Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 22:20, Dedia Haan napisał:

wszyscy zamowili na gram.pl czy ktos kupuje jak ja w Empiku?


Ja tak jak ty kupuję w empiku z tego względu ,że mogę mieć problemy z odbiorem przesyłki w środku tygodnia więc wolę iść w piątek do empiku i właśnie tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:34, Igor FCBayern napisał:

> /.../
Ja z zakupem wstrzymam się do wypuszczenia dema - jeśli będzie mi dobrze działało to kupię
pełną wersję.


A czy w ogóle planowane jest jakieś demo ? Z tego co słyszałem nie ma być żadnego dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:36, stasiecki napisał:

A czy w ogóle planowane jest jakieś demo ? Z tego co słyszałem nie ma być żadnego dema.

Demo podobno ma być, ale jakiś czas po premierze samej gry, choć ostatnio też usłyszałem, że demo może nie wyjść... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:38, Karharot napisał:

Jest planowane jednak ma wyjść dopiero po premierze gry. Nie wiem czy są jakieś dokładniejsze
informacje na temat czasu jego wypuszczenia.



do końca nie wiadomo jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:38, Karharot napisał:

Jest planowane jednak ma wyjść dopiero po premierze gry. Nie wiem czy są jakieś dokładniejsze
informacje na temat czasu jego wypuszczenia.


Acha, no to rozumiem. Ja na pewno na demo nie będę czekać i kupię grę w najbliższy piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:42, stasiecki napisał:

Acha, no to rozumiem. Ja na pewno na demo nie będę czekać i kupię grę w najbliższy piątek.

ja tez nie :D tylko pozostaja 2 niepewnosci 1- czy wiedzmin da rade - 2- czy moj komp da rade .... no ale trudno kupuje w piatek kota w worku:)
w sumie gothica 3 na maxa pociagnol to z wiedzminem tez tak powinno byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłam jakies 100 stron tego wątku i były jakies informacje o demie: najpierw, że miało wyjść razem z premierą, póxniej - że jednak niedługo po premierze...Jednak żadna z tych info nie została napisana przez niebieskich lub czerwonych, więc nie macie innego wyjścia jak czekać ... Znalazłam za to pewną informację od czerwonego, iż jest już gotowa pierwsza łata do Wieśka:)))) i że ukaże sie w kilka dni po premierze.... Nio to już to widzę koszmar - grę instalujemy we wtorek lub środę ->nie działa->krzyczymy na CDA -> w sobotę dają na serwer łatę -> serwer pada-> nie zagramy do przyszłego tygodnia:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 22:44, Dedia Haan napisał:

ja tez nie :D tylko pozostaja 2 niepewnosci 1- czy wiedzmin da rade - 2- czy moj komp da rade
.... no ale trudno kupuje w piatek kota w worku:)


No to masz mały problem. Życzę ci aby gra odpaliła i dało się przyzwoicie grać. Ja na szczęście nie mam problemu ze sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:45, LK30 napisał:

Prześledziłam jakies 100 stron tego wątku i były jakies informacje o demie: najpierw, że miało
wyjść razem z premierą, póxniej - że jednak niedługo po premierze...Jednak żadna z tych info
nie została napisana przez niebieskich lub czerwonych, więc nie macie innego wyjścia jak czekać
... Znalazłam za to pewną informację od czerwonego, iż jest już gotowa pierwsza łata do Wieśka:))))
i że ukaże sie w kilka dni po premierze.... Nio to już to widzę koszmar - grę instalujemy we
wtorek lub środę ->nie działa->krzyczymy na CDA -> w sobotę dają na serwer łatę ->
serwer pada-> nie zagramy do przyszłego tygodnia:((((((

ej no nie rob sobie jaj!! co ma poprawiac ta lata!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:42, stasiecki napisał:

Acha, no to rozumiem. Ja na pewno na demo nie będę czekać i kupię grę w najbliższy piątek.


Właśnie dlatego według mnie wypuszczanie dema po premierze jest trochę nie fair. Po prostu dużo ludzi ( w tym ja) nie ma cierpliwości oczekiwać na demko i kupi grę, a potem jak mu się nie spodoba (tfu, tfu, przez lewe ramię) to zonk. Ale ja i tak wierzę, że gierca będzie superzasta xD (jak karciocha pamięciochy w telefonach) i się nie zawiedziemy.

P.S.

Założę się, że w ciągu najbliższych 24 godzin pojawi się ktoś, kto zapyta czy mu gra pójdzie, bądź coś w tym stylu... Wszystkich tych odsyłam do wpisu ma moim gramsajcie (innych też zapraszam) i do komentowania... Interesuje mnie po prostu, czy się ze mną zgadzacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:47, Dedia Haan napisał:

ej no nie rob sobie jaj!! co ma poprawiac ta lata!!!


Zerknij sobie na wiadomości z miej więcej czwartku- piątku - wypowiadała się coś na "T" z teamu wiśka - że łata już jest. To było po tym jak wyszedł filmik ze spaceru po Wiziminie i ktoś zarzucał że własy Wieśka przechodzą przez miecze,,, jakoś tak w każdym razie:)
Hmm - a co do jaj - no cóż nie mam własnych ale potrafię kurze zrobić na 22 sposoby:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:55, lothar-mb napisał:

Co do laptopa (ktoś wspomniał) to ja raczej nie liczyłbym na jakąś niesamowitą wydajność :P.
Na zintegrowanym chipsecie raczej na 99% będzie ciąć


No cóż - to zalezy jaki laptop...Ja mam Asusa G2S - typowy dla gracza, który ma grafę GF 8600 GT 256MB, kupionego zresztą specjalnie dla Wieesia:) Myślę, że będzie szło na maksie bez żadnych czkawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:56, Dedia Haan napisał:

- omg bo to bardzo zawadza niektorym graczom zeby bezstresowo grali.....^^


Nio baaa - włosy to jeszcze nic - z 50 stron temu był roztrząsany problem pochew do mieczy:)))) Że niby jak - miecze gołe na plecach ??? To dopiero było zabawne:))))
Mnie to absolutnie nie przeszkadza, bo pamietam czasy kiedy postaci w różnych grach właziły w ściany (!)
A na serio - nie sprecyzowali dokladnie do czego jeszcze ta łata, ale wypowiedź czerwonego była w miejscu roztrząśsania tematu włosów i pochew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zawsze muszą ponarzekać. W większości gier nie ma pochew, włosy są nieistotne, jakby mi nie powiedzieli nie zauważyłbym... Ale dobrze, wytykajcie błędy - po łatce gra będzie lepiej wyglądać. Jedyne co mnie irytowało, to to, ze woda reagowała tylko na Geralta, ale to tez będzie naprawione w Patchu, jeśli dobrze wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:10, Dedia Haan napisał:

a patch bedzie dostepny na gram.pl pewnie?


Powinien nawet powstać kolektyw z racji tej, że CDProjekt to twórca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować