Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 16:40, Nathais napisał:

> > Na konfigu zalecanym pograsz na maksymalnych detalach. :) Prawdopodobnie bez zacinek
i
> klatkowania.
>
> :D Ja mam 3,0 AMD Athlon 1GB ram i X850XT-PE i takie tam STALKER sie na tym tnie a co
dopiero
> Wiedzmin ;P bedzie trza sie po nowy komp chyba wybrac :P
>

Chyba narzekać nie muszę:
Intel Core 2 2.00GHz,
2 Giga ramu,
G-Force 7600 GT - 512 ram,
:)


Ja bym kartę tylko zmienił na Radeona X1950Pro i wtedy już cud miód na max detalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 16:44, qn.ik napisał:

Ja bym kartę tylko zmienił na Radeona X1950Pro i wtedy już cud miód na max detalach ;)


No wiesz, qniku kochany, ciężko obecnie z funduszami. A komp ma już niecały rok dopiero. Myślę, że ta karta jeszcze to przetrzyma. W dodatku patche jeszcze wyjdą, co, mam nadzieję, poprawi wydajność karty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:54, destro177 napisał:


> Ja bym kartę tylko zmienił na Radeona X1950Pro i wtedy już cud miód na max detalach ;)

Dokładnie:) I popatrz na ten post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3318&pid=388
:D Gość mnie rozwalił:D


Odpisałem mu już "po swojemu". :P Chociaż szczerze mówiąc to na takie zaczepki nie powinienem reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:40, Nathais napisał:

> > Na konfigu zalecanym pograsz na maksymalnych detalach. :) Prawdopodobnie bez zacinek
i
> klatkowania.
>
> :D Ja mam 3,0 AMD Athlon 1GB ram i X850XT-PE i takie tam STALKER sie na tym tnie a co
dopiero
> Wiedzmin ;P bedzie trza sie po nowy komp chyba wybrac :P
>

Chyba narzekać nie muszę:
Intel Core 2 2.00GHz,
2 Giga ramu,
G-Force 7600 GT - 512 ram,
:)

Coz..
Ale wracajac do samej gry to zamowilem sobie na dobry start EK Wiedzmina :P bede mial motywacje aby sprzet wymienic
Tez inna mysl mi sie nasunela widzialem film Wiedzmin i tez o nim dobrze pisano zanim wyszedl a jak wyszedl to zaraz go gdzies schowali bo kazdy bal sie go nawet pokazac...
Mam nadzieje ze te wszystkie filmy zapowiedzi ect. nie sprawia ze gra sprawi zawod w np sterowanie postacia uporczywe NCP czy cos w tym stylu fajnie jak bylo by to Hit na miare Diablo 2 :D
Szkoda tylko ze na swiecie nie jest wydawany pod jakas polska marka bo malo osob moze go kojarzyc z produktem z nad wisly jak to sie zwyklo o nas mowic ...
Ale suma sumarum ... :) zobaczymy niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:31, Briton napisał:

Szkoda tylko ze na swiecie nie jest wydawany pod jakas polska marka bo malo osob moze go kojarzyc
z produktem z nad wisly jak to sie zwyklo o nas mowic ...
Ale suma sumarum ... :) zobaczymy niebawem


Z jednej strony tak, ale z drugiej strony polska marka miałaby o wiele mniejszą siłę przebicia (i środki na reklamę) niż takie duże Atari ;) Trzeba mieć nadzieję, że jednak ileś-tam-osób zainteresuje się czerwonym napisem na pudełku i w Internecie sprawdzą co to takiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:31, Briton napisał:

Coz..
Ale wracajac do samej gry to zamowilem sobie na dobry start EK Wiedzmina :P bede mial motywacje
aby sprzet wymienic
Tez inna mysl mi sie nasunela widzialem film Wiedzmin i tez o nim dobrze pisano zanim wyszedl
a jak wyszedl to zaraz go gdzies schowali bo kazdy bal sie go nawet pokazac...
Mam nadzieje ze te wszystkie filmy zapowiedzi ect. nie sprawia ze gra sprawi zawod w np sterowanie
postacia uporczywe NCP czy cos w tym stylu fajnie jak bylo by to Hit na miare Diablo 2 :D
Szkoda tylko ze na swiecie nie jest wydawany pod jakas polska marka bo malo osob moze go kojarzyc
z produktem z nad wisly jak to sie zwyklo o nas mowic ...
Ale suma sumarum ... :) zobaczymy niebawem


Ja już w całej pewności zaufałem kompetencjom Redów i nie sądzę, bym się pośliznął na tym. Nawet jeśli produkt nie będzie tak wspaniały, jak to ukazują game play''e, zapowiedzi, filmiki, to bynajmniej prestiż CD Projektu wzrośnie na tle rynku światowego, co z kolei może spowodować powstawanie nowych i lepszych produktów "nadwiślanych".
Tego im życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w Redów.A dodatkowo jeśli gra okazała by się megahitem to wtedy polacy nareszcie zaczęli by sie bardziej liczyć za granicą w branży PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, tylko z jedną grą? Chyba, że byłoby takich więcej, albo Witcher byłby jedną z najlepszych gier w historii.
No ale wszystko przed nami tak więc to są tylko domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:22, Łeber napisał:

Wątpię, tylko z jedną grą? Chyba, że byłoby takich więcej, albo Witcher byłby jedną z najlepszych
gier w historii.
No ale wszystko przed nami tak więc to są tylko domysły.



Nigdy nie zwątpiłem w to, że Wiedźmin będzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdziwilem sie, bo wczoraj dostalem potwierdzenie wysylki, a napisane bylo, ze potwierdzenie przyjdzie 5 dni przed wysylka. wiem ze niby maja wyslac 23 ale jak bedzie wczesniej to sie wcale nie obraze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:40, trombocylek napisał:

zdziwilem sie, bo wczoraj dostalem potwierdzenie wysylki, a napisane bylo, ze potwierdzenie
przyjdzie 5 dni przed wysylka. wiem ze niby maja wyslac 23 ale jak bedzie wczesniej to sie
wcale nie obraze :)


Przecież w tym samym mailu było wyjaśnienie tego kroku: wysłali wcześniej maile z potwierdzeniami, bo dużo osób zamówiło w pre-orderze (czy coś w tym rodzaju, ja potwierdzałem wczoraj, dzisiaj już nie pamiętam), a w dodatku 2999 EK to nie przelewki. Przyślą Ci w okolicach 23, nie martw się xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głównej mierze rozchodzi się o ''wyrobienie się'' ze wszystkimi zamówieniami... Gram.pl jako pierwsze zaoferowało pre-ordery, a od czerwca zamówień nazbierało się sporo. Do tego dochodzi burzliwa kwestia Edycji Kolekcjonerskich - potwierdzenia są wysyłane szybciej, ażeby rozeznać się kto tak naprawdę zamawia ;) Podejrzewam, że jakiś procent ostatecznie zrezygnuje - i tym sposobem osoby zapisane na listę rezerwową dostaną swój egzemplarz nawet przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować