Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ale jest też możliwość że jest na posterunku w środku budynku.

To na budynek na przeciwko schodów prowadzących do slumsów. Dokładnie obok płatnerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:12, Meykan napisał:

Ale jest też możliwość że jest na posterunku w środku budynku.

To na budynek na przeciwko schodów prowadzących do slumsów. Dokładnie obok płatnerza.


Ona występuje tylko w dwóch miejscach przed szpitalem Lebiody i przed bramą na Groble. Tylko od naszej decyzji w kanałach gdzie się zgadzamy lub nie na jego towarzystwo zależy gdzie on będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo jak ja wykonywałem zlecenie na topielce i chciałem odebrać zapłatę to był na posterunku i siedział za biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:23, Meykan napisał:

Dziwne bo jak ja wykonywałem zlecenie na topielce i chciałem odebrać zapłatę to był na
posterunku i siedział za biurkiem.


Może musiał odpocząć, w końcu tyle czasu na nogach to żaden nawet najdzielniejszy rycerz nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:59, Vojtex 1994 napisał:

Kamień z serca, dzięki.


Jednakże informacje że ukaże się za 18 miesięcy jest tylko niepotwierdzona plotką na którą nie ma co liczyć że się potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja o 18 miesiącach była pół-oficjalna. Jednak podejrzewam że faktycznie nie ma co liczyć na dotrzymanie tego terminu jeśli nawet przy w pełni potwierdzonych datach i przy kilku zaledwie miesiącach od daty premiery zdarzają się obsuwy.
Dla mnie ważniejsze jest to aby gra była dobrze zrobiona niż żeby ukazała się jak najszybciej (wystarczy spojrzeć na Gothica 3 aby zobaczyć do czego to może doprowadzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:12, ellasar napisał:

Na dwójkę jest za wcześnie - jeszcze jedynka ma przed sobą długie życie.


Oczywiście dzięki modom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale nowej gry nie zrobi się z dnia na dzień ani nawet z miesiąca na miesiąc. Jeśli CDP Red chce wydać W2 za dwa lata to musi zacząć nad nim pracować już teraz. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu aby w międzyczasie publikować ewentualne rozszerzenia do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecierz to i tak nie możliwe skoro podrasowują teraz W1 do edycji rozszerzonej. Ja bym mówił o 18 miechach ale po wydaniu Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:33, Ćpunek01 napisał:

Kiedy ma być premiera edycji rozszerzonej Wiedźmina?


Nie została jeszcze ogłoszona data premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnej daty nie ma.

Ale krążą plotki że Edycja Rozszerzona Wiedźmina ma się pojawić we wrześniu po wakacjach.

I na 100% przed wakacjami się nie ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:49, Meykan napisał:

Oficjalnej daty nie ma.

Ale krążą plotki że Edycja Rozszerzona Wiedźmina ma się pojawić we wrześniu po wakacjach.

I na 100% przed wakacjami się nie ukaże.

Aha, nowy komp w drodze a wcześniej myślałem sobie o tym, żeby kupić ER... no ale w takim przypadku nie ma co czekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już to ktoś wcześniej zauważył, ale w 4 akcie, gdy prosimy Jaskra o pomoc wymyśla on pewien tekst o umarłych, który my musimy dokończyć. Tak na prawdę jest to utwór "Upiór" Adama Mickiewicza, wersy od 1 do 4 oraz od 9 do 12. Gdy czytałem to do szkoły poczułem, że skądś to pamiętam :D teraz już wiem skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować