Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 18:52, skaybay napisał:

24 (26) pazdziernika ogolnopolskim dniem wagarowicza?


Dobrze że to już po wyborach, inaczej jakiś nadgorliwy polityk mógłby zacząć obiecywać rodzicom (czyli wyborcom) że wprowadzi ustawę zakazującą rozpowszechniania ZŁA (czyli gier komputerowych) oraz regulującą prawnie dostęp nieletnich do komputerów:)
Tak właściwie jak o tym głębiej pomyśle to nie jest takie śmieszne - żyjemy w takim kraju że nie wiadomo co naszym władzom do pustych głów wpadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:06, Nathais napisał:

> >
> > > > (...)


Taak albo news w radiu: "Dzisiaj rano, około godziny 8, kasjerka w markecie nie-dla-idiotów została ogłuszona. Sprawca zapytany o motyw działania bąknął: >>Bo zabrakło Wiedźmina<<, a zapytany o szczegóły dodał szybko >>I tak miała szczęście, że dostała Srebrnym<< (taa, zabawką chyba - drewnianą :D).

Oj oj, niech ta gra szybciej przyjeżdża, bo wariuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:13, qn.ik napisał:

> > >
> > > > > (...)

Taak albo news w radiu: "Dzisiaj rano, około godziny 8, kasjerka w markecie nie-dla-idiotów
została ogłuszona. Sprawca zapytany o motyw działania bąknął: >>Bo zabrakło Wiedźmina<<,
a zapytany o szczegóły dodał szybko >>I tak miała szczęście, że dostała Srebrnym<<
(taa, zabawką chyba - drewnianą :D).

Oj oj, niech ta gra szybciej przyjeżdża, bo wariuję :D


Za to, mój przyjacielu, masz u mnie piwo. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:33, Nathais napisał:

> > > >
> > > > > > (...)
>
> Taak albo news w radiu: "Dzisiaj rano, około godziny 8, kasjerka w markecie nie-dla-idiotów

> została ogłuszona. Sprawca zapytany o motyw działania bąknął: >>Bo zabrakło Wiedźmina<<,

> a zapytany o szczegóły dodał szybko >>I tak miała szczęście, że dostała Srebrnym<<

> (taa, zabawką chyba - drewnianą :D).
>
> Oj oj, niech ta gra szybciej przyjeżdża, bo wariuję :D

Za to, mój przyjacielu, masz u mnie piwo. xD


Browar przyjdzie kurierem czy Pocztą, bo nie wiem czy spodziewać się jutro czy za miesiąc? :P Szczerze to mógłbyś mejlem przesłać, co bym się teraz napił.

Ano widzisz, kiedy człowiek w chorobie, a do tego przypadek szczególny (czyt. "czeka na Wiedźmina"), to takie głupoty się w głowie lęgną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:47, qn.ik napisał:

> > > > > > > (...)
> > > Za to, mój przyjacielu, masz u mnie piwo. xD

Browar przyjdzie kurierem czy Pocztą, bo nie wiem czy spodziewać się jutro czy za miesiąc?
:P Szczerze to mógłbyś mejlem przesłać, co bym się teraz napił.

Ano widzisz, kiedy człowiek w chorobie, a do tego przypadek szczególny (czyt. "czeka na Wiedźmina"),
to takie głupoty się w głowie lęgną..


Mnie też bierze chętka na Wiedźmaka, ale, do kaduka, jeszcze około dwa tygodnie, ech. Żal. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a będzie jakaś ''duża'' premiera? Coś takiego jak premiera Visty tylko mniejsza :D A jak będzie to gdzie (w którym mieście :D) Mówili coś w RMF FM chyba (rozdawali wejściówki VIP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:34, Laki.men napisał:

a będzie jakaś ''duża'' premiera? Coś takiego jak premiera Visty tylko mniejsza :D A jak będzie
to gdzie (w którym mieście :D) Mówili coś w RMF FM chyba (rozdawali wejściówki VIP)



Jak coś to w Warszawie się odbędzie taka impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:04, Gorn7 napisał:

Jak będę chciał kupić premierówke Wiedźmina a nie pre-ordera to zdrożeje, i czy w skład tego
będzie wchodzić to samo?



Cena oficjalna to 99,90 w sklepie gram.pl 79.90 przy wykorzystaniu Wpln i myślę że cena na gram.pl pozstanie bez zmian. Będzie wchodzić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:18, fish13 napisał:

> Jak będę chciał kupić premierówke Wiedźmina a nie pre-ordera to zdrożeje, i czy w skład
tego
> będzie wchodzić to samo?
>


Cena oficjalna to 99,90 w sklepie gram.pl 79.90 przy wykorzystaniu Wpln i myślę że cena na
gram.pl pozstanie bez zmian. Będzie wchodzić to samo.

No to całe szczęście nie musze jeszcze kupować gry;]
Poczekam i zobacze czy opłaca się kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:20, Gorn7 napisał:

> > Jak będę chciał kupić premierówke Wiedźmina a nie pre-ordera to zdrożeje, i czy w
skład
> tego
> > będzie wchodzić to samo?
> >
>
>
> Cena oficjalna to 99,90 w sklepie gram.pl 79.90 przy wykorzystaniu Wpln i myślę że cena
na
> gram.pl pozstanie bez zmian. Będzie wchodzić to samo.
No to całe szczęście nie musze jeszcze kupować gry;]
Poczekam i zobacze czy opłaca się kupować.


Ja tam bez zastanowienia zamówiłem Wiedźmina na gram.pl jeszcze w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:27, Nathais napisał:

Ja zamówiłem podstawę, bo zbieram obecnie na nową gitarkę, a to oznacza niemożliwość w szastaniu
pieniędzmi. :)


Ja też nie mogę (już) szastać pieniędzmi, bo do zamówienia z Wiedźminem doszło też HL2:Episode One ;) Na serio to muszę nową okładzinę sobie na deskę kupić, bo mi się cholera zadarła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobniej zawturuję komuś wcześniej, ale zapytam.

Wyjdzie kolejna partia kolekcjonerskich edycji? Sprawdziłem na półtora miesiąca przed oczekiwaną premierą (wtedy jeszcze wrzesień zdaje się) i już wszystko zeszło. :((((((

I tak czekam i czekam na cud. Cuda najwyraźniej się nie zdażają. Albo Bóg zarezerwował cud tego półrocza na wybory parlamentarne w Polsce.
Ja kcem kolekcjonerską! :(


A jak nie to się zawiodę ale zwykłe wydanie i tak kupię. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:42, Filip41 napisał:

Ja najprawdopodobniej zawturuję komuś wcześniej, ale zapytam.

Wyjdzie kolejna partia kolekcjonerskich edycji? Sprawdziłem na półtora miesiąca przed oczekiwaną
premierą (wtedy jeszcze wrzesień zdaje się) i już wszystko zeszło. :((((((

I tak czekam i czekam na cud. Cuda najwyraźniej się nie zdażają. Albo Bóg zarezerwował cud
tego półrocza na wybory parlamentarne w Polsce.
Ja kcem kolekcjonerską! :(


A jak nie to się zawiodę ale zwykłe wydanie i tak kupię. :/



Nowych EK Wiedźmina nie będzie, jedynie jest ich 2999 sztuk i tyle zostało wstępnie zamówionych, miałeś jedyną szansę dodatkowo zdobyć Wiedźmina przez wpisanie się do listy rezerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:42, Filip41 napisał:

Ja najprawdopodobniej zawturuję komuś wcześniej, ale zapytam.

Wyjdzie kolejna partia kolekcjonerskich edycji? Sprawdziłem na półtora miesiąca przed oczekiwaną
premierą (wtedy jeszcze wrzesień zdaje się) i już wszystko zeszło. :((((((

I tak czekam i czekam na cud. Cuda najwyraźniej się nie zdażają. Albo Bóg zarezerwował cud
tego półrocza na wybory parlamentarne w Polsce.
Ja kcem kolekcjonerską! :(


A jak nie to się zawiodę ale zwykłe wydanie i tak kupię. :/


Wpisz się na listę rezerwową (news był jeszcze dzisiaj poszukaj). Jeżeli jakiś egzemplarz się zwolni, to masz szansę ją dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takoż zrobiłem!
Jak pomyślę o tym całym narodzie co na tej liście jest wpisany...
Zawrót głowy! A ja jestem dziecko strusia - nieogarnięty i do tego nigdy nic nie wygrałem w loteriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować