Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 15:36, Kraju92 napisał:

Czytaliście najnowsze GameRanking i recenzje Devil May Cry 4? Jeżeli nie to chciałem
was poinformować że autor recenzji DMC 4 czyli (tutaj pozwolę sobie napisać samo przezwisko)
Karalusio napisał taki oto tekst w podsumowaniu gry:
"Wiedźmin to łach"
"Zdecydowanie najlepsza gra konsolowa w jaką kiedykolwiek grałem! I jeszcze raz powtarzam
- facet z białymi włosami, to nie żaden Geralt wiedźmin, tylko Dante a ostatnio Nero.
Wiedźmin to łach (!!) i ćwok" (!!!).

I co o tym powiecie?
Ja GameRanking kupuję od kiedy pojawiło się na rynku, nigdy przy recenzji gry nie obrażali
żadnej innej gry, a tu raptem takie coś. Nie lubię ogólnie tego Karalusia ani jego tekstów
(wystarczy przeczytać jeden tekst napisany przez niego, a od razu wiadomo kim jest, nie
chodzi mi o redaktora). Dla mnie nazwanie Wiedźmina "łachmanem" i "ćwokiem" jest bardzo
oburzające, zastanawiam się czy nadal kupować ten miesięcznik o grach.

Sądzę że ludzie próbują być na siłę orgiinalni...ale takiego gościa powinno się"na pysk wydupić";).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:36, Kraju92 napisał:

Czytaliście najnowsze GameRanking i recenzje Devil May Cry 4? Jeżeli nie to chciałem
was poinformować że autor recenzji DMC 4 czyli (tutaj pozwolę sobie napisać samo przezwisko)
Karalusio napisał taki oto tekst w podsumowaniu gry:
"Wiedźmin to łach"
"Zdecydowanie najlepsza gra konsolowa w jaką kiedykolwiek grałem! I jeszcze raz powtarzam
- facet z białymi włosami, to nie żaden Geralt wiedźmin, tylko Dante a ostatnio Nero.
Wiedźmin to łach (!!) i ćwok" (!!!).

I co o tym powiecie?
Ja GameRanking kupuję od kiedy pojawiło się na rynku, nigdy przy recenzji gry nie obrażali
żadnej innej gry, a tu raptem takie coś. Nie lubię ogólnie tego Karalusia ani jego tekstów
(wystarczy przeczytać jeden tekst napisany przez niego, a od razu wiadomo kim jest, nie
chodzi mi o redaktora). Dla mnie nazwanie Wiedźmina "łachmanem" i "ćwokiem" jest bardzo
oburzające, zastanawiam się czy nadal kupować ten miesięcznik o grach.



Może ten gościu po prosu zazdrości wiedźminowi jego wyróżnień i sławy jaką osiągnął. Może (jeśli jesteś zadowolony z tej gazety) po prostu przestań czytać artykuły tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:13, łehehemati napisał:

Może ten gościu po prosu zazdrości wiedźminowi jego wyróżnień i sławy jaką osiągnął.
Może (jeśli jesteś zadowolony z tej gazety) po prostu przestań czytać artykuły tego gościa.


Może i tak, ale on pewnie po prostu nie lubi gry Wiedźmin (mimo że lubi gry RPG i to nie tylko te na elektroniczne).
Z gazety jestem zadowolony, bo ma dużo ciekawych artykułów i recenzji, akurat on zawsze recenzuje przynajmniej w numerze jedną grę która mi się bardzo podoba (jak np. w najnowszym Devil May Cry 4), ale chyba wszystkie inne będę olewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez "doładowanie" nie mam na myśli intensywnego rozwijania znaku Igni. Aby używać doładowanego znaku musisz zainwestować tylko 1 brązowy talent w umiejętność która w drzewku rozwoju znaku jest na lewo od pierwszego poziomu znaku (aby używać potężniejszych wersji doładowania musisz już zainwestować nieco więcej) - sorry że nie opisuję tego dokładniej ale nie mam teraz zainstalowanej gry i nie pamiętam dokładnej nazwy tej umiejętności, jest to chyba "wzmocnienie znaku" albo coś w tym stylu.
Doładowany znak działa następująco - przytrzymujesz PPM i na ekranie pojawia Ci się pasek naładowania zaklęcia, kiedy pasek dojdzie do końca możesz rzucić znak Igni jak małą kulę ognia. Zużywa to więcej energii niż standardowy atak znakiem ale zasięg tego czaru jest ograniczony praktycznie tylko twoim polem widzenia więc nieruchome rośliny możesz atakować całkiem bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********SPOILER****************************
Czy da sie w ogole ukonczyc zadanie Tozsamosc?

Oto ostatni screen. Osiagnalem poziom 40, ale juz po finalowej walce, wiec nie moglem rozdac talentow. Zostalo mi chyba 5 czy 6 brazowych, ktorych i tak juz nie moglem zinwestowac bo wszystko bylo wykupione :)

20080225215935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:59, Abi Dalzim napisał:

***********SPOILER****************************
Czy da sie w ogole ukonczyc zadanie Tozsamosc?


Nie da się, to jest jedyne zadanie którego nie można ukończyć. Coś mi się wydaje że w kontynuacji dalej będzie to zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****SPOILER*****


Witam! Mam pewien problem z ukończeniem misji "Źródło", mianowicie chodzi mi o to, że oddałem Alvina Triss i z nią chwilę w domu pogadałem (odesłała mnie do Shani, bym wyjaśnił jej, że chłopak zostaje u Triss) i tu pojawia się problem... gdy przychodze spowrotem do domu Triss jej nigdzie nie ma! Za to znajduje się w karczmie w Dzielnicy Handlowej (tam gdzie było to przyjęcie) co robić?

Aha i jeszcze drugi problem... odkąd wysłałem Jaskra z Alvinem do Triss nigdzie nie mogę go znaleźć, gdzie on się podziewa?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 22:43, DoMiNo1992 napisał:

*****SPOILER*****


Witam! Mam pewien problem z ukończeniem misji "Źródło", mianowicie chodzi mi o to, że
oddałem Alvina Triss i z nią chwilę w domu pogadałem (odesłała mnie do Shani, bym wyjaśnił
jej, że chłopak zostaje u Triss) i tu pojawia się problem... gdy przychodze spowrotem
do domu Triss jej nigdzie nie ma! Za to znajduje się w karczmie w Dzielnicy Handlowej
(tam gdzie było to przyjęcie) co robić?

Aha i jeszcze drugi problem... odkąd wysłałem Jaskra z Alvinem do Triss nigdzie nie mogę
go znaleźć, gdzie on się podziewa?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Spojler
Jeśli oddałeś mu lutnie o 20.00 będzie w barze dawał koncert, a jeśli nie oddałeś to nie wiem. Triss w domu jest o 3.00, na górnym piętrze (śpi w sensie ;)
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****SPOILER*****

Co do lutni, to kiedyś z nim o tym rozmawiałem, ale bodajże trzeba było się z nim wtedy napić, a ja nie miałem przy sobie alkoholu, więc zadanie zostawiłem sobie na później i teraz nigdzie go znaleźć nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****SPOILER*****

Wybierałem się w nocy do karczmy i tuż przed progiem otwierają mi się drzwi - wychodzi z nich Triss i idzie do domu ;) (najlepsza była ta rozmowa w karczmie xD - nosz kur*aż jego mać czkawka mnie złapała xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem po raz trzeci. Chyba więcej nie było sensu wyciągać ... poczekam teraz sobie na edytor i nowe przygody.
BTW, z Foltestem możn grać tylko raz - mój misterny plan ogrania go z królestwa spalił na panewce ... muszę sobie kupić inne.

20080226062016

20080226062101

20080226062121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie porzuciłem przechodzenie gry po raz drugi bo zawaliłem kilka zadań przez co dalsza część gry wygląda podobnie jak za pierwszym przejściem. No i jeszcze te statystyki zbroi elfickiej:/ Wie ktoś może jaka będzie różnica gdy Jaskier odprowadzi dzieciaka do Shani? No i czy można znaleźć inny miecz prócz Haerken (czy jak się on nazywa, na Wysepce Wywern się znajduje) i miecza u kowala w IV Akcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
SPOJLER
Różnica będzie prawie żadna, w IV akcie jedynie w innym miejscu będziesz go szukał. Oprócz Harvalla można bedzie zdobyć w V kacie od dentysty najlepszy miecz jaki jest w grze.
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie mogłeś wydać talentów, na screenie widać tylko full w atrybutach, zostały jeszcze inne nie ulepszone na maxa, w znakach, w mieczach srebrnych i stalowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że przejdę grę jak po sznurku a tu proszę... Jestem w trzecim akcie i utknąłem przy zadaniu "Lutnia Jaskra". Ponoć, żeby nam coś więcej powiedział musimy się z nim coś napić. Wiedźmin schlał się tak, że ledwo chodził, a Jaskier nie pisnął ani słówka. Pomyślałem, że po prostu pójdę po tą lutnię i jak ją zdobędę to Jaskier zrobi się bardziej rozmowny. Sięgam więc do poradnika - literka "I", dom kupca (do zadania Lutnia Jaskra), tyle że na mapie literka "I" nie figuruje. Byłbym wdzięczny za podanie sposobu na rozwiązanie Jaskrowi języka i zaznaczenie chałupki na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować