Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 11:48, zajacisko napisał:

Może mi ktoś pomóc?


Degrad -1 za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to nic nie mow. A Twoj post absolutnie nic nie wnios do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:49, tableta1 napisał:

> Nie gorączkuj się tak :) Tak, kupiłem go wczoraj w MM, za 79.99 wraz z Bestiariuszem.
Bagatela,
> w Empiku bez Bestiariusza stał drożej. Z resztą, jak na wersje nie-kolekcjonerską to i
tak
> jestem zaskoczony tyloma dodatkami :O :D

JAK sie nie goraczkowac skoro juz wszyscy graja a ja nadal czekam na swoja gre to jest normalne!?
A tu widze ze w mm jest jeszcze z bestariuszem a od producenta wysylka sie opoznila o TYDZIEN!
LOL powiedz mi czy w MM we wroclawiu takie cos dostane? czy ooglnie w kazdym mm to jest z bestariuszem?


Spokojnie :) Doczekasz się. Ja już dawno założyłem, że z przesyłkami różnie bywa, więc wolę wszystko sobie sam osobiście kupować. Z resztą, myślę, że zainstaluje go potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długi18, ja poszedłem z Triss bronić labolatorium za pierwszym razem zabiłem elfy, a za drugim pozwoliłem im zabrać towar oraz pomogłem wiedźmie Abigail. Bestię rozwaliłem z łatwością mieczem oraz znakiem Aard (bydle się przewraca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh zrobiłem eliksiry żywotności ale dziwne to .. myslalem ze one od razu leczą .. a ten pasek czerwony idzie i idzie .. trochę dziwne bo podczas walki nie zdąże sobie napełnić w 100% pkt żywotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:05, T34 napisał:

Sekwencje mówione to totalna amatorka.
Kto dobierał ludzi odpowiedzialnych za dubbing? Żenada.
Jeżeli wersja angielska to taka sama bezpłciowa beznadzieja to nie wróżę sukcesu.

No proszę, coraz więcej można się o Wiedźminie dowiedzieć. Masz jeszcze jakieś spostrzeżenia czy może to już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I o to chodzi :) Było podkreślane wiele razy, że w Wiedźminie nie będzie zwyczajnych eliksirów. Jaskółkę bierzesz przed walką, wtedy ona na bieżąco regeneruje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:14, Mychaa napisał:


> Udźwiękowienie w Wiedźminie jest cały czas bardzo dobre, a w Prologu jest po prostu doskonałe,

> chociaż w całej grze muzyka jest doskonała.
Moim zdaniem w prologu jakoś tak bez emocji lektorzy czytają, muzyka cały czas trzyma bardzo
wysoki poziom, ale prolog mnie rozczarował jeśli chodzi właśnie o lektorów. Dużo się dzieje,
a oni jakoś tak spokojnie wszystko sobie opwiadają (może to tylko złudzenie). Później jest
już fantastycznie.


Masz rację że w prologu lektorzy zawodzą ale muzyka jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie co do rozwoju postaci. Czy jest jakiś limit poziomu? Jeśli tak to jaki (40?)
I jak jest z tymi ulepszeniami znaków, kumulują się czy nie (bo w instrukcji nic nie pisze, pisze tylko dla stylów walki i atrybutów). Np. Igni, "zwiększone obrażenia I" dodają 10% , a "zwiększone obrażenia II" dodają 20%. Jeśli mam obydwa to dodaje mi razem 30% do obrażeń? Czy tylko 20%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle próbowałeś pić podczas walki? Jest to troszkę utrudnione. Jest eliksir leczący natychmiast ale jest on również bardzo toksyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc?
SPOILER
A ja mam taki problem: Jestem w "Nowym Narakorcie" żeby spotkać się z Triss i Leeuvardenem i moim sojusznikiem (Zygfryd). Po wejściu walczę ramię w ramię z Vincentem (Wilkołak) z bandytami Salamandry. Na górze nie mogę rozmawaić ani z Triss ani z Leeuvardenem, oni mówią "Geralt zaraz przyjdzie", "Możemy mieć kłopoty", "Wyczuwam zaburzenia mocy". Byłem w sąsiednim pokoju i ze skrzyni zabrałem jakąś kartkę, namierzył mnie "Bogaty kupiec", nastradszyłem go ale i tak nic nie mogę zrobić! Mam Patch 1.1.
KONIEC SPOILERA
ps.Wojman - żeby nie było że się sprzeczam z tobą, ale mój post nie był "tak sobie"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować