Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ściągnąłem patch do wiedźmina (waży 900Mb z haczykiem) ... by zagrać w nowe przygody (cena neutralności i efekt uboczny) trzeba je zassać oddzielnie? I w jakiej kolejności je instalować? najpierw patch później dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:19, 88Bonzo napisał:

Ściągnąłem patch do wiedźmina (waży 900Mb z haczykiem) ... by zagrać w nowe przygody
(cena neutralności i efekt uboczny) trzeba je zassać oddzielnie? I w jakiej kolejności
je instalować? najpierw patch później dodatki?



Noo ja zabardzo nie wiem
Ale najpierw powinno sie patcha zainst...
Ale jak ja sciagalem tego patcha do ER to sciagalem 2 patche po ok 400mb (tak mi sie przynajmniej wydaje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gdybym zostawił w akcie I rzeczy w składzie to nie miałbym ich w akcie II. Czy to prawda?

Czy w grze można się nauczyć wszystkich mikstur, czy trzeba samemu się dowiedzieć składy i eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:57, mokra skarpeta napisał:

Ok, dzięki, myślę że się uda, jeszcze raz dziękuję ;)

nie dawno o to samo się pytałem mi pomogło jaskółka+puszczyk i taktyka z waleniem w bestię aardem, za 5-6 razem padła i wystarczyło ja dobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:55, px333 napisał:

Podobno gdybym zostawił w akcie I rzeczy w składzie to nie miałbym ich w akcie II. Czy
to prawda?


Nie. Rzeczy pozostawione u karczmarza automatycznie przechodzą do składu karczmarza (lub innej postaci) w następnych Aktach.

Dnia 07.11.2008 o 18:55, px333 napisał:

Czy w grze można się nauczyć wszystkich mikstur, czy trzeba samemu się dowiedzieć składy
i eksperymentować.


Myślę że jeśli wystarczająco dobrze pogrzebiesz to skład wszystkich mikstur poznasz bez żadnego eksperymentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Po aktualizacji do wersji 1.4(czyli update) gra działa bez płyty.

No więc mam pytanie: mam ER wiedźmina i gra wymaga do uruchomienia płyty, da się coś zrobić by nie trzeba było ją za każdym razem wsadzać i wyciągać z napędu (oczywiście rozwiązanie typu zostawienia jej w tym napędzie jest raczej też uciążliwe, bo inni domownicy też z niego korzystają:P) ? (wersja 1.4.5.1282)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem otoz w wyzimie handlowej gra strasznie mi sie przycina kiedy patrze z szerszej prespektywy, a po kilkunastu sekudach wogole sie wyłącza tak samo jesy kiedy chce zapisac gre, niedawno formatowalem dysk ale save''y zachowałem teraz zainstaloałem znowu i tak sie dzieje, choc wczesniej wszystko działało idealnie
mam :
intel core quad 2.5 GHz
2 GB RAM
GF 9600 GT 512 MB
mam edycje rozszrzoną
prosze o jakąś pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:31, pirat111 napisał:

>> Po aktualizacji do wersji 1.4(czyli update) gra działa bez płyty.

No więc mam pytanie: mam ER wiedźmina i gra wymaga do uruchomienia płyty, da się coś
zrobić by nie trzeba było ją za każdym razem wsadzać i wyciągać z napędu (oczywiście
rozwiązanie typu zostawienia jej w tym napędzie jest raczej też uciążliwe, bo inni domownicy
też z niego korzystają:P) ? (wersja 1.4.5.1282)

ja po zarejestrowaniu na stornie oficjalnej gry i dograniu edycji rozszerzonej gram bez płyty w napędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:16, Darth Sidius napisał:

mam problem otoz w wyzimie handlowej gra strasznie mi sie przycina kiedy patrze z szerszej
prespektywy, a po kilkunastu sekudach wogole sie wyłącza tak samo jesy kiedy chce zapisac
gre, niedawno formatowalem dysk ale save''y zachowałem teraz zainstaloałem znowu i tak
sie dzieje, choc wczesniej wszystko działało idealnie
mam :
intel core quad 2.5 GHz
2 GB RAM
GF 9600 GT 512 MB
mam edycje rozszrzoną
prosze o jakąś pomoc


Moim zdaniem to wina sterowników do karty grafiki. Rada: spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki. Jeśli dzieje się tak po ich zainstalowaniu - znajdź jakąś instalkę sterów ja wiem sprzed pół roku. Mnie w niektórych grach pomagało zainstalowanie starych sterowników grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć kim był koleś, z którym walczymy już po zakończeniu gry, w filmiku kiedy już dostaniemy kasę od króla. Bo niedokładnie się przyjrzałem ale był to chyba jakiś wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:05, px333 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć kim był koleś, z którym walczymy już po zakończeniu gry,
w filmiku kiedy już dostaniemy kasę od króla. Bo niedokładnie się przyjrzałem ale był
to chyba jakiś wiedźmin.

Można się tylko domyślać, wydaje mi się, że to wiedźmin stworzony przez Salamandrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:05, px333 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć kim był koleś, z którym walczymy już po zakończeniu gry,
w filmiku kiedy już dostaniemy kasę od króla. Bo niedokładnie się przyjrzałem ale był
to chyba jakiś wiedźmin.

Na pewno zmutowany człowiek, tak samo szybki i sprytny jak wiedźmin Geralt ale nie tak samo doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:58, Joannita napisał:

> Czy może mi ktoś powiedzieć kim był koleś, z którym walczymy już po zakończeniu
gry,
> w filmiku kiedy już dostaniemy kasę od króla. Bo niedokładnie się przyjrzałem ale
był
> to chyba jakiś wiedźmin.
Na pewno zmutowany człowiek, tak samo szybki i sprytny jak wiedźmin Geralt ale nie tak
samo doświadczony.


Mi sie wydaje ze to poprostu jakis zabojca...
Ale dowiemy sie tego dopiero (byc moze ) w kontynuacji (o ktorej cos tam sie juz mowilo ale wiecej mi nie wiadomo :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:05, px333 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć kim był koleś, z którym walczymy już po zakończeniu gry,
w filmiku kiedy już dostaniemy kasę od króla. Bo niedokładnie się przyjrzałem ale był
to chyba jakiś wiedźmin.

ten temat był już dużo razy poruszany,ale kilku osobą(w tym i mi) wydała się prawdziwa teoria,że jest to dokończony eksperyment "Salamandry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:36, Paułak napisał:

Można się tylko domyślać, wydaje mi się, że to wiedźmin stworzony przez Salamandrę.

Wszystko zostało praktycznie powiedziane, jednak muszę zwrócić uwagę na jeden istotny szczegół. Zabójca używa dwóch mieczy, co oznacza, że wiedźminem nie jest - nie ma możliwości składania Znaków. Tak jak Revar, jestem zwolennikiem teorii, że to udany projekt Salamandry.

EDIT: Literówka ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować