Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Rivals oficjalnie zapowiedziane!

61 postów w tym temacie

> U + MW + C = Best NfS
> Czy tak trudno je polaczyc ? fajna byla czarna lista, drifty w canionie lub tuning w
> U, teraz to tylko jak by bogaci sie scigali w NfS a nie ludzie ulicy jak w starych odslonach.
> Ja mam w dupie takiego NfS''a

Dokładnie. Chyba zainstaluje sobie Underground 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, serio wierzysz w jakikolwiek tuning poza mechanicznym, zmianą lakieru, bzdetnymi wzorkami i felgami? To już się skończyło i nie wróci. EA nam tego nie da. Teraz jest czas pościgów. Pewnie znów ten sam mechanizm driftów, lekkich szturchnięć by zniszczyć radiowóz itp.
NFS się skończył... Teraz jest full EA.

Oby ktoś zrobił duchowego następcę U2 na kikcstarterze kiedyś. Takiego rzeczywistego. EA już nam dobrego NFSa nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że gra nie będzie bazowała na systemie podobnym do NFSMW od Criteriona czyli "rywalami" będą auta a sama gra będzie bez jakiegokolwiek podłoża fabularnego. Myślę, że FB3 odbije się na + dla modeli aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 19:38, DeMichel napisał:

Mam nadzieje, że gra nie będzie bazowała na systemie podobnym do NFSMW od Criteriona
czyli "rywalami" będą auta a sama gra będzie bez jakiegokolwiek podłoża fabularnego.
Myślę, że FB3 odbije się na + dla modeli aut.

Niestety raczej marne nadzieje, EA zrobiła z tej serii nową Fifę tylko poza updatem składów zmienia tutaj miejsce wyścigów. Bo od mimo wszystko bardzo dobrego HP dostajemy to samo tylko jakoś mimo wszytko gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu gliny?No bez jaj.Podziękował.Ale jest Ferrari do którego mam słabość.Więc może kilka miesięcy po premierze.Jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychowalem sie na NFS3 (Dwojka mnie minela), pozniej byla 4-ka i niedoscignione Porsche. Uwazam, ze NFS:HP od Criterionu jest blizsze duchowi pierwszych NFSow niz Undeground, Most Wanted i Undercover razem wziete. Przy MW 2012 tez sie swietnie bawilem (zwlaszcza dzieki multi), ale HP2010 chyba jednak oczko wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce połączenie NFS''a 4 z NFS:Porsche i systemem zniszczeń/modyfikacji z Redline Legal Street Racing :P.
Do tego narzędzia modderskie pozwalające na łatwe dodawanie własnych pojazdów i tras. ^^

Make it happen EA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie grałem, ale po tym, jak poczytałem i pooglądałem efekt końcowy HP2010, to sobie odpuściłem. Może kiedyś zagram, nie wiem. W sumie to NFS: The Run nawet mi się podobało, raz kampanię można przejść.

Underground 2 nawet mi się podobał, ale ja straciłem zainteresowanie serią już po czwórce. Trójka to jedna z najwybitniejszych gier świata, sama czołówka, ale to sprawia, że reszta serii już mi jest niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HP2010 akurat rzeczywiście się wyróżniał, bo no... był po prostu Hot Pursuitem. Ale po nim kolejne nfsy to jednakowy mechanizm rozgrywki. Zarkęt? Lekko hamulec i driftuj. I tak nonstop praktycznie.
Zresztą i tak wolę już nieco bardziej przyziemne wyścigi w postaci Grida czy Forzy. Do pościgów tylko oryginalny MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria, która z kultowej zrobiła się pośmiewiskiem większości rozumnych graczy, podejrzewam że w grupie arcadowych wyścigówek GRID 2 lepiej się sprzeda niż nowy NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować