Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 16:35, Grizzly. napisał:

> Nie. Po prostu to jest ta sama wersja gry, lecz inne skróty jakby do innych rozdziałów...

> Rozumiesz?

To w takim razie ile ważą razem zainstalowane oby dwie przygody ?


Dokładnie 9.2gb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy triss teleportuje mnie do kryjówki salamandry po przejściu kilku kroków pojawia się komunikat o błędzie i gra się wyłącza jak temu zaradzić?? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:18, Abok napisał:

Kiedy triss teleportuje mnie do kryjówki salamandry po przejściu kilku kroków pojawia
się komunikat o błędzie i gra się wyłącza jak temu zaradzić?? Proszę o pomoc.

Najprościej będzie, jak spróbujesz odczekać chwlę i zrobić najpierw dwa kroki w bok. Nie gwarantuję, ze to pomoże, ale czasem tak jest, ze gra wywala się w stałym punkcie i trzeba go po prostu obejść. Dopiero potem próbuj innych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w V rozdziale. Można jakoś w tego kowala w Starej Wyzimie przekuć miecz, tj. dodać do niego parę run i meteoryt? Bo mogę kupić 3 miecze, a przekuć nie chce mi ten kowal nic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:35, Kalejdoskop86 napisał:

Jestem w V rozdziale. Można jakoś w tego kowala w Starej Wyzimie przekuć miecz, tj. dodać
do niego parę run i meteoryt? Bo mogę kupić 3 miecze, a przekuć nie chce mi ten kowal
nic. :/


Dodawać do miecza nic się nie da. Kowal wykuwa miecz żelazny z trzech kawałków meteorytu, które musisz mieć w ekwipunku - jeśli masz więcej kawałków i mają one różne kolory, w panelu "Przekuj mi miecz!" wyświetlą się wszystkie dostępne warianty. Analogicznie z mieczami srebrnymi - możesz wypalić trzy Runy - nie mniej, nie więcej. Przy próbie wypalania na mieczu, na którym są już Runy, albo np. Aerondighcie, miecz straci swoje poprzednie własności, co przy Aerondighcie, albo, nie daj Bóg, Księżycowym Ostrzu, oznacza to nieproporcjonalną stratę. Dlatego Runy najlepiej wypalać na "czystym" mieczu srebrnym, ew. modyfikować miecz runiczny, wypalając lepsze runy - oczywiście wiąże się to ze stratą modyfikacji dokonanych przez wypalone wcześniej runy.
Aha, do mieczy takich jak np. Dy''aebl, ceremonialny miecz z Dheitewn, Gwalhir, nie można w żaden sposób "dodawać" meteorytów - kowal z trzech kawałków meteorytu wykuwa NOWY żelazny miecz o typowym wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:54, Lfdracon napisał:

Dodawać do miecza nic się nie da. Kowal wykuwa miecz żelazny z trzech kawałków meteorytu,
które musisz mieć w ekwipunku - jeśli masz więcej kawałków i mają one różne kolory, w
panelu "Przekuj mi miecz!" wyświetlą się wszystkie dostępne warianty. Analogicznie z
mieczami srebrnymi - możesz wypalić trzy Runy - nie mniej, nie więcej. Przy próbie wypalania
na mieczu, na którym są już Runy, albo np. Aerondighcie, miecz straci swoje poprzednie
własności, co przy Aerondighcie, albo, nie daj Bóg, Księżycowym Ostrzu, oznacza to nieproporcjonalną
stratę. Dlatego Runy najlepiej wypalać na "czystym" mieczu srebrnym, ew. modyfikować
miecz runiczny, wypalając lepsze runy - oczywiście wiąże się to ze stratą modyfikacji
dokonanych przez wypalone wcześniej runy.

Acha, mam jeden czerwony meteoryt, gdzie mogę inne znaleźć?

Dnia 12.10.2008 o 10:54, Lfdracon napisał:

Aha, do mieczy takich jak np. Dy''aebl, ceremonialny miecz z Dheitewn, Gwalhir, nie można
w żaden sposób "dodawać" meteorytów - kowal z trzech kawałków meteorytu wykuwa NOWY żelazny
miecz o typowym wyglądzie.

No właśnie chciałbym ulepszyć Diabła. To mówisz, że straci on wygląd swój, ale właściwości się ulepszą, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:55, Kalejdoskop86 napisał:

Acha, mam jeden czerwony meteoryt, gdzie mogę inne znaleźć?

V akt to trochę za późno na zbieranie meteorytów... wątpię, czy jakiś znajdziesz.

Dnia 12.10.2008 o 10:55, Kalejdoskop86 napisał:

No właśnie chciałbym ulepszyć Diabła. To mówisz, że straci on wygląd swój, ale właściwości
się ulepszą, tak?

Widzę, że masz pewne opory przed rozumieniem tekstu pisanego. Zatem jeszcze raz - kowal z TRZECH kawałków meteorytu wykuwa NOWY miecz stalowy - meteoryt nie jest więc ulepszeniem, tylko SUROWCEM do wytwarzania NOWEGO miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 12:08, albinskia napisał:

Tutaj powinno być szczegułowo napisane jak zwalczyć problem ;)
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=895&p=1838

Pozdr. ;)



Sorry za spam ale nie moge edytowac.... Mam prośbe mógł byś mi wytłumaczyć co mam zrobić po kolei żeby chodziło? Bo zbytnio nie kapuje a ja się na tym nie znam niestety.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co Ci mam tu tłumaczyć. Idź pokoleji i stosuj się do podanych zaleceń. Jak nie rozumiesz to popatrz i przeczytaj jeszcze raz... A może lepiej powiedz którego pkt nie rozumiesz. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 13:10, albinskia napisał:

No nie wiem co Ci mam tu tłumaczyć. Idź pokoleji i stosuj się do podanych zaleceń. Jak
nie rozumiesz to popatrz i przeczytaj jeszcze raz... A może lepiej powiedz którego pkt
nie rozumiesz. ;)

Pozdr.



Już zrobiłem ;) Wczesniej troche nie kontaktowałem... Nie rozumiałem o co chodzi z tym SPTD ale się domysliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 11:55, Lfdracon napisał:

V akt to trochę za późno na zbieranie meteorytów... wątpię, czy jakiś znajdziesz.

Heh, i tak przed chwilą ukończyłem całego Wiedźmina, zostały jeszcze dwie przygody. :)

Dnia 12.10.2008 o 11:55, Lfdracon napisał:

Widzę, że masz pewne opory przed rozumieniem tekstu pisanego. Zatem jeszcze raz - kowal
z TRZECH kawałków meteorytu wykuwa NOWY miecz stalowy - meteoryt nie jest więc ulepszeniem,
tylko SUROWCEM do wytwarzania NOWEGO miecza.

Wcale nie mam oporów, tylko czy można użyć meteoryt i coś innego? Że np. jeden meteoryt i cośtam jeszcze?

btw. w "Cenie Neutralności" aż mi głośniki się zamuliły, kiedy rozdzielałem talenty. Czy nic się nie zepsuje?
btw2. mam wrażenie, jakby dubbing w przygodzie był lekko przyciszony. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 13:53, Kalejdoskop86 napisał:

Wcale nie mam oporów, tylko czy można użyć meteoryt i coś innego? Że np. jeden meteoryt i cośtam jeszcze?

Tym zdaniem udowodniłeś, że jednak nie rozumiesz tego, co się do Ciebie pisze. Czego zamiast meteorytów chciałbyś użyć? Może krzesiwa? Albo udka kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 14:13, Lfdracon napisał:

> Wcale nie mam oporów, tylko czy można użyć meteoryt i coś innego? Że np. jeden meteoryt
i cośtam jeszcze?
Tym zdaniem udowodniłeś, że jednak nie rozumiesz tego, co się do Ciebie pisze. Czego
zamiast meteorytów chciałbyś użyć? Może krzesiwa? Albo udka kurczaka?

Piersi Triss i języka Zoltana. Wtedy powstanie najlepszy miecz w grze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:15, Joannita napisał:

> > Wcale nie mam oporów, tylko czy można użyć meteoryt i coś innego? Że np. jeden
meteoryt
> i cośtam jeszcze?
> Tym zdaniem udowodniłeś, że jednak nie rozumiesz tego, co się do Ciebie pisze. Czego

> zamiast meteorytów chciałbyś użyć? Może krzesiwa? Albo udka kurczaka?
Piersi Triss i języka Zoltana. Wtedy powstanie najlepszy miecz w grze ;P


Hahahahahhaahahahhh....dobre ;) chłopak ma z 10 lat, inaczej by zrozumiał co mu piszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko czy na tym sprzęcie będzie chodził wiedźmin [trzyrdzeniowy procesor AMD Phenom X3 8450, pamięć operacyjna 2GB, dysk twardy 250GB, karta graficzna ATI Radeon HD3650 1024MB]???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować