Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Co masz na myśli mówiąc "artystyczną stronę"? Nie ma czegoś takiego jak "artystyczna strona". Te gry różnią się stylem, ale nie można powiedzieć, że gra jest "artystycznie lepsza", bo wygląda jak słodka bajka.

W Raymana nie grałem dużo i znacznie więcej na komórce niż na konsolach, ale mogę docenić tła i specyficzny ton gry. Nie oznacza to jednak, że jest to gra lepsza pod względem artystycznym od GTA, bo wygląda jakby wybuchła fabryka cukierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bez Kinecta mogę na żywo transmitować moją rozgrywkę na Xboxie One? Próbuję transmitować, ale za każdym razem pojawia się ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak zdefiniujesz Windowsa. Jeżeli jako samo jądro, to jak najbardziej będzie.
Zapomnij jednak o odpalaniu gier czy aplikacji PCtowych z tradycyjnego Win32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak myśleć, to Windows 2000 i Vista też były na Xboksie.

@Kraju
Czy ściśle, to chyba nie. Na pewno ściślej. Ekipa Xboxa w końcu zabrała się za Windowsa i coś zaczyna kombinować. Wiem, że część ludzi wyobraża sobie CoD i BF jako tytuły multiplatformowe i oni się nieco rozczarują. A poza tym XBL na PC już było. Ludzie przyjęli go zbyt pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 13:24, StrictlyBananas napisał:

Jeśli tak myśleć, to Windows 2000 i Vista też były na Xboksie.


Visty na X360 nie było. Systemowi z 360 bliżej temu z pierwszego Xboksa, który z kolei był właśnie zmodyfikowanym (mocno) Win 2000.
Zapominasz o tym, że Win10 to Universal Apps, czyli aplikacje, które raz napisane mogą działać na każdej platformie, gdzie jest Windows 10. Kernel, a więc najważniejsza część OSu w W10 będzie taka sama dla wszystkich platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że zostanie to zrealizowane jak BC na X360 -> gry z X360 będą posiadały własne binarki, które trzeba będzie pobrać, by móc grać w grę z X360 na XBO. Anyway, it''s huge, to potężny strzał w Sony (które chwali się BC przy pomocy PSNow) i dla mnie powód, by wywalić X360 i kupić XBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak to ma dzialac - gra ma byc zrekompilowana do dzialania na XBone, a nie emulowana i co ma wymagac sciagniecia tejze z neta (zapewne w calosci).

Przy czym wiadomo - 3rd party maja miec zostawiona decyzje dla siebie, wiec jest jakies niebezpieczenstwo, ze czesc gier nie bedzie.

Ciekawe czy bedzie RDR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw, czy ktoś w MSie pomyśli o bibliotece gier z pierwszego Xboksa :P

Anyway, jestem pod wrażeniem i właśnie z tego powodu mój n-ty z kolei X360 ląduje na Alledrogo. XBO kiedyśtam w planach, na razie mój PC ZNACZNIE obciążył mój budżet ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ile masz gier na Xboksa. Głównie dlatego, że ja zmieniając PC na konsolę (co było genialnym posunięciem) mam kilkadziesiąt gier i całe konto Steam i nie mam co z nimi zrobić. Jakbym miał zmienić Xboxa na PS to nie mam pojęcia co bym zrobił z tymi wszystkimi grami. Na pewno bym ich nie sprzedał za ułamek ceny za które je kupiłem...

~~
Mnie wkurza jedna sprawa...
http://www.trueachievements.com/n20470/xbox-one-elite-wireless-controller-announced.htm
Mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i anuluje ten projekt. Najgorszy ruch, jaki można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować