Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 22:22, Simon Whiteman napisał:

W Polsce na pewno będzie to spora liczba, zważając na to, że jest to rodzima produkcja. Na
rynkach zachodnich... cóż - niemałą rolę odegrają oceny w serwisach recenzenckich, chociaż
jeśli ktoś długo siedzi w temacie powinien się skusić ;)


na gram.pl pisali że przy ich stoisku na GC było całkiem sporo osób nie koniecznie Polaków :)

OT:
3:1 dla Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie na temat ale czy ktoś ma może ,,Wiedźmin : Przygodowa gra karciana,, ? Bo dzisiaj zakupiłem ją i gdy otworzylem w domu zorientowałem się że nie ma sakiewki? I mam pytanie czy ktoś też jej nie ma czy ja żle rozumię pojecie sakiewka ponieważ spodziewałem sie woreczka i czy to może być to pudełko (jako sakiewka ) w które jest zapakowana gra? Prosze o odpowieź ponieważ mi bardzo zależy ponieważ płacę wiec wymagam . Bedę szczerze wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:25, Tieru napisał:

Przepraszam że nie na temat ale czy ktoś ma może ,,Wiedźmin : Przygodowa gra karciana,, ? Bo
dzisiaj zakupiłem ją i gdy otworzylem w domu zorientowałem się że nie ma sakiewki? I mam pytanie
czy ktoś też jej nie ma czy ja żle rozumię pojecie sakiewka ponieważ spodziewałem sie woreczka
i czy to może być to pudełko (jako sakiewka ) w które jest zapakowana gra? Prosze o odpowieź
ponieważ mi bardzo zależy ponieważ płacę wiec wymagam . Bedę szczerze wdzieczny.


z tego co wiem powinna być... Jak jej nie ma to powinieneś zgłosić się do sklepu w którym kupiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:32, Tieru napisał:

Proszę również by wypoeidział sie ktos kto kupił i czy ją ma bo jesli we wszystkich tak jest
to trza pisać do kużni ier.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28064#u_13
może się tu dopisz :P mi osobiście wystarczą te które mam w EK a jak nie to kupie paczkę ale to dużo później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:30, qn.ik napisał:

Jeżeli ktoś chce posłuchać trochę sampli (jeden nawet całkiem dłuugi ;)) z soundtracka to zapraszam
tutaj:
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;patronat,160,page,ost;core.html

Te utwory już od baardzo dawna są na stronie thewitcher.com/community ;)
A że są świetne potwierdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 12:32, Thilnenn napisał:

Ale Próbę Traw przechodzili mali chłopcy, nie wiem ilu forumowiczów by się nadawało ;)


Każdy z Nas ma w sobie małe dziecko, które należy pielęgnować :D

BTW radek 9700 dźwignie gierkę? z sempem 2.2 i 1280 MB ramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze pisze w tym temacie ale w temacie o karciance nikt nie odpisuje wiec prosze o wyrozumialosc ...
Dzisiaj kupilem sobie ta karcianke (Wiedźmin) ale wydaje mi sie ze brakuje w niej kart .... no tak autorzy chyba cos pomieszali bo nie mam kart z geraltem i kart ataku :((
Mam do was prosbe moglibyscie napisac mi ile i jakie karty w chodza w sklad zestawu bylbym bardzo wdzieczny
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 23:37, pawelck91 napisał:

Sorki ze pisze w tym temacie ale w temacie o karciance nikt nie odpisuje wiec prosze o wyrozumialosc
...
Dzisiaj kupilem sobie ta karcianke (Wiedźmin) ale wydaje mi sie ze brakuje w niej kart ....
no tak autorzy chyba cos pomieszali bo nie mam kart z geraltem i kart ataku :((
Mam do was prosbe moglibyscie napisac mi ile i jakie karty w chodza w sklad zestawu bylbym
bardzo wdzieczny
Pozdrawiam


W sumie tej karciance powinno być 10 kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie.
Na necie dorwałem jeszcze ciepły filmik ukazujący miasto "Vizima", a jako, że nawet najmniejsza wzmianka o Wiedźminie wzbudza we mnie drgawki (oczywiście ze zniecierpliwienia - na grę czekać już niemogę), postanowiłem się podzielić linkiem z innymi zapaleńcami:

http://pl.youtube.com/watch?v=CzY1Ug0f-gE

Ach... Jeszcze tylko 10 dni! Aż mnie nosi! Chyba coś na uspokojenie wezmę :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 00:10, fish13 napisał:

W sumie tej karciance powinno być 10 kart.


110:) Zgubiłeś jedną 1:)

->Tom Al
Jeśli spostrzeżesz że zrobiłeś w poście błąd lub chciałbyś coś do niego dopisać to w ciągu 5 minut po jego napisaniu możesz go wyedytować. Przycisk "edytuj" jest obok przycisków "url" i "odpowiedz" (oczywiście pod warunkiem że to twój własny post), po upływie 5 minut znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 23:37, pawelck91 napisał:

Sorki ze pisze w tym temacie ale w temacie o karciance nikt nie odpisuje wiec prosze o wyrozumialosc
...
Dzisiaj kupilem sobie ta karcianke (Wiedźmin) ale wydaje mi sie ze brakuje w niej kart ....
no tak autorzy chyba cos pomieszali bo nie mam kart z geraltem i kart ataku :((
Mam do was prosbe moglibyscie napisac mi ile i jakie karty w chodza w sklad zestawu bylbym
bardzo wdzieczny
Pozdrawiam


Ja tez miałem podobny problem tz. dostałem podwójne karty :( mam 110 kart z czego połowa sie powtarza, czyli brakuje mi połowy kart. Na pudełku masz nr telefonu do wydawcy gry "Kuźni gier " napisz maila czego ci brakuje na adres michal@kuzniagier.com Ja dzwoniłem i pisałem i oto odpowiedz:
" Witam serdecznie.
Bardzo przepraszam za pomylke drukarni.
Dzisiaj wysylam do Pana wlasciwa talie.

pozdrawiam
Michał Stachyra gg: 276996
michal@kuzniagier.com tel: 604 559 272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 00:39, Karharot napisał:

> W sumie tej karciance powinno być 10 kart.

110:) Zgubiłeś jedną 1:)

->Tom Al
Jeśli spostrzeżesz że zrobiłeś w poście błąd lub chciałbyś coś do niego dopisać to w ciągu
5 minut po jego napisaniu możesz go wyedytować. Przycisk "edytuj" jest obok przycisków "url"
i "odpowiedz" (oczywiście pod warunkiem że to twój własny post), po upływie 5 minut znika.

Dzięki za radę. Nie jestem częstym gościem forum, więc nie wiedziałem o takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 00:39, Karharot napisał:

> W sumie tej karciance powinno być 10 kart.

110:) Zgubiłeś jedną 1:)



Faktycznie zjadłem 1, kart ma być 110, a nie 10. Musialem być wtedy głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:20, 000franek napisał:

> A, mam rozumieć, że nie masz duo procesora?
Nom raczej na 3,2 to se niepogram na średnich


Wiesz, wymagania mogą być zawyżone. Jak kupisz grę, to sprawdzisz. Jeżeli natomiast ryzykować nie chcesz, to poczekaj, aż ktoś da opinię, że chodzi na mniejszych wymaganiach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:23, Nathais napisał:

> > A, mam rozumieć, że nie masz duo procesora?
> Nom raczej na 3,2 to se niepogram na średnich

Wiesz, wymagania mogą być zawyżone. Jak kupisz grę, to sprawdzisz. Jeżeli natomiast ryzykować
nie chcesz, to poczekaj, aż ktoś da opinię, że chodzi na mniejszych wymaganiach. :)


Ja oprócz mojego PC (patrz gramsajt) uruchomię Wiedźmina na takim laptopie: Turion X2 1,9Ghz, 1024Mb RAM, Mobility Radeon HD2400XT. Również dam znać jak na takim sprzęciku działa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:20, 000franek napisał:

> A, mam rozumieć, że nie masz duo procesora?
Nom raczej na 3,2 to se niepogram na średnich



Ło jezu pare stron wczesniej pisałem już ze testerzy z RPGwatch odpalili bete w rodzielczości 1024X768 na wysokich detaklach bez spadkow fps poniżej 30 klatek na sprzecie. P4 3.2 (nie dual) 2gb ramu. I gf6800.

tu masz oryginalny tekst "The beta version we have has been very stable and reasonably bug-free, with decent performance on a modest gaming rig (a reliable 30fps at 1024x768 with high settings on a P4 3.2Ghz, 256Mb Geforce 6800GT and 2Gb RAM)"

Tak więc jak widzisz nie powinieneś się martwic o to zeby sobie komfortowo pograć skoro masz lepszą jeszcze lepszą karte graficzną od nich :) Zwróc też uwage, że to była beta. Finalna wersja może być jeszcze wydajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować