Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE: rynek nie jest przesycony wojennymi strzelankami

25 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Pokaz Battlefielda 4 na targach E3 2013 wzbudził spore zainteresowanie. Przedstawiciel DICE, Patrick Bach, był zaskoczony tym faktem, ale wkrótce znalazł wyjaśnienie: teraz na topie są strzelanki w klimatach sci-fi, a nie wojenne, jak to było kilka lat temu.

Przeczytaj cały tekst "DICE: rynek nie jest przesycony wojennymi strzelankami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejadły mi się już te wymyślone konflikty zbrojne, w których klepiemy na przemian złych Rosjan lub Arabów. Nie ma to jak klepać szkopa po hełmie w starym stylu bez bajerów typu radary, drony itp śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przejadły mi się już te wymyślone konflikty zbrojne, w których klepiemy na przemian złych
> Rosjan lub Arabów. Nie ma to jak klepać szkopa po hełmie w starym stylu bez bajerów typu
> radary, drony itp śmieci.


Co prawda, to prawda. Zawsze się dobrze do szwabów strzelało, szczególnie w Wolfensteinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wojna światowa (bądź wizje alternatywne tego konfliktu, patrz Iron Storm), Wietnam, II wojna światowa (tylko zostawmy wreszcie Amerykanów i Normandię)- wszystko, tylko nie kolejne, oklepane, nudne jak flaki z olejem "modern warfare"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba żyje w innym świecie -BF, COD, MoH, ARMA, Operation Flashpoint, Red Orchestra...-
> nie wcale nie ma dużo strzelanek.

Szczerze... to jest zatrzęsienie przez ostatnie lata tymi strzelankami. Dobrego rts''a za to brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 20:25, player2 napisał:

Chyba żyje w innym świecie -BF, COD, MoH, ARMA, Operation Flashpoint, Red Orchestra...-
nie wcale nie ma dużo strzelanek.


Ja chyba również, bo też mało tego nie ma. Zależy co DICE ma na myśl, mówiąci że nie ma przesytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę żółto-brązową kolorystykę otoczenia to robi mi się mdło. Chce fikcyjnych, ciekawych, konfliktów zbrojnych!
Dość już arabów, terrorystów i rosjan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 20:33, Artmaster88 napisał:

Ja chyba również, bo też mało tego nie ma. Zależy co DICE ma na myśl, mówiąci że nie
ma przesytu.

Znaczy to mniej więcej tyle, że te gry się sprzedają i wciąż jest na nie popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja to bym sobie życzył więcej drugowojennych strzelanek, także tych sieciowych.
Coś porządnego w klimatach wojny secesyjnej by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 21:01, Valmar napisał:

> Ja to bym sobie życzył więcej drugowojennych strzelanek, także tych sieciowych.

Coś porządnego w klimatach wojny secesyjnej by się przydało.


Kto by w to grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego na rynku nie ma strzelanek, które nie są w ogóle związane z wojną czy walką w drużynie, ani nie ma w nich kampanii (np. FC3)...np. takich jak przez wielu już zapomniane IGI czy IGI2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek nie jest przesycony DOBRYMI strzelankami, ja to bym chciał jakąś nowa strzelanke, tak jak Ghost Recon Online, 3rd /1st person cover shooter to bardzo dobra droga, tylko proszę o jakąś strzelanke bez M16 i Ak74, jakiś inny temat/epoka by się przydała, najlepiej przyszłość z jakimiś fajnymi gadżetami które przyniosą ciekawych rozwiązań taktycznych. Aha i prawie bym zapomniał, jak ma być z wbudowanymi hackami to nie dziękuje ( mam na myśli BF3 i te ulepszenia jak podczerwień i OP bronie w heli, białe kropki na czarnym tle! ale wyzwanie! wszyscy idą na hita bo hitboxy sa 10mx10m i radius wybuchających naboi aoe 20m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> podczerwień i OP bronie w heli, białe kropki na czarnym
> tle! ale wyzwanie!

a co ma niby być skoro tak to działa realnie? >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować