Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miła niespodzianka - już jutro premiera State of Decay

17 postów w tym temacie

Porównanie do gier typu "ZombieZ" jest chyba nie na miejscu, tym bardziej, że gra (z tego co było mi wiadomo) nie skupia się na trybie survival multi tylko na singlu, ale mogę się mylić, jeśli tak to mnie oświećcie.
A poza tym, przyznaje, ciekawy chwyt marketingowy. Oby gra była dobra i warta wcześniejszego wydania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Życie zaskakuje. Szkoda tylko, że gra ma taką g*wnianą reklamę. Microsoft się nie popisał...
Wynik konsolowy przemilczą, a w przypadku PC zrzucą winę na piractwo. Proste, szkoda, że sami się o to proszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O przperaszam bardzo - to, że SoD ma premierę 5 czerwca wiadomo już od kilku ładnych
> dni.
No długo to to nie jest, tym bardziej, że zazwyczaj o premierze wiadomo miesiące przed nią :P Ja sam na stronę Undead Labs wchodziłem jakiś tydzień temu i jedyne co znalazłem to jakieś info, że gra jest w złocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O przperaszam bardzo - to, że SoD ma premierę 5 czerwca wiadomo już od kilku ładnych
>
> > dni.
> No długo to to nie jest, tym bardziej, że zazwyczaj o premierze wiadomo miesiące przed
> nią :P Ja sam na stronę Undead Labs wchodziłem jakiś tydzień temu i jedyne co znalazłem
> to jakieś info, że gra jest w złocie.

Dwie rzeczy - to gra indie / arcade więc w większości przypadku takowe gry pojawiają się jak grom z jasnego nieba :) ew. o premierze dowiadujemy się na parę dni przed premierą. No i druga - no właśnie, ja wiedziałem o jutrzejszej premierze od zeszłego wtorku i dowiedziałem się o tym z konkurencyjnego serwisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O przperaszam bardzo - to, że SoD ma premierę 5 czerwca wiadomo już od kilku ładnych
> dni.

Tak, jesteś fajny i kłaniamy Ci się nisko.

Ja liczyłem na wersję PC, ale jak zwykle, mogę sobie co najwyżej pomachać... nogą, czy inną kończyną. Jeżeli to, co pisali niektórzy na forum się sprawdzi, to pecetowcy dostaną grę dopiero za kilka miesięcy.
No, ale cóż, trzeba być wdzięcznym za to, że w ogóle coś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem demo na X-a i powiem tak.

Absolutly must have.

Nie spodziewalem sie czegos tak fajnego. Troche takie GTA Zombie.

Poczekam tylko na wersje PC bo sterowanie bedzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Życie zaskakuje. Szkoda tylko, że gra ma taką g*wnianą reklamę. Microsoft się nie popisał...
Moooras? Ty tutaj? Nie sądziłem, że zainteresuje Cię tego typu produkcja. Choć odkąd zacząłeś nagrywać raz na ruski rok, niektórzy mają Cię za umrzyka ;) Wszystko się zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować