Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

expie teraz w krypcie na polach w IV akcie. Mam pytanie czy jak wyjdę z lokacji i wrócę to potworki bedą się respawnować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:05, Gol Galad napisał:

> Mam takie pytanie.... gdzie mogę znaleźć 9 i 10 sefir dla kalksteina???
SPOJLER
Jedną wyciągniesz po pokonaniu golema, a drugą od Raymonda, kiedy powiesz mu, aby poszedł
do wieży na bagnach. O ile chodzi ci o te 2 ostatnie....
SPOJLER


Ale jak ja mam pokonać golema skoro kiedy do niego podchodzę to mam niby mu coś dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:48, Pablo09 napisał:

> > Mam takie pytanie.... gdzie mogę znaleźć 9 i 10 sefir dla kalksteina???
> SPOJLER
> Jedną wyciągniesz po pokonaniu golema, a drugą od Raymonda, kiedy powiesz mu, aby
poszedł
> do wieży na bagnach. O ile chodzi ci o te 2 ostatnie....
> SPOJLER

Ale jak ja mam pokonać golema skoro kiedy do niego podchodzę to mam niby mu coś dać...

idziesz do kowala w wyzimie klasztornej i pytasz sie czy ci zrobi odgromnik jak niema takiego czegoś to idziesz do Kalksteina (nie wiem czy dobrze napisałem) i on ci zleca żebyś kupił ten odgromnik jak już go masz idziesz do golema wkładasz odgromnik jak masz burze to on sie budzi jak niema idziesz do druidów oni za 500ornow chyba robią burze idziesz rozwalasz golema pylonami i masz sefirę:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:57, wiedx1 napisał:

> > > Mam takie pytanie.... gdzie mogę znaleźć 9 i 10 sefir dla kalksteina???

> > SPOJLER
> > Jedną wyciągniesz po pokonaniu golema, a drugą od Raymonda, kiedy powiesz mu,
aby
> poszedł
> > do wieży na bagnach. O ile chodzi ci o te 2 ostatnie....
> > SPOJLER
>
> Ale jak ja mam pokonać golema skoro kiedy do niego podchodzę to mam niby mu coś
dać...
idziesz do kowala w wyzimie klasztornej i pytasz sie czy ci zrobi odgromnik jak niema
takiego czegoś to idziesz do Kalksteina (nie wiem czy dobrze napisałem) i on ci zleca
żebyś kupił ten odgromnik jak już go masz idziesz do golema wkładasz odgromnik jak masz
burze to on sie budzi jak niema idziesz do druidów oni za 500ornow chyba robią burze
idziesz rozwalasz golema pylonami i masz sefirę:PP


Nieźle pomyślane... :D THX XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 08:58, KrzysztofMarek napisał:


Jak myślisz, czy jeśli na samym początku III aktu po wykonaniu jedynie zadania źródło i eleganckie przyjęcie będę miał 40 to do końca V aktu lub w zakończeniu będę miał 50 lev ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątym akcie w misji, w której muszę odbić odbić bastion od elfów żeby sie tam dostać muszę zniszczyć barykadę no i cisnę z aarda a tu nic. Jest jakiś konkretny sposób na rozwalenie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:17, Joannita napisał:

> /.../> Jak myślisz, czy jeśli na samym początku III aktu po wykonaniu jedynie zadania źródło
i eleganckie przyjęcie będę miał 40 to do końca V aktu lub w zakończeniu będę miał 50
lev ??

Zawsze możesz jeszcze nabić parę poziomów. W Wyzimie Handlowej w magazynie obok ratusza, potem w Krypcie Kruka i jeszcze przed domem Kalksteina Starej Wyzimie. Nie podaję Ci dokładnie, bo nie chcę psuć Ci przyjemności. 40 poziom, to może być trochę mało, żeby na samych zadaniach dojechać do 50. Lepiej byłoby mieć 43...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:52, maniek515 napisał:

W piątym akcie w misji, w której muszę odbić odbić bastion od elfów żeby sie tam dostać
muszę zniszczyć barykadę no i cisnę z aarda a tu nic. Jest jakiś konkretny sposób na
rozwalenie tego?


Chyba to jest ten właśnie krytyczny błąd. Upatchuj grę, jeśli jeszcze nie masz upatchowanej. A jeśli masz, to nie wiem, co pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc mam pytanie odnosnie konca aktu III. Otoz zawaliłem juz strop, w ostatniej jaskini i Krolowa kikimor nie zyje. Ale zagnieździły się tam jeszcze resztki inych kikimor ktore totalnie mnie wykoanczaja (ciagle gine). Problem w tym ze mam prawie maksymalny poziom toksyczności. Czy w tej jaskini jest cos wartego zabrania czy moge spokojnie kierowac sie do wyjscia?
BTW. Jak obnizyc poziom toksycznosci? Bo nie mam zadnych srodkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:14, szypek26 napisał:

w wersji niespatchowanej ponoć w IV albo V akcie był "zbyt fajny item"... co to było?
;>

W IV akcie na Polach leżał sobie krasnoludzki Sihill, miecz dodający 100% do obrażeń ;D
Moim zdaniem dobrze, że go sprzątnęli, nie była to moja ulubiona broń ^^ Wolałem walczyć Diabłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz po drodze zawalać przypory w korytarzach to wtedy wszystkie kikimory się schowają. A jest tam dużo ciekawych itemów do zabrania.

Toksyczność można obniżyć tylko medytacją lub Białym Miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawalenie się stropu powinno zabić wszystkie Kikimory, widocznie trafiłeś na jakiegoś buga:(
W korytarzu prowadzącym z jaskini w której zginął Magister do jaskini w której zabijasz królową znajdują się zwłoki przy których można znaleźć runę do ulepszenia srebrnego miecza - przydatne ale możesz ich znaleźć więcej w Akcie IV (zwłoki te możesz przeszukać jedynie zanim zawalisz strop potem będą niedostępne). Poza tym musisz jeszcze przeszukać zwłoki królowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wróciłem do Wiedźmina i jestem mile zaskoczony :) Po zainstalowaniu patchy, czas ładowania stał się nagle przeraźliwie mały w porównaniu do ówczesnego, z którego to głównie powodu przerwałem grę. Teraz po obu łatach jest już fajnie, wciąż tylko wkurza ten ekwipunek. Czekam na tą zapowiadaną łatę z wersji rozszerzonej.
Doprowadziłem w końcu tego Dziadka do terenu pielgrzymki, męczącego mnie archeospora ominąłem po prostu, choć jeszcze mnie 2 roślinki po drodze zaatkowały. Obie czerwone. Jakież było moje zdziwienie, gdy ostatnia podpisana była "kokacydium" (czytałem, że już coś o tym gadaliście, dziwadło takie). Nie wiem, jak było z poprzednimi, bo wyglądały tak samo, ale podpisów jakoś nie sprawdzałem. Niemniej - ciekawy fart ;P Daję skrina, jak ktoś jeszcze nie widział (jakoś głupio się przycięło, ale widać) .
2 akt, 13 level, jakoś idzie. I odżałowałem, nową kurteczkę kupiłem.
Tym razem mam nadzieję, obejdzie się już bez przerw w grze i dojdę aż do końca. A potem drugi raz.
BTW: Tak pomyślałem, że przydałaby się w grze galeria kluczowych momentów decydujących o fabule. Są jedne "karty", to czemu i nie te? ;P

20080302165101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: Czy wciąż jesteś w jaskini czy też przed jej zasypaniem udało Ci się uciec do tunelu wyjściowego?
Jeśli to pierwsze to jest błąd - Geralt powinien zginąć jeśli jaskinia zawaliła się zanim dostał się do tunelu wyjściowego. W takim wypadku nie będziesz w stanie wyjść z tej jaskini nawet jeśli już nie będzie tam kikimor, jedyną radą jest załadowanie gry i ponowna walka z królową:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:01, KrzysztofMarek napisał:

zadaniach dojechać do 50. Lepiej byłoby mieć 43...

Ok, to nabije do tego 43 levelu. A o dokładniejszych miejscach nabijania expa możesz śmiało pisać bo już raz grę przeszedłem, i o jakich miejscach mówisz to już skojarzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to widzę ze tu sami mistrzowie ja za pierwszym razem przeszedlem gre na 28 <masakra> dlatego bez jaskółek !! prawie cala grę przechodziłem bo nie wiedziałem ze jest do nich potrzebny alkohol biała mewa :Pp a teraz w 4 akcie mam 23 :Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Kojarzycie kartę, na której widnieje pani z koralami? Gdzie ją zdobyć? Szukałem jej wszędzie, i nie znalazłem! Jeśli ktos ją zdobył, to czy mógłby mi powiedzieć, gdzie ją znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować