Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 23:30, mtwarog napisał:

O lol, ledwo wkleiłem swoje info ze strony DPD, a tu już połowa ludzi chce mnie ukamieniować,
bo serwer padł ;) Ja to mam jakiegoś pecha, najpierw doprowadziłem do padu gram.pl, a teraz
DPD/Masterlink. Niedługo chyba powstanie nowy program hackerski - mtwarog Server Downer :D

A co do "Making of...", część 1 całkiem ciekawa, czekam na part 2 ;)

Żeś narozrabiał! Przez Ciebie musiałem czekać półtora godziny by dowiedzieć się, że moje trzy ukochane egzemplarze wiedźmina opuściły sortownię w Warszawie dokładnie o 22:24:18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 23:38, Tom Al napisał:

Ech, siedzę na forum dobre trzy godziny. Czas iść spać i modlić się o kuriera we wtorek :)


Kurier jutro z rana to oczywista oczywistość :)) Mam numer przesyłki, jutro raniutko dzwonię żeby umówić się z kurierem. Jak dobrze pójdzie to będę mieć Wiedźmina przed 9 rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawiając za sobą "profesjonalne" podejście ekipy do EK, mam nadzieje że jutro dostanę pierwszą rate paczki. Dobrze, że siedzibe kuriera mam niedaleko, wyręcze go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno - czy panowie z CDP przygotowali barykady, okopy, wilcze doły, tarcze, miecze, pałasze, zbroje, strzały, łuki, katapulty, balisty i wiele innych "środków zapobiegawczych" na prawdopodobną krytykę bądź zjechanie za bugi w grze? Ciekawią mnie Wasze odczucia, toteż zadam pytanie w dość trywialny sposób - jak się macie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego wlasnie sie boje. Wszystkie gry ktore ostatnio kupilem mają bugi utrudniajace/uniemozliwiajace rozgrywke (Bioshock, World in Conflict, MOH:Airborne). Mam nadzieje ze tak nie bedzie z Wiedzminem. Po kilku miesiacach grania w podziurawione gry chcialbym w koncu zobaczyc produkt ktory nie jest wersją beta w porzadnym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To syndrom gier na PC''a - tak było, jest i będzie. Nie znam gry która nie wymagała by łatek i lekkich modyfikacji, ja sam już się do tego przyzwyczaiłem o ile nie są to błędy całkowicie uniemożliwiające gre ;)

A z tego co wiem, już jest [ ma być ] pierwszy patch do Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 00:14, ^RaZZieL^ napisał:

A z tego co wiem, już jest [ ma być ] pierwszy patch do Wiedźmina


W zeszłym tygodniu wypowiadał się ktoś z czerwocnych - łatka już jest gotowa - ma poprawić reakcję wody na geralta :))) pewnie ją dadzą zaraz po skończeniau akcji wysyłania pre-orderów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie stan mijej przesyłki, tak bez większego przekonania bo uznałem że co najmniej do rana będę dostawał informacje że "wprowadzono błędny numer", a tu nagle niespodzianka - moja EK już do mnie jedzie:)
Przy odrobinie szczęścia już jutro sobie w nią zagram.

20071023011014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą jakieś drobne błędy typu nieprawidłowe wyświetlanie elementu grafiki to pól biedy jeszcze:).
Gorzej jeśli będzie jakiś bug który będzie powodował np. notoryczne "wywalanie" z gry do Windowsa albo jakiś błąd w questach, który uniemożliwi kontynuację fabuły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 03:19, lothar-mb napisał:

Jeżeli będą jakieś drobne błędy typu nieprawidłowe wyświetlanie elementu grafiki to pól biedy
jeszcze:).
Gorzej jeśli będzie jakiś bug który będzie powodował np. notoryczne "wywalanie" z gry do Windowsa
albo jakiś błąd w questach, który uniemożliwi kontynuację fabuły :P


Odpukać.
W każdym bądź razie mnie chodziło o samą krytykę gry. Bugi miały mieć znaczenie drugoplanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie rano na masterlink, patrze, a moje EK jest już na linehaul w Poznaniu. Pewnie dzisiaj już będe miał:D:D Wreszcie sobie pogram xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 07:36, siatix napisał:

Moja tez juz jest w moim miescie:-)


A moja nie jest, ale pewnie i tak to nikogo nie obchodzi, więc skończcie pisać jeden po drugim, że jest/nie ma paczka Waszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować