Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 11:39, LK30 napisał:

Jejku - oby juz jutro:)))) ostatnie dwa tygodnie harowałam, żeby teraz mieć co najmniej tydzień
czasu "wolnego"-nadrobiłam wszystkie zaległości a nawet wyszłam ponad plan:)))


Lucky you ;) Nie wszyscy mamy możliwość przedrobienia pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 11:39, LK30 napisał:

> Hheh LK to pewnie jako pierwsza dorwiesz Wiedźmina w swoje łapki :)
Jejku - oby juz jutro:)))) ostatnie dwa tygodnie harowałam, żeby teraz mieć co najmniej tydzień
czasu "wolnego"-nadrobiłam wszystkie zaległości a nawet wyszłam ponad plan:))) Jutro jak tylko
mi powiedzą że jest to wsiadam w autko i w 20 minut pokonam te 40 km żeby tylko GO JUŻ MIEĆ:))))
A wtedy to juz może się walić i palić - nie ma mnie:))))


hehe ja mam naszczęście bardzo luźny tydzień :P więc też będę mógł oddać się grze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:55, Gol Galad napisał:

W sumie, to Wiedźmin dostał status do produkcji, ledwo na początku październiku lub podkoniec
września. Raczej mieli tylko miesiąc, żeby to wszystko wyprodukować. Ale dziwi mnie to, że
większość dodatków z EK mogła być stworzona wcześniej, bo nawet gdyby zmienili grę, to te elementy
nawet by nie musiały się zmieniać. No i pewnie myśleli, że wszystko im się uda, i ot co, problemy......


Co oznacza u Ciebie "status do produkcji". Wiedźmin zostal ozlocony - a przynajmniej tak podali oficjalnie newsa - w ostatnią srodę. A zlecenie dodatków to zupełnie inna para kaloszy, na pewno DUŻO wcześniej to zrobili, choć nie wiem jakim cudem nie wyrobili sie do tego czasu, skoro o tych "gadgetach" wiadomo bylo od dawien dawna. Spartolili sprawę, ot co. I to jeszcze przy najwiekszej polskiej premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:15, max0606 napisał:

> W sumie, to Wiedźmin dostał status do produkcji, ledwo na początku październiku lub podkoniec

> września. Raczej mieli tylko miesiąc, żeby to wszystko wyprodukować. Ale dziwi mnie to,
że
> większość dodatków z EK mogła być stworzona wcześniej, bo nawet gdyby zmienili grę, to
te elementy
> nawet by nie musiały się zmieniać. No i pewnie myśleli, że wszystko im się uda, i ot co,
problemy......

Co oznacza u Ciebie "status do produkcji". Wiedźmin zostal ozlocony - a przynajmniej tak podali
oficjalnie newsa - w ostatnią srodę. A zlecenie dodatków to zupełnie inna para kaloszy, na
pewno DUŻO wcześniej to zrobili, choć nie wiem jakim cudem nie wyrobili sie do tego czasu,
skoro o tych "gadgetach" wiadomo bylo od dawien dawna. Spartolili sprawę, ot co. I to jeszcze
przy najwiekszej polskiej premierze...

Nie oni tylko firma/firmy odpowiedzialne za wyprodukowanie dodatkow do EK. Pisalem o tym wczesniej.
Myslisz ze CDP na tym nie traci? Policz sobie ile kosztuje ich wyslanie tych wszystkich paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie i u mnie wysłane 22 października, bo cały czas status "pakowane i przygotowywane do wysyłki" zaczynał mnie niepokoić. Cóż, myślę, że do środy powinniśmy otrzymać nasze EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:35, paweldomar1 napisał:

No, nareszcie i u mnie wysłane 22 października, bo cały czas status "pakowane i przygotowywane
do wysyłki" zaczynał mnie niepokoić. Cóż, myślę, że do środy powinniśmy otrzymać nasze EK:)



A jesteś w stanie zobaczyć status wysyłki? Mnie strona informuje o "błędnym numerze listu przewozowego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:51, max0606 napisał:


Oczywiście, zawsze można hymny pochwalne wyśpiewywać, jak to już było tutaj pisane na podstawie
zapowiedzi.
Firma dla której jest to największe wydarzenie w historii do którego przygotowuje się od wielu
miesięcy (jak nie lat), która marketingowo tak rozdmuchała markę wiedźmin, że człowiek boi
się do lodówki zajrzeć, żeby tam go nie ujrzeć, która co najmniej cztery miesiące temu wiedziała
co będzie w edycji kolekcjonerskiej nie potrafi przygotować 2999 paczek
Nie dziesiątek, setek tysięcy, czy nawet milionów egzemplarzy (bo pewnie na taką sprzedaż są
nastawieni). Oni nie potrafili przygotować przez kilka miesięcy niecałych trzech tysięcy paczek.
Pięknie zaczynają a to dopiero początek - zobaczymy co będzie jak gra wpadnie w nasze łapka
Żenada to mało powiedziane - ja bym osoby za to odpowiedzialne z roboty wypieprzył


Paradoksalnie, to drukarnia (skoro sa problemy z dodatkammi do EK, to IMHO jednoznacznie wskazuje to na ich wine) predzej spieprzy male zamowienie, niz wielkie (a 3k egzemplarzy to jest MALE zamowienie). Po prostu, jesli w tzw. miedzyczasie dostana cos duzego, to male zamowionko dostaje nizszy priorytet i powstaja opoznienie...

Fakt, ze mozna bylo tego lepiej pilnowac, bo kwestia jest dosc prestizowa (w koncu to WIEDZMIN, a nie jakas byle gierka), ale na pewne sprawy sie po prostu nic nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 11:39, LK30 napisał:

> Hheh LK to pewnie jako pierwsza dorwiesz Wiedźmina w swoje łapki :)
Jejku - oby juz jutro:)))) ostatnie dwa tygodnie harowałam, żeby teraz mieć co najmniej tydzień
czasu "wolnego"-nadrobiłam wszystkie zaległości a nawet wyszłam ponad plan:))) Jutro jak tylko
mi powiedzą że jest to wsiadam w autko i w 20 minut pokonam te 40 km żeby tylko GO JUŻ MIEĆ:))))
A wtedy to juz może się walić i palić - nie ma mnie:))))


Ładna średnia 120km/h, lepiej jedź trochę wolniej żeby odpukać nie okazało się że musisz jeszcze poczekać na granie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawa kupiona, chipsy zakupione, kanapki zrobione, spotkania na najbliższy tydzień odwołane, zwolnienie ze szkoły jest. Jestem gotowy na przyjazd Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:46, vojtek napisał:

Ładna średnia 120km/h, lepiej jedź trochę wolniej żeby odpukać nie okazało się że musisz jeszcze
poczekać na granie ;)

Dzięki za ostzreżenie, ale nie martw się:) Mój rekord na tej trasie to 16 min i mogę na niej jeżdzić z zamkniętymi oczami :) A wolniej to będę jechała zpowrotem i to nie ze względu na bezpieczeństwo, tylko dlatego, że jednym okiem będę już oglądała zawartość pudełeczka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:39, Dalke napisał:

> No, nareszcie i u mnie wysłane 22 października, bo cały czas status "pakowane i przygotowywane

> do wysyłki" zaczynał mnie niepokoić. Cóż, myślę, że do środy powinniśmy otrzymać nasze
EK:)


A jesteś w stanie zobaczyć status wysyłki? Mnie strona informuje o "błędnym numerze listu przewozowego"...


http://ja.gram.pl/qn.ik ... dla ułatwienia nawet powiem Ci, że to 4 pytanie od góry.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:58, lowsys napisał:

no ladnie ladnie ;)

A pewnie, że ładnie:))) Już nie pamiętam kiedy tak na coś czekałam, że az mi dreszcz po plecach chodzi:)) Normalnie znów się czuje jakbym miała z 18 lat:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:39, Dalke napisał:

> No, nareszcie i u mnie wysłane 22 października, bo cały czas status "pakowane i przygotowywane

> do wysyłki" zaczynał mnie niepokoić. Cóż, myślę, że do środy powinniśmy otrzymać nasze
EK:)


A jesteś w stanie zobaczyć status wysyłki? Mnie strona informuje o "błędnym numerze listu przewozowego"...



Taka informacja pojawia sie dlatego, ze przesylki te nie zostaly jeszcze wprowadzone do systemu komputerowego Masterlinku. Z doswiadczenia wiem ze zwykle zostaja wprowadzone ok godz 18-20 w dniu, w ktorym zostaly nadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:45, LK30 napisał:

Prześledziłam jakies 100 stron tego wątku i były jakies informacje o demie: najpierw, że miało
wyjść razem z premierą, póxniej - że jednak niedługo po premierze...Jednak żadna z tych info
nie została napisana przez niebieskich lub czerwonych, więc nie macie innego wyjścia jak czekać

Informacje o demie były podawane nie tylko w tym temacie ;) Demo jest w planach, będzie może nawet przed gwiazdką; tu masz posta Mike''a: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28866&pid=117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Warszawie da radę dzisiaj odebrać przesyłkę z magazynu Masterlinka. Status jest "wysłane" , a ktoś pisał że już tak robił. Zadzwonię później do nich ( jak wprowadzą numer przesyłki ) i zobaczę czy jest jakaś szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woaw... już przed gwiazdką? Nie no... jeszcze pewnie nikt gry nie będzie miał... :P

A co do Witchera: ciekawe jakie gra będzie miała zabezpieczenia anty-pirackie? ( Z ciekawoci, żeby nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:21, nazgul47 napisał:

Woaw... już przed gwiazdką? Nie no... jeszcze pewnie nikt gry nie będzie miał... :P

A co do Witchera: ciekawe jakie gra będzie miała zabezpieczenia anty-pirackie? ( Z ciekawoci,
żeby nie było)

Gdzies gtos z CDPR pisal ze zlosliwe :) Cos w stylu Settlersow kiedys, gdzie zamiast mieczy kowal robil swinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:24, Zorpen napisał:

> Woaw... już przed gwiazdką? Nie no... jeszcze pewnie nikt gry nie będzie miał... :P
>
> A co do Witchera: ciekawe jakie gra będzie miała zabezpieczenia anty-pirackie? ( Z ciekawoci,

> żeby nie było)
Gdzies gtos z CDPR pisal ze zlosliwe :) Cos w stylu Settlersow kiedys, gdzie zamiast mieczy
kowal robil swinie :)


W Wiedźminie pasowałoby, żeby w pirackiej wersji zamiast kurtyzan była banda pedałów (i to jeszcze niziołków albo krasnoludów, co by bardziej obleśnie było) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować