Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag nie powtórzy sukcesu trzeciej części?

31 postów w tym temacie

Ludzie opanujcie się, jak już ktoś wyżej napisał nikt nikogo nie zmusza do kupna. Dużo osób narzeka, że seria schodzi na psy, że nie ten klimat co kiedyś i skoro jest tyle negatywnych komentarzy to ja się pytam skąd taka wysoka sprzedaż i ciągłe zainteresowanie serią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste name recognition i tyle

Wszyscy pamiętamy co było przy okazji RE6 a wyszło gorzej niż RE5 (to jest dobra reklama dla części 5 jest lepsza od następcy ale i tak x razy gorsza od 4 oraz 1&2 (nemesis to dla mnie mega crap)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 16:47, Jarsston napisał:

"Skąd bierze się ten brak wiary i zaufania."
Pewnie stąd,że AC III był średniakiem przereklamowanym i też stąd,że kolejne części jadą
co roku.Fakt nikt nikogo nie zmusza,by w to grał,ale jak się słyszy od Ubi,że za rok
znowu będzie kolejny AC to nie ma nawet żadnego zaskoczenia,po prostu ziewnięcie.


Mylisz się i to grubo, gdyż AC III jest, zaraz po dwójce, najlepszą odsłoną serii AC
jak dla mnie, mamy tu:

- świetny klimat
- świetną, bogatą w wydarzenia historyczne, epokę
- ciekawe i odrobinę inne niż wcześniej miasta
- i otwarty teren pomiędzy nimi
- lepszego bohatera niż Ezio / dla mnie /
- świetną broń pod postacią tomahawka
- świetny model prowadzenia okrętu i bitew morskich
- zmiany pór roku / choć słabo wykorzystany /, ale gdy pierwszy raz widzi się zimę na pograniczu, to szczena opada
- wydarzenia historyczne, w tym bitwy - choć podobnie jak wyżej, brak im odpowiedniego rozmachu i większej ilości, intensywności

więc, jak dla mnie, trójka jest bardzo udaną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No się chłopak nie myli.. Ja już nie kupię. Tak bardzo będą promować piractwo w tej grze
> że się nie zdziwię jak ten tytuł będzie na 1 miejscu w zestawieniu najbardziej piraconych
> gier roku 2013 ^^
Tylko to tak naprawdę udowodni, że ludzie chcą grać w AC. To, że kradną, to druga rzecz.
> Ludzie opanujcie się, jak już ktoś wyżej napisał nikt nikogo nie zmusza do kupna. Dużo
> osób narzeka, że seria schodzi na psy, że nie ten klimat co kiedyś i skoro jest tyle
> negatywnych komentarzy to ja się pytam skąd taka wysoka sprzedaż i ciągłe zainteresowanie
> serią ?
A dlaczego ludzie słuchają Metallici, mimo tego, że podobno się skończyła na Kill ''Em All? Bo połowa z tych, co gadają o schodzeniu na psy gada, żeby gadać. Argumenty żadne. Naczelny argument - n-ty raz dostajemy gościa wybijającego pół miasta bez trudu. O co najłatwiej było w 1. części. Mnie się mechanika AC zaczęła podobać po wprowadzeniu broni palnej, gdy nie dało się już ściągnąć na siebie całego miasta i wybić 40-tu strażników kontrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 07:15, NemoTheEight napisał:

A dlaczego ludzie słuchają Metallici, mimo tego, że podobno się skończyła na Kill ''Em
All? Bo połowa z tych, co gadają o schodzeniu na psy gada, żeby gadać. Argumenty żadne.
Naczelny argument - n-ty raz dostajemy gościa wybijającego pół miasta bez trudu. O co
najłatwiej było w 1. części. Mnie się mechanika AC zaczęła podobać po wprowadzeniu broni
palnej, gdy nie dało się już ściągnąć na siebie całego miasta i wybić 40-tu strażników
kontrami.

Ale przykład dałeś w dodatku nie trafiony bo tak samo można gadać o Guns n Roses ostatnia płyta sprzedała się w 5 mln egzemplarzach tylko to oznacza że to ich najsłabsza płyta. Z metallicą jest podobnie bo te ich ostatnie 2 płyty to żenada straszna z płyty St. Anger frantic jedyny dobry utwór natomiast Death magnetic jezu chryste co to ma być. No ale ma to być muzyka dla mas więc czego ja się spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego ludzie słuchają Metallici, mimo tego, że podobno się skończyła na Kill ''Em
> All?

Bo maja kiepski gust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 11:40, Harunia napisał:

Bo maja kiepski gust?

No to plus name recognition ale tak z innej beczki jak mogła się skończyć na kill ''em all skoro to ich pierwszy album??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bo maja kiepski gust?
> No to plus name recognition ale tak z innej beczki jak mogła się skończyć na kill ''em
> all skoro to ich pierwszy album??
>
Normalnie, zaczeli sie wtedy i skonczyli ;)
A tak naprawde to przeklamanie, bo nagrali jeszcze 2 fajne albumy, ale to co po Masterze to tragedia. Metallika zginela wraz z Burtonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodajmy świetne pudełko i to że świetnie leczy raka

peany na cześć tej serii wywołują u mnie chichry, ale jak najzupełniej poważnie - trudno mówić że gra jest "świetna" tylko dlatego, że wstrzeliła się w settingiem w kompleks czwartego lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować