Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy pierwszą ocenę The Last of Us!

16 postów w tym temacie

"To arcydzieło, na które będzie się spoglądać łaskawym okiem przez dekady"

Cóż za odważne i prorocze słowa. Biorąc pod uwagę łatwość z jaką ostatnio gry otrzymują oceny maxymalne lub bardzo zbliżone do maxymalnych nie jestem pewien co do ich pełnej szczerości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć recenzentom to "najlepszych gier tej generacji" mieliśmy już z dwadzieścia ;-)

Co oczywiście nie zmienia faktu, że The Last of Us będzie zapewne bardzo dobrą produkcją i osobiście już się nie mogę doczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire akurat ma dość solidny system oceniania.
Last of Us ma szanse na miano takiej gry, pewnie tak będzie w niektórych kręgach (tych dla których MGS4 jest best eva :P)
Tematyka+firma+dobrej jakości produkt. Te trzy rzeczy wpływają na to, że o grze mówi się na długo po premierze.
Zombie są na fali, Naughty Dog jest uwielbiane przez świetne serie.
Poza tym, to ex - przy grach multiplatformowych jakoś recenzenci są bardziej powściągliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie pachnie przeciekiem kontrolowanym, ale szczerze mówiąc - czy ktoś miał wątpliwości, że to będzie świetna gra? bo ja nie, ani przez sekundę, a minęły mi już czasy ekscytowania się wszystkim, co się ładnie błyszczy z ekranu. Naughty Dog po prostu robi świetne tytuły i tylko tego się po nich aktualnie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry ND są wysoko oceniane i są to oceny zasłużone, więc nie ma się co dziwić, że i ta gra jest wysoko oceniana. Premiera tuż tuż, Joel Edition czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock Infinity również miał być rzekomo gra, która odmieni twoje życie. Gra o niezapomnianej historii..dla mnie średniak, którego porzucilem w połowie gry.Ale na Last of Us czekam z językiem na wierzchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shhh, bo na forum są osoby którym to magiczne RPG się naprawdę podoba* :P

* z góry uprzedzam, że to nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock infinite - Gra zacna ale jeśli chodzi o fabułę to jak dokładniej się przyjrzeć to nic tam nie trzyma się kupy(w przeciwieństwie do BS1) bo co chwila mamy do czynienia z anomaliami takimi że fani stalkera mogą powiedzieć WOW!!

Natomiast samo TLOU no dobra mamy embargo i jedyna recenzja która złamała embargo wystawiła 5/5 po czym słuch o niej zaginął - wybaczcie ale śmierdzi mi tutaj czymś w rodzaju Aliens Colonial Marines tyle że gorzej bo taka sytuacja oznacza że recka została kupiona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - dzięki mocno reglamentowanej amunicji, craftingowi, większemu naciskowi na eksplorację w poszukiwaniu przydatnych znajdziek i paskowi życia miast regeneracji ta gra może okazać się *nieco* ciekawsza niż serwowane nam do tej pory action/adventure czy "taktyczne" TPS-y. Może faktycznie będzie to dobra gra, nie ma co niepotrzebnie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować