Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman w Arkham Origins jednak przemówi głosem Kevina Conroya!

18 postów w tym temacie

I po co im to było? Skoro to była nieprawda to dlaczego tyle czasu im zajęło zdementowanie tego? Nie mniej cieszy mnie to, bo Batman jak i królowa, może być tylko jeden ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I po co im to było? Skoro to była nieprawda to dlaczego tyle czasu im zajęło zdementowanie
> tego? Nie mniej cieszy mnie to, bo Batman jak i królowa, może być tylko jeden ^^
Hype , my dear friend. Hype :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 12:25, marcin-malysza napisał:

Hype , my dear friend. Hype :D


Taki negatywny chyba, bo kto miałby się jarać tym że weteran nie powróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kevina Nolana? To jest jakiś piłkarz angielski a nie reżyser filmowy. Trylogię DK wyreżyserował
> Christopher Nolan... eh

Jasna sprawa. Głupi błąd wynikający ze zbyt dużej dawki Premiership wczoraj i towarzystwa Kevina Conroya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Batman to tylko wspaniały Kevin Conroy. Jeszcze bardziej zachęciło mnie to do zakupu w dniu premiery.
Mam jednak nadzieję, że Conroy nie pomylił tego z jakimiś DLC do Injustice *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos Batmanowi podkładać będzie aktor, który grał Ezio. Troy Baker będzie Jokerem, to oficjalne. Conroy ma też podkładać głos, ale nie będzie to główna rola Batmana - pewnie chodzi o narrację "starszego" Gacka.

Także tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 15:47, Zdenio napisał:

Głos Batmanowi podkładać będzie aktor, który grał Ezio. Troy Baker będzie Jokerem, to
oficjalne. Conroy ma też podkładać głos, ale nie będzie to główna rola Batmana - pewnie
chodzi o narrację "starszego" Gacka.

Także tak.


Skąd ta wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:25, Sanders-sama napisał:

> Głos Batmanowi podkładać będzie aktor, który grał Ezio. Troy Baker będzie Jokerem, to
> oficjalne. Conroy ma też podkładać głos, ale nie będzie to główna rola Batmana - pewnie
> chodzi o narrację "starszego" Gacka.
> Także tak.
Skąd ta wiadomość?

http://www.joystiq.com/2013/05/20/batman-arkham-origins-stars-roger-craig-smith-as-batman-troy-b/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:28, Dared00 napisał:

> > Głos Batmanowi podkładać będzie aktor, który grał Ezio. Troy Baker będzie Jokerem,
to
> > oficjalne. Conroy ma też podkładać głos, ale nie będzie to główna rola Batmana
- pewnie
> > chodzi o narrację "starszego" Gacka.
> > Także tak.
> Skąd ta wiadomość?
http://www.joystiq.com/2013/05/20/batman-arkham-origins-stars-roger-craig-smith-as-batman-troy-b/


Goddammit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować