Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 17:38, YarpenZirgin napisał:


żeby ich nie odciągać od pracy nie wspomnę:P


Przecież strony nie robią programiści Wiedźminka... :P

Możesz wspomnieć na tamtym forum o kanale RSS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:27, Tomek1120 napisał:

według mnie to ten cały wiedźmin będzie niewypałem i znajdzie się dla niego odpowiednie miejsce
w Kaszanka Zone

muauahuahhua widziales screeny? nie to obejrzyj a jak widziales to poruwnaj te z kaszanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:27, Tomek1120 napisał:

według mnie to ten cały wiedźmin będzie niewypałem i znajdzie się dla niego odpowiednie miejsce
w Kaszanka Zone

To przeczucie, czy pewne elementy gry Ci się nie podobają ? Jeżeli to drugie to je wymień, może i ja tak zacznę myśleć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny to nie wszystko :-P

Daleki jednak jestem od stwierdzenia, że gra wyląduje w "Kaszanka Zone". Z tego co można zaobserwować z filmików, wyczytać z reakcji graczy to gra zapowiada się co najmniej nieźle. Oczywiście aż do 26 października (+/- 1 dzień) będziemy żyć w niepewności, ale rokowania są jak najbardziej dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych filmików o wiedźminie to twórcy powiedzieli(dziś na gram.irc). że były one zgrane kamerką i że to nadal jest wersja beta i ma kilka błędów które usuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę bardziej realnie, choć fakt, optymistyczna wersja zakłada granie już 24 października ;-)
Pamiętam jednak wysyłki niektórych pre-orderów, gdzie gra potrafiła dotrzeć parę dni po premierze. Mam nadzieję, że tym razem tak się nie stanie, ale kto wie? Obym się mylił co do opóźnień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:20, Arclight napisał:

Liczę bardziej realnie, choć fakt, optymistyczna wersja zakłada granie już 24 października
;-)
Pamiętam jednak wysyłki niektórych pre-orderów, gdzie gra potrafiła dotrzeć parę dni po premierze.
Mam nadzieję, że tym razem tak się nie stanie, ale kto wie? Obym się mylił co do opóźnień :-P

Heh Kurier to nie poczta polska, więc powinno być ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra - zamknęli mi temat, dlatego przyszedłem tutaj z moim pytaniem i czekam na odpowiedź jakiegoś delikwenta z niebieską czcionką.
OK, możecie udawać, że nie wiecie (do czasu premiery:), przekręcać i unikać jednoznacznej odpowiedzi, ale mam nadzieję, że powiecie mi czy do promocji gry the witcher zamierzacie skorzystać z teledysku puszczanego w stacjach komercyjnych? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że Vader tak ot sobie nagrywałby sobie nowy utwór i teledysk odmienny tematyką jaką ci panowie normalnie serwują. I jeszcze te miecze... A tu są zdjęcia: http://www.vader.pl/foto.html Jeśli to prawda to sorry, że zepsułem niespodziankę ;)
Osobiście nie interesuję się losami tej pozycji, ale może jacyś "żądni krwi" fani wiedźmina podrążą temat trochę głębiej i uzyskam odpowiedź, njoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak naszło czy może są już znane minimalne wymagania? Wydaje mi się, że gdzieś czytałem że mają być podane w tym tygodniu, ale głowy sobie uciąć nie dam (jest zbyt cenna :P), może ktoś na jakimś innym forum wyczytał, lub twórcy się gdzieś na ten temat wypowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się z treścią gameplaya filmu z GC 2007 http://www.gametrailers.com/player/24355.html i mogę śmiało stwierdzić, że gra prezentuje średni poziom. Śliną klawiatury nie zalałem, ale i tak życzę CDP udanych łowów w portfelach graczy, bo w przyszłości może wyprodukują coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pamiętne wysyłki realizowane były poprzez kuriera, niektórzy grali dopiero dwa dni po premierze. Jak już zaznaczyłem, opcja taka jest możliwa, aczkolwiek niepożądana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 01:35, DoomnY napisał:

Zapoznałem się z treścią gameplaya filmu z GC 2007 http://www.gametrailers.com/player/24355.html
i mogę śmiało stwierdzić, że gra prezentuje średni poziom. Śliną klawiatury nie zalałem, ale
i tak życzę CDP udanych łowów w portfelach graczy, bo w przyszłości może wyprodukują coś lepszego...


Wczoraj na IRC pracownicy CD Projektu napisali, że te trailery wrzucane do sieci były tylko wycinkami z prezentacji. Dostaliśmy też informację, że na dniach ma się pojawić bardzo dużo trailerów & gameplayów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:29, nievil napisał:

No dobra - zamknęli mi temat, dlatego przyszedłem tutaj z moim pytaniem i czekam na odpowiedź
jakiegoś delikwenta z niebieską czcionką.
OK, możecie udawać, że nie wiecie (do czasu premiery:), przekręcać i unikać jednoznacznej odpowiedzi,
ale mam nadzieję, że powiecie mi czy do promocji gry the witcher zamierzacie skorzystać z teledysku
puszczanego w stacjach komercyjnych? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że Vader tak ot sobie
nagrywałby sobie nowy utwór i teledysk odmienny tematyką jaką ci panowie normalnie serwują.
I jeszcze te miecze... A tu są zdjęcia: http://www.vader.pl/foto.html Jeśli to prawda
to sorry, że zepsułem niespodziankę ;)
Osobiście nie interesuję się losami tej pozycji, ale może jacyś "żądni krwi" fani wiedźmina
podrążą temat trochę głębiej i uzyskam odpowiedź, njoy.



Vader nagrał utwór do promocji wiedźmina, to fakt dosyć znany.

Co do gameplayów: większosć tych z gametrailers to faktycznie niewypał, dla równowagi polecam ten na samej górze na tej stronie:

http://witcher.phx.pl/index.php?action=gameplay

Oraz ten: http://www.gametrailers.com/player/24355.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować