Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 21:35, Dedia Haan napisał:

mnie jeszcze o dowod nie prosili....a co mi moga zrobic jak nie bede mial?


Dokładnie,mogą Ci nie sprzedać, a z mamusią to taki joke:P:) Moim zdaniem po coś te ograniczniki są i powinno się je przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z mamusią to taki joke:P:)
no chyba wiem nie? :P

EDIT-Moim zdaniem po coś te ograniczniki są i powinno się je przestrzegać. racja, ale kilku gier sobie napewno nie odmowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale z drugiej strony sa one nieco przesadzone bo Gothic 3 dostal 16+ a tam krwi bylo tyle co kot naplakal a ty mmieczem walil tak jakby sie bal zrobic temu zlemu orkowi krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:54, lancuch napisał:

tak ale z drugiej strony sa one nieco przesadzone bo Gothic 3 dostal 16+ a tam krwi bylo tyle
co kot naplakal a ty mmieczem walil tak jakby sie bal zrobic temu zlemu orkowi krzywde

dokladnie tak jest.....ze stalkerem tak samo 16+..........

EDIT- nie tylko orkowi bo mozesz stac po stronie arkow ale ciii to temat o wiedzminie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie cos co zrobili z EK powinni wam zrobic nastepujaca rzecz. Wyslac jutro wersje standardowa, a po skompletowaniu edycji kolekcjonerskiej wyslac edycje kolekcjonerska. Trudno, wydadza dwa klucze. Ale to oni zrobili blad i powinniscie drogie gram.pl za to w taki sposob zaplacic IMO. Teraz sie bardzo ciesze ze nie zamowilem EK. Spokojnie przyjdzie do mnie std edycja. A co do empikow. Mysle ze w Megastorach bedzie 5 - 10 a w mniejszych 1 - 5 (pewnie bedzie 7 i 3 ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale orkow musiales zabic np w ardei

wiadomo moze w jakich kartonach masterlink bedzie przewozic moja plytke z wiedzminem(chodzi mi o zabezpieczenia przed obrazeniami wywolanymi polskimi drogami) bo raz tak mialem ze techland beznadziejnie zabezpieczyl paczke i mi plyte polamalo w drodze ;/

Dedia Haan: Tak wymienili ale po kolejnym tygodniu jechania poczty i po zdjeciach polamanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:22, Igor FCBayern napisał:

Silnik ten sam, ale praktycznie całkowicie przerobiony. Tak między nami to jestem na 95% przekonany,
że Witcher mi nie pójdzie na laptopie mimo, że spełnia on wymagania zalecane! Po prostu niektóre
gry nijak nie chcą działać na zintegrowanych kartach graficznych, które mają laptopy. :( Ale
pocieszam się tym, że w Carbona grałem bardzo komfortowo na średnich detalach, mimo że teoretycznie
powinienem mieć kłopoty na niskich! Na wysokich nie próbowałem... Tak więc pozostaje nam tylko
czekać :D

ajajajaj to mnie bardzo zasmuciłeś:( no i nie wiem kupic czy nie?? myśle że jednak kupie tylko jeśli mi na lapienie pójdzie to nie mam już nigdzie dostepu do tak dobrego kompa!! aj aja aj aj:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:40, Dedia Haan napisał:

sie zobaczy w piatek... (z ta mamusia to serio?) lool


Jeszcze się nie zdarzyło, żeby kurier prosił mnie o dowód. On ma tylko dostarczyć przesyłkę i to jest jego zadanie, nic więcej. A z tą mamusią to była pewnie ironia. I się nie martw, jeżeli kupiłeś przez neta, nie będziesz miał problemów, tylko w sklepach zdarzają się nadgorliwi sprzedawcy, którzy proszą o dowód.

P.S.

Offtop

@ qn.ik: też mam 172 cm wzrostu i jakoś nikt na to nie patrzy:)

Aha i przydatna sztuczka - jeżeli gdzieś proszą o dowód, (jak ktoś się już goli) to lepiej przyjść nieogolonym, bo wygląda się starzej i nie spytają (przynajmniej jest większa szansa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:59, dur napisał:

Za takie cos co zrobili z EK powinni wam zrobic nastepujaca rzecz. Wyslac jutro wersje standardowa,
a po skompletowaniu edycji kolekcjonerskiej wyslac edycje kolekcjonerska.



O czym ty w ogóle rozmawiasz. Jakbyś czytał to byś wiedział, że dostaną na początek zawartość edycji podstawowej a od wtorku będzie dosyłana reszta dodatków (artbook, koszulka, medalion, karty).

Kodi co do dowodu to poza tym że się jest nieogolonym w razie czego należy powiedzieć, że zostawiłeś dowód z dziećmi w samochodzie :P na sklepową na moim osiedlu podziałało (jak byłem niepełnoletni) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:11, Nathais napisał:

Co nie zmienia faktu, że jest troszeczkę z tym teraz kłopotu, o.


Wiem, i rozumiem złość i rozgoryczenie osób które zamówiły EK. Ale swoją drogą lepiej dostać EP które i tak jest bogate i dodatki pare dni później niż znowu przesuwać premiere. Swoją drogą myślałem, że te dodatki zaczną rozsyłać później ale skoro zaczną od wtorku to nie będzie tak źle.

Oby tylko jutro zaczęli zgodnie z terminem rozsyłać przesyłki :) i oby kurier nie nawalił bo mam ogromną nadzieje, że we wtorek będę mógł już osobiście sprawdzić Widźmina w akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problem jest nieistotny - czemu? Otóż, zamówiłem EP. Myślę także, że same dodatki nie są warte przesuwania premiery po raz n-ty. Wszak daniem głównym jest sama gra, a nie koszulka, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:52, nazgul47 napisał:

Mam wymieniać wszystkie fragmenty, w których Geralt "...chywycił miecz obiema rękami..." bądź
"...Mieczem zablokował cios, a wolna ręką wyprowadził sierpowy prosto w twarz przeciwnika..."?

Co do EK w innych krajach: w takich chwilach nie żałuję, że jeszcze nie wyemigrowałem :P Polskie
EK są bardzo często dużo lepsze od tych zachodnich, choćby patrząc na przykładzie gry "World
in Conflict". A poza tym to polska gra, więc CDP najbardziej będzie dbał o polskich graczy.

Akurat drugi cytat o niczym nie świadczy. Jak wrócę do książek to popatrzę. Może faktycznie "bardziej" półtoraręczny niż jednoręczny:)

Ja równiez kupuję w Empiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:05, THE WITCHER1990 napisał:

/.../

Ja z zakupem wstrzymam się do wypuszczenia dema - jeśli będzie mi dobrze działało to kupię pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować