Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Techland prezentuje Dying Light na ponad 2-minutowym zwiastunie

30 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2013 o 11:37, Malitor napisał:

Jasne, że zawodzenie jakiegoś przymuła idealnie pasuje do gry o uciekaniu przed potworami.

To się wsłuchaj, o czym ten "przymuł" śpiewa. Tekst piosenki został perfekcyjnie dobrany. Zresztą nie tylko tekst. Cały utwór świetnie się tu wkomponował.
Czasami warto się wysilić i stworzyć jakiś ambitniejszy trailer, zamiast faszerować go epicką muzyką lub tym nieszczęsnym dubstepem, aby wyszło coś, o czym ludzie będą mówić przez dłuższy czas.
Zwiastun Assassin''s Creed Revelations z tym "przymułem" w tle zrobił furorę. Ten od Dying Light może nie jest aż tak porywający, ale nazywanie go pedalskim jest po prostu żałosne. Nie znasz się i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 11:54, Hartus napisał:

Ten od
Dying Light może nie jest aż tak porywający, ale nazywanie go pedalskim jest po prostu
żałosne. Nie znasz się i tyle. :)

Z określania czegokolwiek mianem "pedalskiego" się wyrasta. Dajmy chłopakowi parę lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają, że Techland rozmienia Dead Island na drobne poprzez robienie klona DI w klimatach średniowiecznych i kolejnego klona z akcją rozgrywającą się w miejskiej dżungli, a tymczasem co roku masowo kupują Call of Duty, którego każda kolejna część nie różni się od poprzedniej N-I-C-Z-Y-M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten zwiastun doskonale podsumowuje stare, góralskie przysłowie: "człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Końcówka mnie zaskoczyła.



Ciekawy trailer i muzyka też mi się podoba. Szkoda, że Dying Light będzie miało bardzo duże wymagania sprzętowe, bo choć może zombie ostatnio za dużo, to ciekawa produkcja w tych klimatach zasługuje na sprawdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować