Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Który miecz jest najlepszy? Do tej pory miałem Ceremonialny miecz z Deithwen (?), ale znalazłem (dzięki Wam ;)) Sihilla na polach i teraz noszę jego, ale u syna kowala widziałem jeszcze jeden bardzo fajny miecz, jakiś Gwalhar czy jakoś tak, ale na pewno na G. ;) Więc który z nich jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Ten zabójca nie ma takiej blizny jak Geralt, ma zresztą inne rysy twarzy. To nie on.
Swoją drogą Foltest jak na zwykłego człowieka nieźle sobie poradził przez chwilę powstrzymując ataki zabójcy nie dość że samotnie to jeszcze bez broni, choć gdyby Geralt się w to nie wmieszał to krucho by z nim było:)
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcę np. zrobić eliksir "Jaskółka" i niby mam wszystkie składniki w ekwipunku, wchodze w tryb medytacji i chcę zrobić ten właśnie eliksir i nieda się go zrobić, wie ktoś o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czyste obrażenia to Sihil jest najlepszy. Jeśli jednak w walce stawiasz na różne efekty krytyczne to bronie takie jak Gwalhir czy D''yaebl mogą bardziej Ci przypaść do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:08, Vesania666 napisał:

chcę np. zrobić eliksir "Jaskółka" i niby mam wszystkie składniki w ekwipunku, wchodze w tryb
medytacji i chcę zrobić ten właśnie eliksir i nieda się go zrobić, wie ktoś o co chodzi??


Może nie masz alkoholu potrzebnego do zrobienia eliksiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:23, Tal441 napisał:

*******SPOILER*******
Jak zabić tą królową pająków z, którą się walczy po przekopaniu Magistra.

***********KONIEC SPOILERA************



zawalić na nią sklepienie w ostatniej dużej sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:05, JayL napisał:

Który miecz jest najlepszy? Do tej pory miałem Ceremonialny miecz z Deithwen (?), ale znalazłem
(dzięki Wam ;)) Sihilla na polach i teraz noszę jego, ale u syna kowala widziałem jeszcze jeden
bardzo fajny miecz, jakiś Gwalhar czy jakoś tak, ale na pewno na G. ;) Więc który z nich jest
najlepszy?


Shilla jest najlepszym mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:07, RobeN napisał:

Ja za pierwszym razem skończyłem na 40tym poziomie :D
Kolejny raz przejdę jak będzie patch 1.2 :)

Ja na 38. I już teraz podejmuję próbę dojścia na 50 na stopniu trudności "średni" ;-D
Trochę się pewnie pomęczę, nabijając lewele ;-D

Dnia 27.11.2007 o 18:07, RobeN napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:07, RobeN napisał:

Ja za pierwszym razem skończyłem na 40tym poziomie :D
Kolejny raz przejdę jak będzie patch 1.2 :)


Który poziom można maksymalnie osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 27.11.2007 o 18:06, Karharot napisał:

Ten zabójca nie ma takiej blizny jak Geralt, ma zresztą inne rysy twarzy.

Tak, ale Geralt nie zawsze miał taką bliznę. Skoro wrócił z zaświatów, to może być różnie. Ma taką samą kurtkę, jaką nosił Geralt. Oczywiście, możesz mieć rację, może to być konkurencyjny wiedźmin-renegat, w powieściach wątki szpiegowskie też były, to i w grze może być...
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:41, KrzysztofMarek napisał:

SPOILER
Tak, ale Geralt nie zawsze miał taką bliznę. Skoro wrócił z zaświatów, to może być różnie.
Ma taką samą kurtkę, jaką nosił Geralt. Oczywiście, możesz mieć rację, może to być konkurencyjny
wiedźmin-renegat, w powieściach wątki szpiegowskie też były, to i w grze może być...
KONIEC SPOILERA


Nie sądzę żeby to był Geralt, po prostu komuś nie pasował Foltest i postanowił go zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:39, Kraju92 napisał:

Który poziom można maksymalnie osiągnąć?


Teoretycznie 50, ale po pierwsze to fizycznie niewykonalne (trzeba by godzinami sieć potworki za które na końcowych levelach dostawałoby się śmieszną ilość expa) a po drugie pod koniec gry poziomy nie dają już tak wiele - za brązowe talenty wykupi się wszystko co ma sens, za srebrne wszystko co uważa się za przydatne, tylko te złote zawsze będą w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie znaleść Yeavinn''a w III akcie? Bo muszę poprosić albo Zakon, albo Scoe''tel (czy jak to się tam pisze) o pomoc w bitwie, a nie wiem gdzie go znaleść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:10, Karharot napisał:

Jeśli chodzi o czyste obrażenia to Sihil jest najlepszy. Jeśli jednak w walce stawiasz na różne
efekty krytyczne to bronie takie jak Gwalhir czy D''yaebl mogą bardziej Ci przypaść do gustu.

Tyle że ja nie wiem jak korzystac z tych efektów. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:55, Vesania666 napisał:

gdzie znaleść Yeavinn''a w III akcie? Bo muszę poprosić albo Zakon, albo Scoe''tel (czy jak
to się tam pisze) o pomoc w bitwie, a nie wiem gdzie go znaleść...


U vivaldiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:56, JayL napisał:

> Jeśli chodzi o czyste obrażenia to Sihil jest najlepszy. Jeśli jednak w walce stawiasz
na różne
> efekty krytyczne to bronie takie jak Gwalhir czy D''yaebl mogą bardziej Ci przypaść do
gustu.
Tyle że ja nie wiem jak korzystac z tych efektów. ;/


efekty są automatyczne:/ Warto wypić Wilka, wtedy częściej wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować