Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 18:02, exe.qtor napisał:

jak zabić te Archespory - przeklęte dusze w "cenie neutralności" po podjęciu decyzji,
- zachowanie neutralności


Głównie Igni, one są na to bardzo wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, grałem se w wiedźmina i w trakcie przygody musiałem mieć formata dysku (profilaktycznie skopiowałem sejwy). teraz gdy dostałem już kompa ściągnąłem se łatkę 1.3 wcześniej grałem 1.2. Mam pytanie czy jak zainstaluje Wiedźmina, a potem patcha 1.3 to czy po wgraniu sejwów z 3 aktu gra będzie chodzić czy nie za bardzo? Chodzi mi o to czy sejwy będą działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:55, Paułak napisał:

Siema, grałem se w wiedźmina i w trakcie przygody musiałem mieć formata dysku (profilaktycznie
skopiowałem sejwy). teraz gdy dostałem już kompa ściągnąłem se łatkę 1.3 wcześniej grałem
1.2. Mam pytanie czy jak zainstaluje Wiedźmina, a potem patcha 1.3 to czy po wgraniu
sejwów z 3 aktu gra będzie chodzić czy nie za bardzo? Chodzi mi o to czy sejwy będą działać?

w opisie patcha 1.3 jak byk jest napisane, że gry spod 1.2 i mniej MOGĄ ale nie muszą odpalić, a często mogą powodować błędy. spróbuj. ja na twoim miejscu grałbym od nowa :) trochę czytania ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:59, szypek26 napisał:

:) trochę czytania ze zrozumieniem...

Czytałem :) Właśnie dlatego pytam czy gra z 3 aktu odpali czy nie. Chodzi mi o ten konkretny rozdział, ale skoro mówisz że lepiej grać od początku to chyba tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 19:02, Paułak napisał:

> :) trochę czytania ze zrozumieniem...
Czytałem :) Właśnie dlatego pytam czy gra z 3 aktu odpali czy nie. Chodzi mi o ten konkretny
rozdział, ale skoro mówisz że lepiej grać od początku to chyba tak zrobie.

ja jak wgrywałem patche to zaczynałem od nowa grać, ale nie wiem jak to u ciebie będzie, może nie sprawi problemów... chociaż... wiedźmin? bez problemów? nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:55, Paułak napisał:

Siema, grałem se w wiedźmina i w trakcie przygody musiałem mieć formata dysku (profilaktycznie
skopiowałem sejwy). teraz gdy dostałem już kompa ściągnąłem se łatkę 1.3 wcześniej grałem
1.2. Mam pytanie czy jak zainstaluje Wiedźmina, a potem patcha 1.3 to czy po wgraniu
sejwów z 3 aktu gra będzie chodzić czy nie za bardzo? Chodzi mi o to czy sejwy będą działać?


Save będą działać, ale niestety mogę działać źle. Twórcy od początku mówili że save z poprzednich wersji są kompatybilne z nowymi wersjami, ale mogą źle działać (czyli zwiechy kompa, problemy z wyświetlaniem grafiki itp.), dlatego radzili aby zacząć od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupio zabrzmi albo sie powtarzam,ale troche sie juz zgubilem. Czy DuelMail wychodzi teraz w maju??? Jezeli tak to co w takim razie wychodzi z sierpnia na wrzesien zwiazane z Wiedzminem (Wiedzmin 2)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 19:34, dzawora napisał:

Moze to glupio zabrzmi albo sie powtarzam,ale troche sie juz zgubilem. Czy DuelMail wychodzi
teraz w maju??? Jezeli tak to co w takim razie wychodzi z sierpnia na wrzesien zwiazane
z Wiedzminem (Wiedzmin 2)????

Edycja rozszerzona wiedzmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 19:34, dzawora napisał:

Moze to glupio zabrzmi albo sie powtarzam,ale troche sie juz zgubilem. Czy DuelMail wychodzi
teraz w maju??? Jezeli tak to co w takim razie wychodzi z sierpnia na wrzesien zwiazane
z Wiedzminem (Wiedzmin 2)????


Temat o DuelMail jest na tym forum, więc następnym razem używaj wyszukiwarki.
DuelMail wychodzi pełna wersja pod koniec maja lub na początku czerwca. Na przełomie sierpnia i września wychodzi Edycja Rozszerzona Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie
wiem że są podane wymagania, ale wolę się spytać ;)
mogę okazyjnie kupić laptopa z 3gb ram, turion dwurdzeniowy 2ghz i radeon HD X2400-XT
czy ktoś grał w wiedźmina na podobnym sprzęcie? da się grać, czy rwie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 06:45, wonski85 napisał:

mam takie pytanie
wiem że są podane wymagania, ale wolę się spytać ;)
mogę okazyjnie kupić laptopa z 3gb ram, turion dwurdzeniowy 2ghz i radeon HD X2400-XT
czy ktoś grał w wiedźmina na podobnym sprzęcie? da się grać, czy rwie za bardzo?


Na słabszym sprzecie (podobny proc, 1GB ramu, radeon x1950 pro) chodzi spokojnie na normalnych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 06:45, wonski85 napisał:

mam takie pytanie
wiem że są podane wymagania, ale wolę się spytać ;)
mogę okazyjnie kupić laptopa z 3gb ram, turion dwurdzeniowy 2ghz i radeon HD X2400-XT
czy ktoś grał w wiedźmina na podobnym sprzęcie? da się grać, czy rwie za bardzo?


Nie wiem jak to jest z kartami zintegrowanymi w Wiedźminie, bo wiadomo, może działać a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... nie orientuję się ostatnio w temacie Wiedźmina, więc zapytam, czy nowy patch 1.3 powoduje, że np. taka Wyzima Handlowa i Stara Wyzima chodzą płynniej (bo na 1.2 było tak sobie)? Jestem już niemal po maturze i chyba zagram we Wiedźmina jeszcze raz (może tym razem po stronie ludzi?). ;)
Możecie też ogólnie napisać co poprawia/dodaje patch 1.3, bo mam totalnego lenia. :)

--> wonski85
Co do grania we Wiedźmina na laptopie, albo będzie chodził super fajnie, albo wcale. Ale myślę, że odpali na takim sprzęcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 15:36, szerszeń45 napisał:

Mhm... nie orientuję się ostatnio w temacie Wiedźmina, więc zapytam, czy nowy patch 1.3
powoduje, że np. taka Wyzima Handlowa i Stara Wyzima chodzą płynniej (bo na 1.2 było
tak sobie)? Jestem już niemal po maturze i chyba zagram we Wiedźmina jeszcze raz (może
tym razem po stronie ludzi?). ;)
Możecie też ogólnie napisać co poprawia/dodaje patch 1.3, bo mam totalnego lenia. :)

--> wonski85
Co do grania we Wiedźmina na laptopie, albo będzie chodził super fajnie, albo wcale.
Ale myślę, że odpali na takim sprzęcie. ;)


Leniwiec ;) Nie da się ukryć, że patch 1.3 poprawia płynność gry, ale przede wszystkim dodaje nową przygodę i dlatego sporo waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:06, Paułak napisał:

Mam pytanie, opłaca się w ogóle instalowanie patcha 1.3 do Wiedźmina?


Poprawa wydajności gry, dodanie nowych zachować NPC-ów, dodatek "Cena Neutralności" i pełne wsparcie dla modów stworzonych przez fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z grafiką podczas gry w Wiedźmina , otóż podczas gry wyskakują mi artefakty :/ mam Radeona x1950 GT sterowniki najnowsze z strony ATI , sęk w tym ze wczoraj robiłem reinstalke systemu i przed nią Wiexmin działa tyle że miałem sterowniki z 2007 roku , więc to trochę dziwne że teraz na nowym systemie z najnowszymi sterownikami takie rzeczy w grafice się pojawiają :/ Dla porównania zainstalowałem Half-Life II i tam grafa na max detalach chodizła bez problemu, tak samo w JAde Empire też bez żadnych problemów.Proszę o pomoc bo chciałbym pograc w Wieśka a tak się nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować