Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LucasFilm rejestruje domeny związane z Gwiezdnymi wojnami. Część z nich na pewno dotyczy gier

14 postów w tym temacie

> Wyjątkowo prowokujący dobór obrazka do artykułu.
> Fani SW będą mieli Obrażone Uczucia Religijne.

Odpowiedzialny za dobór obrazka - czyli ja - jest fanem SW, więc nikt nie powinien czuć się urażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jakaś produkcja w klimatach anulowanego 1313. Coś w rodzaju duchowego następcy (no, następcy w cudzysłowiu, bo gra nigdy nie powstała). Zawsze to jakaś odmiana zagrać w coś osadzonego w trochę mroczniejszych klimatach i to bohaterem nie władającym Mocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 17:29, Zajanski napisał:

Wyjątkowo prowokujący dobór obrazka do artykułu.
Fani SW będą mieli Obrażone Uczucia Religijne.


Jestem fanem Star Warsa i akurat Gunganie bardzo mi się podobali (bo dlaczego nie? :D ) ;) Przez Jar Jara Mroczne Widmo było mniej patetyczne i bardziej strawne niż choćby koszmarna druga część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie do cholery kontynuacja Jedi Knight?! A gdzie nowy KOTOR?! niech jeszcze domenę z Ewokami zarejestrują... to, że J.J. Abrams kręcić ma nowe SW przyjąłem z pewną ulgą, bo Lucas już po Episode 1 powinien pójść na zasłużoną emeryturę. ale Gunganie, Bothanie i jakieś fejsbukowe popierdułki... litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W fanowskiej wersji przyszłości Order 67 dotyczył nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Trzecim Zakonem Jedi (założonym po epizodzie 6), a Nowym Zakonem Sithów. To trochę skomplikowane, ale wygląda to po krótce jak wstęp do SW: The New Republic. Nawet w sumie podobnie będzie wyglądać sprawa jak w The Old Republic - wojna między zakonami, ale bez Imperium w tle. Jednym słowem - interesujące. W razie czego proszę o proprawę mojego rozumowania, bo akurat jestem słaby w historii tego uniwersum wg fanów po obaleniu Palpatine''a - zawsze wiedziałem, że będzie minimum 9 części więc po co wymyślać? O wiele bardziej mnie interesuje "starożytność" i taki np. Exar Kun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować