Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Mam zamówione EK. Dostanę je pojutrze i nie mogę się doczekac. Tylko przydałoby się dokupic może ram i zmienic kartę graficzną, ale o tym się jeszcze pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:40, dannik napisał:

Mam zamówione EK. Dostanę je pojutrze i nie mogę się doczekac. Tylko przydałoby się dokupic
może ram i zmienic kartę graficzną, ale o tym się jeszcze pomyśli...


Na szczęście mnie takie myśli nie trapią. Komputerek spokojnie pociągnie twora Redów. Ale karta graficzna jest jednak kapinkę przestarzała - G-f 7600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak że jak wchodzicie na tą "kurierską" stronę to pisze że został wprowadzony zły numer i wymienione sa przypuszczalnego tego problemy?

Ogólnie to pisze, że wysłano 22.10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:44, hunter22 napisał:

Też macie tak że jak wchodzicie na tą "kurierską" stronę to pisze że został wprowadzony zły
numer i wymienione sa przypuszczalnego tego problemy?

Ogólnie to pisze, że wysłano 22.10...

Wystarczy troche poczytac.
Wez sobie do serca 2 powod jaki podaje DPD apropos numeru przewozowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:43, Nathais napisał:

> Mam zamówione EK. Dostanę je pojutrze i nie mogę się doczekac. Tylko przydałoby się dokupic

> może ram i zmienic kartę graficzną, ale o tym się jeszcze pomyśli...

Na szczęście mnie takie myśli nie trapią. Komputerek spokojnie pociągnie twora Redów. Ale karta
graficzna jest jednak kapinkę przestarzała - G-f 7600.


Gra mi pójdzie, ale chodzi mi o max detale... Taka gra to wręcz trzeba na max pograc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:46, Zorpen napisał:

Wystarczy troche poczytac.
Wez sobie do serca 2 powod jaki podaje DPD apropos numeru przewozowego.


Poczytałem, ale jakoś mi to nie pasuje... ja musze mieć we wszystkim 100% pewności, powinno pisać, że wszystko jest dobrze i pozostaje tylko bezstresowo oczekiwac dojścia gry ;)

Bardziej chodziło mi o to czy każdemu taki komunikat się wyświetla... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:52, hunter22 napisał:

> Wystarczy troche poczytac.
> Wez sobie do serca 2 powod jaki podaje DPD apropos numeru przewozowego.

Poczytałem, ale jakoś mi to nie pasuje... ja musze mieć we wszystkim 100% pewności, powinno
pisać, że wszystko jest dobrze i pozostaje tylko bezstresowo oczekiwac dojścia gry ;)

Bardziej chodziło mi o to czy każdemu taki komunikat się wyświetla... :P


tez mam ten komunikat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 09:19, Dragon J napisał:

Czy Wiedźmin obsługuję kartę do fizyki "Ageia PhysX"?

Co znaczy obsluguje? Czy z niej korzysta? Raczej nie bo Wiedzmin nie korzysta z tego engine fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy kto się pochwali pierwszy otrzymaniem pudełeczka z wymalowaną wilczą mordką :P

Tak sobie wykalkulowałem, że skoro mają wysłać dziś a już nadane i przygotowane zostało wcześniej, to może jeszcze w poniedziałek zaczną roznosić, chociażby po Warszawie :P Tak mi sie przynajmniej wydaje, a że lubię sobie wydawać i jako że CD Projekt wydaje gry, to sobie możemy powydawać razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, mi napisali wlasnie ''pakowanie i przygotowanie do wysylki'', normalnie prze poczte zamowilem, nie kurierem. zobaczymy jak dlugo z warszawy do bliskiej okolicy wawy bedzie szlo, poczta czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam... czekam.... doczekać się nie moge... skoro dzisiaj wysyłają to paczka powinna byż jutro-pojutrze Sprawdzałem w Masterlink... jeszcze nie mają mojego numerka, więc jeszcze żaden sektor nie otrzymał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:32, lowsys napisał:

no, mi napisali wlasnie ''pakowanie i przygotowanie do wysylki'', normalnie prze poczte zamowilem,
nie kurierem. zobaczymy jak dlugo z warszawy do bliskiej okolicy wawy bedzie szlo, poczta czyni
cuda :)

To będzie cud, jeśli dotrze do ciebie na jutro, po prostu aż się będzie można zdziwić.

W sumie, to dziwi mnie, że jeszcze numerków nie nadali w Masterlinku, przez ten czas. : /
Ale z tego co wiem, to w Masterlinku pewnie na jutro wprowadzą te numerki i będziemy mogli namierzyć nasze egzemplarze. ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, zawsze można hymny pochwalne wyśpiewywać, jak to już było tutaj pisane na podstawie zapowiedzi.
Firma dla której jest to największe wydarzenie w historii do którego przygotowuje się od wielu miesięcy (jak nie lat), która marketingowo tak rozdmuchała markę wiedźmin, że człowiek boi się do lodówki zajrzeć, żeby tam go nie ujrzeć, która co najmniej cztery miesiące temu wiedziała co będzie w edycji kolekcjonerskiej nie potrafi przygotować 2999 paczek
Nie dziesiątek, setek tysięcy, czy nawet milionów egzemplarzy (bo pewnie na taką sprzedaż są nastawieni). Oni nie potrafili przygotować przez kilka miesięcy niecałych trzech tysięcy paczek. Pięknie zaczynają a to dopiero początek - zobaczymy co będzie jak gra wpadnie w nasze łapka
Żenada to mało powiedziane - ja bym osoby za to odpowiedzialne z roboty wypieprzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:29, Kel-Shar napisał:

Teraz czekamy kto się pochwali pierwszy otrzymaniem pudełeczka z wymalowaną wilczą mordką :P

Tak sobie wykalkulowałem, że skoro mają wysłać dziś a już nadane i przygotowane zostało wcześniej,
to może jeszcze w poniedziałek zaczną roznosić, chociażby po Warszawie :P


Nie zaczna, dlatego ze (moze to i dziwne) w masterlinku niezaleznie skadnadane sa paczki to jada do glownej sortowni w okolice Lodzi i dopiero stamtad ida w swiat.
Takze nawet jak paczka nadana zostala w Warszawie to jej droga to Warszawa-Lodz-Warszawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to Wiedźmin dostał status do produkcji, ledwo na początku październiku lub podkoniec września. Raczej mieli tylko miesiąc, żeby to wszystko wyprodukować. Ale dziwi mnie to, że większość dodatków z EK mogła być stworzona wcześniej, bo nawet gdyby zmienili grę, to te elementy nawet by nie musiały się zmieniać. No i pewnie myśleli, że wszystko im się uda, i ot co, problemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:51, max0606 napisał:

Żenada to mało powiedziane - ja bym osoby za to odpowiedzialne z roboty wypieprzył


A czy Ty nie rozumiesz ze wina tylo polowicznie lezy po stronie CDP?
Oni moze i dali elementy EK do produkcji pol roku temu. Caly pic polega na tym ze to firma odpowiedzialna za WYPRODUKOWANIE tych elementow nie wywiazala sie z terminow i tym samym CDP jak i ci ktorzy zamowili EK na tym cierpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ juz nie mogę się doczekać - jak wszyscy:) - zadzwoniłam do mojego oddziału Masterlinka w Zielonej Górze. Powiedzieli mi, że przesyłki o takim numerze jeszcze nie mają, ale to o niczym nie świadczy, bo już może być w drodze do oddziałów lub nawet w samym oddziale, ale nie jest jeszcze wklepana w bazę - pan stwierdził, że czasami po prostu są szybsi niż ich system namierzania przesyłek:))) Doradził, żeby dzwonić jutro po 8 rano - można się wtedy umówić na osobisty odbiór:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 11:31, batonmars napisał:

Hheh LK to pewnie jako pierwsza dorwiesz Wiedźmina w swoje łapki :)

Jejku - oby juz jutro:)))) ostatnie dwa tygodnie harowałam, żeby teraz mieć co najmniej tydzień czasu "wolnego"-nadrobiłam wszystkie zaległości a nawet wyszłam ponad plan:))) Jutro jak tylko mi powiedzą że jest to wsiadam w autko i w 20 minut pokonam te 40 km żeby tylko GO JUŻ MIEĆ:))))
A wtedy to juz może się walić i palić - nie ma mnie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować