Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

No to przecież odpisałem że musisz poczekać do V aktu żeby je znaleźć. Co prawda w IV na mapie jest zaznaczone z tego co wiem gdzieś koło chaty pustelnika, ale chyba jeszcze nikt ich tam nie znalazł. Bug najpewniej. W każdym razie w V akcie możesz je spokojnie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srebrny Miecz,Styl Silny,Jaskółka i Dekokt Raffarda Białego.
Ja go pokonałem BEZ problemu i BEZ tych eliksirów na średnim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypij wierzbę,aby nie mógł cię powalić,przyda się też Puszczyk (na odnawianie energii) i Argentia na ostrze. W walce stosuj głównie styl szybki srebrny i znak Igni. To ciężki przeciwnik,ale można mu dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecz przekuwasz z z 3 kawałków meteorytowej stali (stalowy) lub 3 run (srebrny) u kowala. Kościej hmmm najlepiej styl silny Jaskółka i Wierzba ew jeszcze Zmieć albo Rosomak, miał diamentowy albo coś podobnego na miecz i heja. Przy słabo rozwiniętym stylu silnym Kościej zablokuje Ci wszystkie ciosy, bo za wolny po prostu będziesz, więc styl szybki. W czasie walki bierzesz jeszcze Dekkokt jak Ci trochę życia ubędzie, walisz znakami jak tylko możesz... To by chyba było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób na Kościeja - Jaskółka , Miecz srebrny. Kościej to dośc trudny przeciwnik. bijemy go stylem silnym ,jeśli mamy dobrze rozwiniętego Wieśka na Styl Srebrny Silny będziemy zabierać mu ok. 200obrażeń i do tego jeszcze tylko podgrzać go Ignią. Padnie po 15 sekundach jak to było u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:48, Andrew6 napisał:

Jak pkonać kościeja?
niby trzeba unikać ciosów i co dalej?

Najlepiej wcześniej się przygotować, wypić mikstury: wierzba(chroni przed ogłuszeniem i powaleniem), jaskółkę i argentie (smarowidło) na miecz, możesz do tego dorzucić zamieć i filtr petriego (zwiększa natężenie znaków) oraz puszczyk. Walka Aard i miecz srebrny, styl silny.

Dnia 14.12.2007 o 19:48, Andrew6 napisał:

i jeszcze jedno jak przekuć sobie miecz?
pozdr

Miecz z żelaza przekuwa się z trzech rud meteorytu (nie koniecznie identycznych) tak samo z srebrnym tylko używa się run. Polega to na tym: trzeba mieć w ekwipunku własnym przynajmniej 3xrudy, albo 3xruny wówczas u kowala pojawią się możliwe kombinacje mieczy jakie możesz przekuć. Aby przekuć z dostępnych materiałów miecz, wystarczy kupić odpowiadającą nam konfiguracje w tedy materiały potrzebne do wykonania miecza automatycznie zastaną pobrane z naszego ekwipunku.

E: Jak widać wiele dzisiaj pomocnych dłoni. Wszyscy rzucili się jak sępy na śwież łup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:48, Andrew6 napisał:

Jak pkonać kościeja?
niby trzeba unikać ciosów i co dalej?
i jeszcze jedno jak przekuć sobie miecz?
pozdr


Miecz srebrny, stul szybki, zamieć, igni, powinien paść po kilku minutach i nie pozwól mu zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Nie sądzę by był to spojler, ale na wszelki wypadek napis zapodam :)
***SPOILER***
Muszę teraz znaleźć 10 safirów. Mam już 8, teraz na mapie mam zaznaczone miejsce na takiej wysepce, z golemami i trzema wysokimi głazami. Jak zdobyć kulejny kamień ? Coś wrzucić do tego golema, czy jakoś te kamenie aktywować ? Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler
Musisz porozmawiać z Vaską na temat strażnika (czyli owego golema) da Ci ona kartę,którą musisz pokazać Kalksteinowi. Dalej postępuj już zgodnie z jego instrukcjami,a po ożywieniu i pokonaniu golema wyjmij sefirę z jego ciała.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER Golema musisz zabić i wyjąć z niego sefirę. ;) Ożywisz go "wsadzając" mu ten pręt którego zdobycie zlecił Ci Kalkstein. Zlecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:21, mati285 napisał:

Spojler
Musisz porozmawiać z Vaską na temat strażnika (czyli owego golema) da Ci ona kartę,którą musisz
pokazać Kalksteinowi. Dalej postępuj już zgodnie z jego instrukcjami,a po ożywieniu i pokonaniu
golema wyjmij sefirę z jego ciała.
Spojler

Spojler
Ostatnią sefirę dostaniesz od detektywa.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:18, kolektor napisał:

Witam, mam pytanie. Nie sądzę by był to spojler, ale na wszelki wypadek napis zapodam :)
***SPOILER***
Muszę teraz znaleźć 10 safirów. Mam już 8, teraz na mapie mam zaznaczone miejsce na takiej
wysepce, z golemami i trzema wysokimi głazami. Jak zdobyć kulejny kamień ? Coś wrzucić do tego
golema, czy jakoś te kamenie aktywować ? Pomóżcie !

kolektor, kolektor...
Idź do Vaski, ona da Ci karte po krótkiej rozmowie, z tą kartą idź do Kalsteina on Ci powie o odgromniku, pójdź do kowala on go wykuje poczekaj/ wykup u druidów burze, włóż odgromnik golemowi w plecy i on ożywa, wtedy go mordujesz i masz 9 sefire :D
A 10 dostajesz od detektywa po sekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi wydaje się, że Triss trochę nie pasuje do tej z książki?? Z jej wypowiedzi(w sadze oczywiście) można wnioskować, że ze względu na przeszłość nie złoży już nigdy stroju z głebokim dekoltem . I co?? W grze wszystko jej wystaje. Nie żebym miał coś przeciwko, ale to trochę dziwne. Dziwne wrażenie odnoszę, że przynajmniej połowa spotaknych kobiet w Wiedźminie "lekko się prowadzi". Coś takiego chyba po raz pierwszy na rynku gier się pojawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 14.12.2007 o 14:41, kamceg napisał:

Co ciekawe jak chcemy to możemy mieć nawet dwa Harvalle. Wystarczy odwiedzić wyspę wywern dwukrotnie
- raz w akcie 2 i potem w akcie 3 - przynajmniej ja tak miałem:)

Postaram sie sprawdzic, teraz gram drugi raz i jestem na końcu II aktu. I jestem już na 29 poziomie! Mam zamiar zostać Legendarnym Wiedźminem ;-D Na wyspie wywern będę wielokrotnie (nabijanie punktów) miszę tak rozwinąć postać, żeby królową kikimor załatwić ręcznie, nie zawalając stropu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować