Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła wczesna, mocno ograniczona wersja alpha DayZ

10 postów w tym temacie

Czyli z modelu sprzedaży wynika, że lepiej jest kupić od razu dostęp do alfy niż czekać na betę bądź wersję finalną bo oszczędzamy te 20$?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo to się opłaca... kiedyś jakiś rok/dwa temu Minecrafta można było kupić za 15 zł, a teraz na allegro nie spada poniżej 90... Jak będzie teraz alpha za 5$ to nakupuje tych kluczy ile się da, a potem będę je sprzedawał po 20$ chociażby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem troszkę inaczej. Płacimy za dostęp do bety 10+$, ale nie mamy dostępu do pełnej wersji(kupimy ją za kolejne 20+$). To początkowo wyczytałem z newsa. Nie miało to dla mnie jednak sensu. Przeczytałem 3 komentarz i teraz sam nie wiem. Naprawdę tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze komentarze są poprawne co do ceny DayZ
Kupujemy Alphę za przykładowo 10$ i mamy do niej dostęp jak i do wszystkich późniejszych wersji.
Jeśli się nie zdecydujemy na Alphę i już wyjdzie Beta - będziemy musieli zapłacić przykładowo 20$ i będziemy mieli dostęp do Bety oraz do finalnej wersji.
Jeśli jednak nie zdecydujemy się na żadną z tych wersji, a wyjdzie już finalna wersja będziemy już musieli zapłacić przykładowo 30$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jest tak jak pisze Gamer-Fox.
Day Z chciałem zakupić raczej jakiś czas po premierze finalnej wersji, ale w takim wypadku chyba się skuszę, żeby kupić ją wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować