w tym temacie

Wygląda świetnie, będzie wesoła eksterminacja nazistów jak w 2 poprzednich częściach, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miazga. Ci goście potrafią robić mroczne, cholernie klimatyczne gry. Zapowiada się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś była juz taka gra, w której Trzecia Resza wygrała wojnę, niestety okazał się totalną klapą. To był chyba "Turning Point: czy jakoś tak. Bardzo fajny temat pasujący do Wolfensteina. Mam nadzieję, że nie skopią ten gry jak poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś była juz taka gra, w której Trzecia Resza wygrała wojnę, niestety okazał się totalną
> klapą. To był chyba "Turning Point: czy jakoś tak. Bardzo fajny temat pasujący do Wolfensteina.
Gra nazywała się Iron Storm. Ale z tą grą wynikła dosyć śmieszna sytuacja. Otóż kilka lat później na podstawie IS zrobiono grę na konsole (zapomniałem tytułu i jakie konsole). Śmieszna rzecz to taka, że zrobiono grę na PC na podstawie wersji konsolowej, która była robiona przecież na podstawie PC-towej wersji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - mam nadzieję, że Bethesda zrobi jeszcze szerszy użytek z idTech5, bo choć w jego zastosowanie w RAGE pozostawiało nieco do życzenia (cholerne tekstury), to silnik ma niesamowity potencjał i generuje świetne widoki.

@Karanthir666
Iron Storm przedstawiał historię alternatywną, w której IWŚ trwała do 1964 roku. A Turning Point mimo niezłego pomysłu okazał się niestety straszną klapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 21:38, Karanthir666 napisał:

Gra nazywała się Iron Storm. Ale z tą grą wynikła dosyć śmieszna sytuacja. Otóż kilka
lat później na podstawie IS zrobiono grę na konsole (zapomniałem tytułu i jakie konsole).
Śmieszna rzecz to taka, że zrobiono grę na PC na podstawie wersji konsolowej, która była
robiona przecież na podstawie PC-towej wersji :D

World War Zero to się zwało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi z tego trochę taki Wolfenstein: Blood Dragon. Nie widać za bardzo tego mrocznego klimatu. Zamiast wprowadzać mechaniczne psy powinni standardowo pozostać przy "zwykłych" Niemcach i elementach nadnaturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miazga. Ci goście potrafią robić mroczne, cholernie klimatyczne gry. Zapowiada się świetnie.
no właśnie ten jak i poprzedni nie jest ani trochę mroczny w dodatku w kosmiczny czyli lipa jak większość nowych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ten z ząbkami to Mecha Alien. :D
>
> Dokładnie to samo mi się skojarzyło :)

mnie sie bardziej kojarzy z potworkiem z Dooma 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę pierwsze zdjęcie- alien :) podoba mi się idea świata gry, w którym naziści wygrali wojnę :) będzie co mordować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować