Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

po co by mieli sprzedawać skoro i tak nikogo nie potrzebują bo robią piękną grę no po co? a tak nawiasaem cosik mi się wydaje że mi nie wejdzie ten "Wieśmin" bo ja kompa nie mam za dobrego ale taka gra to okazja do upragadu raz na 12-16 lat a do tego w domu mama (:P) niekiedy czyta tego wiedźmina więc może pomyśli że to jakaś super gra bez brutalności i bez krwi :D to może dokupi kartę graficzną ra... i wiele wiele innych podzzespołów do wymiany :D
dobra koniec tych wypocin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:56, Boskii napisał:

No powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony grafiką, aczkolwiek dziwi mnie trochę sterowanie
Geraldem za pomocą kursora...


no to mi sie nie podoba. Po za tym widac ze to beta trawa co chwile znika na tym pierwszym trailerze tak ze maja CDP ma jeszcze troche do roboty. osobiscie mi sie takie gry nie podobaja wole DIABLO TITAN QUEST. A wiedzmin to tak jakos nie przypadl mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, szkoda że nie mam foty, ale i tak nic przebije "reklamy" poprzez naklejke wiedźminowską na toalecie w Bussines Center ;) A te Panie wiedźminki nienajgorsze, szkoda tylko że to niemki były i trudno się z nimi było dogadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają znaki puszczane przez Geralta, ale faktycznie na pierwszym trailerze widać że od czasu do czasu znika trawa, ale ogólnie postacie wyglądają bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tego co widać po filmikach z gry, to wiele elementów gry wymaga poprawy; twarze postaci są dość nienaturalne, zwłaszcza ich mimika jest czasami dziwna, sam Geralt biega jak by miał zaraz się wypróżnić (ewentualnie jakby już było za późno :P), oprócz sterowania point&click powinna być jeszcze możliwość poruszania się za pomocą klawiszy WSAD, walki czasem dziwnie wyglądają - kilku wrogów stoi wokół wiedźmina i zamiast zaatakować jednocześnie to czekają, aż zostaną zaatakowani (wygląda to trochę tak jakby czekali w kolejce na swój pojedynek, a przecież powinni skorzystać z przewagi liczebnej ;)). Jest jeszcze parę błędów związanych z grafiką (np dym w filmiku hack ''n slach z gt, gdzie najpierw zakrywa całe pole widzenia a za sekundę znika). Mam nadzieję, że gra zostanie jeszcze doszlifowana, bo wiele pomysłów i rozwiązań jest ciekawych, jednak nawet statek pełen złota zatonie jeżeli jest dziurawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO i co z tego że na trailerkach jest point and click... od pierwszego gejmplaya jakiego wypuścili (a może nawet wcześniej) było wiadomo że będzie można używać WSAD''a i myszki, bądź samej myszki.... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:29, wielk napisał:

a do tego w domu mama (:P) niekiedy czyta
tego wiedźmina więc może pomyśli że to jakaś super gra bez brutalności i bez krwi :D to może
dokupi kartę graficzną


jeśli czyta Wiedźmina, to nie sądzę, żeby tak pomyślała. Wręcz przeciwnie, będzie się spodziewać, że posoka będzie się wylewać z monitora litrami całymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:42, YarpenZirgin napisał:

no ale te gameplaye nie wyglądają bardzo optymistycznie mimo wszystko...


Pamiętaj, że to jest beta (pokazana na targach), zapewne już CDprojekt wiele zmienił i poprawił (na lepsze). Zobaczcie ten filmik bardzo ciekawy i tutaj moim zdaniem trochęlepiej się prezentuje cała gra. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na bieg Geralta, mi się on podoba. Przypomina mi "bieganie" postaci w różnych Anime ^^.

Szkoda tylko, że sterowane Third-Person- + klawiaturka wygląda tak dziwnie. Przypomina bardzo Spellforce w którym to wszystko było nienaturalnie "dziwne" i wyglądało bardzo niewyraźnie po przejściu do kamery zza pleców.

Ogólnie gra prezentuje się dość niewdzięcznie na filmikach. Ale każdy fan wie, że głównym atutem tej gry nie są wspaniałe animacje, błyski i wybuchy, które to wylewają się z monitora. Zapewne w domowym zaciszu każdy gracz powie sobie "nareszcie powstał dobry RPG"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy zapewniają ze bedzie WSADE ale ani razu nie pokazano ze jest. klick@point - do bani niestety ten system. Grafa fajna chociaż jakos mało animacji npc-ów te rece im tak sztywno zwisają z tułowia. ale parsknałem śmiechem jak zobaczyłem kształt twarzy wiedzmaka - jakby sobie policzki czyms wypchał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:49, fish13 napisał:

> no ale te gameplaye nie wyglądają bardzo optymistycznie mimo wszystko...

Pamiętaj, że to jest beta (pokazana na targach), zapewne już CDprojekt wiele zmienił i poprawił
(na lepsze). Zobaczcie ten filmik bardzo ciekawy i tutaj moim zdaniem trochęlepiej się prezentuje
cała gra. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36131


Filmik świetny! Oprócz tego, trochę informacji od "zacinającej" się pani... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że moje niedoczekanie na wiedzmina spadło. Ostatnio nawet zapomniałem że takie coś powstaje. Tak, możecie ma mnie mówić co chcecie, ale ten filmik z "Game Covention" czy jakoś tak, bardzo mnie zaciekawił :-) Jestem dumny z tego, że robią to Polacy, i z tego, że to zamówiłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:36, castlerock napisał:

wszyscy zapewniają ze bedzie WSADE ale ani razu nie pokazano ze jest.

Jest, jest :)

Dnia 25.08.2007 o 22:36, castlerock napisał:

klick@point - do bani
niestety ten system.

Są dwa systemy poruszania. Zależy od ustawienia kamery :>
Na samym początku tego filmiku masz sterowanie WSADem - http://www.youtube.com/watch?v=m9h_bJvpUN0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:36, castlerock napisał:

wszyscy zapewniają ze bedzie WSADE ale ani razu nie pokazano ze jest.

BĘDZIE WSAD! Wiem, bo sam to widziałem i sam w ten sposób próbowałem grać.

Dnia 25.08.2007 o 22:36, castlerock napisał:

klick@point - do bani niestety ten system.

A nie zastanawiałeś się dlaczego ani razu nie pokazywali WSADu tylko point&click? Bo może (tak jak dla mnie) dla grających ten system jest wygodniejszy... Nie wiem jak Tobie, ale mnie WSAD nie podoba się i wolę rozwiązanie taki jakie jest w Nevwrwinter niż w Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację. Lepiej jest klikać myszką, poręczniej. Ale co do gothica się nie zgodzę ;-) Mi się wyśmienicie grało STRZAłKAMI ! I potem ctrl i walić mieczem :P Co do NWN, rzeczywiście, WSAD głupio by się grało. A skoro wiedźmin jest też click&point, to chętnie z tego skorzystam. Wolę takie rozwiązanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować