Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 12:39, remolinek69 napisał:

Hey mam problem właśnie ściągam patcha do wiedźmina, ale nie wiem czy on pomoże. A problem
jest z grafą (czasami znika ten problem) Raz sie psuje czyli na twarzach maja czarne plamy
i widać takie plastry na przykład na włosach (jakby były posklejane) a później znowu jest wszystko
ok. Chodzi o steowniki kartę czy Patcha.
Moja karta Radeon 9550 Mam 1gb DDR2 i 2,8 ghz procek (dwurdzeniowy) Proszę o pomoc !! :))


Raczej o kartę, jest po prostu za słaba by pociągnąć tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:43, jbartwicki napisał:

Mam problem z questem ''Sześć stóp pod ziemią''.
Mianowicie schodzę sobie kulturalnie do tych ruin elfickich (swoją drogą, świetne są), na drodze
zabijam ghula i feldera, idę dalej, wchodzę do komnaty przede mną, pojawia się teleport, w
kolejnej komnacie zabijam alpę, etc, etc...

Problem w tym, że nie wiem co tu konkretnego zrobić?! Nie ma gdzie przejść (cofania się nie
uwzględniam), jest pusty królewski fotel, teleport, schody na dół, które się w pewnym momencie
urywają i nic więcej.

Może ktoś dać jakąś radę która pozwoli mi ukończyć tego questa?

Przeszukiwałem wszystkie pomieszczenia od kanałów aż do ruin - nigdzie nie ma otwartej drogi
pędzącej dalej.
A mapka pokazuje że jestem w miejscu, w którym mam być.

no bo to koniec quest :P trzeba pogadać z tylko ze zleceniodawcami żę się ubiło potworki i koniec ... ot co - później tu jeszcze wrócisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:50, Marcin321 napisał:

> Hey mam problem właśnie ściągam patcha do wiedźmina, ale nie wiem czy on pomoże. A problem

> jest z grafą (czasami znika ten problem) Raz sie psuje czyli na twarzach maja czarne plamy

> i widać takie plastry na przykład na włosach (jakby były posklejane) a później znowu jest
wszystko
> ok. Chodzi o steowniki kartę czy Patcha.
> Moja karta Radeon 9550 Mam 1gb DDR2 i 2,8 ghz procek (dwurdzeniowy) Proszę o pomoc !!
:))

Raczej o kartę, jest po prostu za słaba by pociągnąć tę grę :)

Tak też myślałem :)
A więc czas odchudzić portfel :((
Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 12:50, scott napisał:

no bo to koniec quest :P trzeba pogadać z tylko ze zleceniodawcami żę się ubiło potworki i
koniec ... ot co - później tu jeszcze wrócisz :P


Niee, wróciłem do Zygfryda, ale Geralt nie ma mu nic do powiedzenia w tej sprawie. W poradniku wyczytałem, że powinienem tam spotkać jakiegoś inteligentnego ghula czy coś.. ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:15, jbartwicki napisał:


> no bo to koniec quest :P trzeba pogadać z tylko ze zleceniodawcami żę się ubiło potworki
i
> koniec ... ot co - później tu jeszcze wrócisz :P

Niee, wróciłem do Zygfryda, ale Geralt nie ma mu nic do powiedzenia w tej sprawie. W poradniku
wyczytałem, że powinienem tam spotkać jakiegoś inteligentnego ghula czy coś.. ale gdzie?

chyba o inny quest miałem na myśli - fakt to ten z ghulem (gdającym)
pomyliłem ze zleceniem dla wiewiórek i patrolem co zaginął (od yeiwina - czy jak mu tam )
ale ghula (tego) nie spotykamy w tej świątyni jak dobrze pamiętam tylko w okolicach cmentarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:15, jbartwicki napisał:


> no bo to koniec quest :P trzeba pogadać z tylko ze zleceniodawcami żę się ubiło potworki
i
> koniec ... ot co - później tu jeszcze wrócisz :P

Niee, wróciłem do Zygfryda, ale Geralt nie ma mu nic do powiedzenia w tej sprawie. W poradniku
wyczytałem, że powinienem tam spotkać jakiegoś inteligentnego ghula czy coś.. ale gdzie?


Jest na samym środku lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:15, jbartwicki napisał:


> no bo to koniec quest :P trzeba pogadać z tylko ze zleceniodawcami żę się ubiło potworki
i
> koniec ... ot co - później tu jeszcze wrócisz :P

Niee, wróciłem do Zygfryda, ale Geralt nie ma mu nic do powiedzenia w tej sprawie. W poradniku
wyczytałem, że powinienem tam spotkać jakiegoś inteligentnego ghula czy coś.. ale gdzie?


Gadający ghul jest w tym zniszczonym budynku na środku cmentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:07, MarcusBrutus napisał:

> /.../ > Gratulacje ... ale wiesz, że ten obrazek, to tego akurat nie pokazuje?

Wiem, po fakcie. Masz jakiś program do zrzutów ekranu, który mógłbyś polecić? Ja po prostu wkleiłem do Painta, wydawało się, że jest cały a potem wyszło, że jednak obcięło marginesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:28, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Gratulacje ... ale wiesz, że ten obrazek, to tego akurat nie pokazuje?

Wiem, po fakcie. Masz jakiś program do zrzutów ekranu, który mógłbyś polecić? Ja po prostu
wkleiłem do Painta, wydawało się, że jest cały a potem wyszło, że jednak obcięło marginesy.

Fraps - :) można także klipy nim robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:12, Kukowsky napisał:

/.../ > I gdzie nabijałeś głównie doświadczenie w II akcie? Ja póki co tłukę aghule i po nabiciu na
nich dwóch poziomów ciągle się respawnują.

Który dokładnie miałem poziom, to nie pamiętam. W II akcie nabijałem poziomy w "krypcie cwaniaczka", tam respawnują się alghule, w II to w magazynie przy ratuszu/banku, tam respawnują się fledery. W IV akcie, to w krypcie na polach tłukłem alpy. Można jeszcze na innych potworach, ale te respawnują się nieregularnie, może z wyjątkiem wywern na wyspie (ale tylko w II akcie, w III to już kiepsko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:28, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Gratulacje ... ale wiesz, że ten obrazek, to tego akurat nie pokazuje?

Wiem, po fakcie. Masz jakiś program do zrzutów ekranu, który mógłbyś polecić? Ja po prostu
wkleiłem do Painta, wydawało się, że jest cały a potem wyszło, że jednak obcięło marginesy.


Jakoś nigdy nie używałem do tego programów: PrintScreen działa mi w każdym systemie.

Fraps działa nieźle. Używałem go do robienia filmików np. z gier serii Total War, ale wiem że i screeny można w min zrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:37, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../ > Fraps - :) można także klipy nim robić
Zaraz spróbuję, jeśli jest legalnie dostepny...

tak jest wersja za free - www.fraps.com ma ograniczenie w klipach do 30 sek . i kilka ustawień zablokowanych ale wystarcza w zupełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:42, bartix314 napisał:

Aha, rozumiem o co ci chodzi... czity... nie używaj czitów bo to psuje radość z rozgrywki.


Akurat w tym temacie to g... rozumiesz (patrz link powyżej).

Tuż przed świętami wygrałem w ten sposób na czysto około 12 100 orenów (cała wygrana podchodziła pod 60 000 orenów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:47, Irc100 napisał:

Czy opłaca się kupić wyśmienitą skórzaną kurtkę pod koniec III aktu czy lepiej poczekać do
IV i tam będzie coś lepszego?

do V aktu (nie od razu) nic lepszego nie będzie a czy warto ? jak grasz na śrdnim to nie
ogólnie - pancerze w tej grze to jakiaś farsa no ale ilość miejsca na buteleczki wzrośnie :) na pasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:47, Irc100 napisał:

Czy opłaca się kupić wyśmienitą skórzaną kurtkę pod koniec III aktu czy lepiej poczekać do
IV i tam będzie coś lepszego?

W IV nie ma nic nowego ani lepszego, jedyne zbroje jakie można zdobyć to wyśmienita skórzana kurtka a potem zbroja kruka. Radzę więc kupić bo i tak z kasą zapewne nie będziesz miał co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:51, Xargo16 napisał:

Radzę więc kupić bo i tak z kasą zapewne nie będziesz miał co robić.


Kase to zawsze jak nie mam co robić to wydaje na książki ale i tak mam 7000 orenów więc lecę kupić...dzięki

SPOJLER

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ząb słynnego pięściarza można zdobyć w akcie IV i V ?
Misja nie będzie bolało.

A tak przy okazji. Gdzie może sprzedać starą kurtkę? Tą co dostałem w prologu. Płatnerz zakonu nie chciał...

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:55, Irc100 napisał:

> Radzę więc kupić bo i tak z kasą zapewne nie będziesz miał co robić.

Kase to zawsze jak nie mam co robić to wydaje na książki ale i tak mam 7000 orenów więc lecę
kupić...dzięki

SPOJLER

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ząb słynnego pięściarza można zdobyć w akcie IV i V ?
Misja nie będzie bolało.

SPOJLER


w V akcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować