Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 21:13, tomato99 napisał:

jak pokonac w 3 akcie w ostatniej bazie salamandry tego potwora ja mu zadje obrażen 1 o on
mi 50%hp zabiera:P


O jakiego potwora Ci chodzi?? Kikimorę czy wcześniej wilkołaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chdzi ci o królowe kikimor?

Jak tak to:
Spojler
musisz udać się do końca tej jaskinii i po kolei zawalać znakiem Aard drewniane belki.
jak dojdziesz do do komnaty pełnej kikimor to musisz rozwalić tylko jedną belke, a strop zupełnie się zawali.
Spojler

>To jest odpowiedź na posta dodanego przez KrzysztofMarek
> Postaram sie sprawdzic, teraz gram drugi raz i jestem na końcu II aktu. I jestem już na 29
> poziomie! Mam zamiar zostać Legendarnym Wiedźminem ;-D Na wyspie wywern będę wielokrotnie (nabijanie
> punktów) miszę tak rozwinąć postać, żeby królową kikimor załatwić ręcznie, nie zawalając stropu...
>
jest to na pewno możliwe, ale ciężko ci będzie. No i muszisz ostro levelovać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:59, heyboy napisał:

Kurczę czytanie ze zrozumieniem u mnie szwankuje. Ciekaw jestem czy jest wykonalne zabić tą
królową ręcznie.


Ręcznie to bardzo trudna sprawa mnie jednym ciosem zabijała, zdecydowanie łatwiej jest ją zasypać kamieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje kupić sobie na święta wiedźmina, ale mam zapytanie czy na moim kompie dam rade wmiare pograć ati x800 giga ramu i p4 3,00 giga ? I mam zapytanie bonie wiem gdzie kupić czy w empiku czy gram.pl wersje dostępne przez gram.pl a empik sa jakieś rożne? Bo w empiku widziałem wczoraj ze można kupić grę juz z patchem i bez . Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:23, Thorn123 napisał:

Witam planuje kupić sobie na święta wiedźmina, ale mam zapytanie czy na moim kompie dam rade
wmiare pograć ati x800 giga ramu i p4 3,00 giga ? I mam zapytanie bonie wiem gdzie kupić czy
w empiku czy gram.pl wersje dostępne przez gram.pl a empik sa jakieś rożne? Bo w empiku widziałem
wczoraj ze można kupić grę juz z patchem i bez . Z góry dziękuje za pomoc ;)


Gra może ci się ciąć, polecam ściągnąć demo i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:22, Rafał115 napisał:

w tym momencie jestem w trzecim akcie i szukam drugiej kryjówki salamandry, a mam 16 lvl i
5,5 tys. orenów czy mam szanse sobie poradzic?

Zależy na jakim poziomie trudności grasz, ja na twoim miejscu porobił bym trochę pobocznych misji i złapał trochę expo na potworach bo w późniejszym okresie gry możesz mieć problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na podobnym sprzęcie i na "średnich" działa ok, trzeba tylko wyłączyć trawę - inaczej potrafi czasem przyklatkować.
Wersja z patchem jest być może z "drugiego tłoczenia", czyli z okresu gdy patch już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:25, Kraju92 napisał:

> Witam planuje kupić sobie na święta wiedźmina, ale mam zapytanie czy na moim kompie dam
rade
> wmiare pograć ati x800 giga ramu i p4 3,00 giga ? I mam zapytanie bonie wiem gdzie kupić
czy
> w empiku czy gram.pl wersje dostępne przez gram.pl a empik sa jakieś rożne? Bo w empiku
widziałem
> wczoraj ze można kupić grę juz z patchem i bez . Z góry dziękuje za pomoc ;)

Gra może ci się ciąć, polecam ściągnąć demo i zobaczyć.

gdzie mozna demo znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ze nie na temat ale mam pytanie bo chce kupic gears of war i timeshifta i niech mi ktos powie czy to prawda ze majac ten kupn za EK Wiedzmina nie moge go zrealizowac na gearsa bo tak słyszalem a reszte dopłacic tzn 80 zl? Prosze o szybkie info . z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:33, Thorn123 napisał:

gdzie mozna demo znalezc?


Od 17.12 będzie dostępne na prawie każdym serwisie w Polsce, polecam wtedy zajrzeć na główną stronę Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:33, Thorn123 napisał:

> > Witam planuje kupić sobie na święta wiedźmina, ale mam zapytanie czy na moim kompie
dam
> rade
> > wmiare pograć ati x800 giga ramu i p4 3,00 giga ? I mam zapytanie bonie wiem gdzie
kupić
> czy
> > w empiku czy gram.pl wersje dostępne przez gram.pl a empik sa jakieś rożne? Bo w
empiku
> widziałem
> > wczoraj ze można kupić grę juz z patchem i bez . Z góry dziękuje za pomoc ;)
>
> Gra może ci się ciąć, polecam ściągnąć demo i zobaczyć.
gdzie mozna demo znalezc?



Demo na razie jest tylko po angielsku w necie, po polsku demko było w gazecie wyborczej 12 grudnia. Jeżeli chcesz po angielsku wejdź na stronkę www.thewitcher.com tam na głównej stronie masz linka do demka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:36, Tieru napisał:

sorki ze nie na temat ale mam pytanie bo chce kupic gears of war i timeshifta i niech mi
ktos powie czy to prawda ze majac ten kupn za EK Wiedzmina nie moge go zrealizowac na gearsa
bo tak słyszalem a reszte dopłacic tzn 80 zl? Prosze o szybkie info . z gory dzieki



Możesz oba te tytuły zakupić, ale cenę powyżej 100 zł musisz sam dopłacić. Pre orderów nie można kupować za pomocą bonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:31, Rafał115 napisał:

gram na poziomie łatwym i właśnie zabiłem worefa ( wilka na bagnach ) bez większego problemu,
ale czy to wystarczy

Na łatwym nie powinieneś mieć problemów, dopiero w piątym akcie natrafisz na trudnych przeciwników takich jak kościej i Azar, z nimi bym proponował walczyć przynajmniej na trzydziestym którymś poziomie. Inwestuj w siłę, zręczność i wytrzymałość oraz style walki, ze znaków głównie przydadzą ci się Aard i Ignia to nie będziesz miał problemów,a reszta to wedle uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z Wiedźminem.
Włanczam go i se gram przez gora 30 minut a potem komp mi sie wyłancza i przez chwile niemoge go włączyc.
Co go włanczam i gram to znowu tak samo sie dzieje.
Jak ktoś wie jak temu zaradzic prosze o jak najszybsze napisanie na forum.


Bardzo potrzebuję pomocy!
Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:48, Lord Kapitan napisał:

Witam
Mam problem z Wiedźminem.
Włanczam go i se gram przez gora 30 minut a potem komp mi sie wyłancza i przez chwile niemoge
go włączyc.
Co go włanczam i gram to znowu tak samo sie dzieje.
Jak ktoś wie jak temu zaradzic prosze o jak najszybsze napisanie na forum.


Bardzo potrzebuję pomocy!
Z góry dziękuje za pomoc.


Przeinstaluj system operacyjny, grę, zainstaluj najnowszego DirectX i najnowsze sterowniki do karty graficznej, powinno pomóc. Najpierw zrób te dwie ostatnie czynności, jeżeli nie zadziała to zrób te dwa pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować