Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Wyjeżdżam w poniedziałek, wracam dopiero w czwartek, więc sobie dużo przed premierą nie pogram. Liczyłem chociaż na to, że dostanę fajne dodatki... I dostanę, tylko kiedy? Zapłaciłem prawie 200 zł i jeszcze będę musiał czekać? No przepraszam bardzo, to ludzie z CDP nie wiedzieli ile trwa produkcja poszczególnych elementów? Nie mogli tego zrobić odpowiednio wcześniej? Nawet jeśli wszystkie zamówienia na EK nie zostałyby potwierdzone to i tak w końcu nabywcy by się znaleźli...
Jestem zły i zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt trochę niemiłą sytuacja wynikła i wydaje mi się, że wolałbym poczekać trochę dłużej i dostać wszystko w całości niż 50 razy biegać na pocztę.
Ktoś wie kiedy wysyłają ,,Wiedźmina", bo nie mam zielonego pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jednak się wku***. Tak sobie pomyślałem, że na chwilę obecną tę grę kupiłem wyłącznie ze względu na dodatki, gdyż sam ,,Witcher" ruszy mi dopiero w styczniu jak dostanę nowego kompa:/

Anim pewnie miał coś z tym wspólnego i dlatego od dawien dawna na forum się nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:32, wielk napisał:

a ja tak na chwile wpadnę widzieliście stronę główną tylko wiedźmin xD lol

To tylko świadczy o ekipie gram.pl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieli, co będzie w EK od dawna (rozmiary wszystkich koszulek znali przynajmniej od końca lipca). Wiedzieli, że będzie 2999 sztuk EK.
Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego jeszcze nie mają skompletowanych EK?

Jeszcze znając moje szczęście, to dodatki mi dojdą, kiedy nikogo w domu nie będzie :/
W ramach przeprosin mogliby jakiś upust dać, naklejki ani plakaty tym razem nie wystarczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydowałem na zakup Wiedźmina przez gram.pl . I mam takie pytanie. Czy jeżeli zamówię grę jeszcze dzisiaj i wybiorę płatność przy odbiorze i kuriera to dostanę grę w tym samym czasie co inni czyli przed premierą gry ? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ to zdecyduje czy zamawiam przez gram.pl czy kupię w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:15, Mychaa napisał:

Wiesz to zależy od tego gdzie mieszkasz. Ja np do niedawna nie moglem się skarzyć na pocztę,
wszystko szło szybko i zawsze dochodziło. Po czym się przeprowadziłem dosłownie 2 ulice dalej,
przez co podlegam już pod inną pocztę. I co? A no to że paczki idą 7dni priorytetem. Raz dostałem
swoją własną paczkę (którą to ja wysyłałem), bo ktoś na poczcie nadał ją do NADAWCY zamiast
adresata, raz paczka zaginęła po czym po 2 miesiącach przyszedł zwrot, a awizo poprostu listonoszowi
się nie chce zostawiać, lub wrzuca do innej skrzynki nie wiem. Więc to nie są wcale takie bajki.
:D


Hmmm... niestety niekiedy problemy wynikają z winy nadawcy lub odbiorcy a nie poczty. Wiem coś o tym bo sam pracuję na poczcie :) Ale poczta też czasem niestety nawala. Ale dość o tym, to nie temat o PP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:32, wielk napisał:

a ja tak na chwile wpadnę widzieliście stronę główną tylko wiedźmin xD lol


Najbardziej mi sie podobaja na twoim screenie zakladki ze stronkami warezowymi :P Ladna wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:39, Stwór napisał:

To teraz buraczka mają ci co juz sprzedali EK na Allegro:P Bo Przecież duża cześć bajerów i
gadżetów EK przyjdzie później:P Przez co i oni dadzą ciałą jako sprzedawcy:P Buhahahahaha:)
I dobrze im tak że przypadkowo uprzykrzono im życie;P


A niby w jaki sposób im uprzykrzono życie?...
Jakby zamówili sami przez gram.pl to sytuacja byłaby taka sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:02, lothar-mb napisał:

żadne tam bajki, tylko nagie fakty :). Z moich doświadczeń wynika odwrotnie - kurierem szybko,
na czas. A pocztą czasem kilka (4-5 dni) i jeszcze do tego nie chce im się dzwonić do drzwi,
tylko awizo zostawiają ...


Nie bardzo chce mi się wierzyć, że tak jest zawsze. Zdarzyć się może, niepowiem, różnie bywa. Ale przy obecnych standardach jakie są narzucone na pracowników PP wydaje mi się to dziwne.
Przynajmniej u mnie w pracy tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:51, Mistic napisał:

Jakby zamówili sami przez gram.pl to sytuacja byłaby taka sam....


Ja pisałem o tych co sprzedawali EK na allegro, I teraz będą musieli wysyłać prawdopodobnie na swój koszt w dwóch częściach, lub wysyłać całość z opóźnieniem:) (mam kolegę co sprzedał EK, ale dojdzie do niego, a potem prześle dalej:P głupek) A fakt jeśli podali kupującego jako tego do którego ma przyjść gra to biedacy nie dość że przepłacili to dostaną w kawałkach... Dla kupujących gorzej, bo do tego cyrku przepłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:51, Mistic napisał:

> To teraz buraczka mają ci co juz sprzedali EK na Allegro:P Bo Przecież duża cześć bajerów
i
> gadżetów EK przyjdzie później:P Przez co i oni dadzą ciałą jako sprzedawcy:P Buhahahahaha:)

> I dobrze im tak że przypadkowo uprzykrzono im życie;P

A niby w jaki sposób im uprzykrzono życie?...
Jakby zamówili sami przez gram.pl to sytuacja byłaby taka sam....



Sprzedawcy na allegro sami wyjdą na niekompetentnych ojoj posypią się negatywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czy to jest dla tych co zamówili EK aż taki ból, że dostaną ją "na 2 razy" rozumiem jakby się okazało, że dostaną EP i zwrot kasy (albo EP i bez zwrotu xD), ale przecież i tak dostaniecie EK i tak. A że trochę później? No bez przesady nie macie chyba po 4 lata i nie musicie mieć już teraz bo tak ^^ No i wy nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów więc w czym problem?

PS. Ja sam nie zamówiłem EK (ani EP czekam na reckę w CDA i opinie na forum) i może dlatego nie rozumiem waszego oburzenia... Choć ja miałem podobną sytuację jak zamawiałem przez neta bebechy do kompa... Najpierw przyszła Karta i proc, a reszta po 2 tyg na koszt sklepu z rabatem 10% i nawet dostałem w prezencie długopis i koszulkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacę - wymagam. A EK jest wyjątkowa właśnie przez to, że jest tak bogata. I że od razu dostaję CAŁOŚĆ. Widać nigdy żadnej EK nie kupiłeś, inaczej byś wiedział o co chodzi.
A dodatkowe koszty poniosę, ponieważ będę musiał czekać na tą drugą przesyłkę. A może ja nie mam na to czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniecie grę później no trudno, ale zobaczcie jak utrudni to zabawę tym którzy kupili EK tylko z myślą o łatwym zysku i sprzedają ją `zaraz po premierze` na serwisach aukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:08, Satruss napisał:

Hmm... Czy to jest dla tych co zamówili EK aż taki ból, że dostaną ją "na 2 razy"
(...)
No i wy nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów więc w czym problem?


To jest problem. Ja specjalnie sobie tak ustawiłem tydzień żeby mieć pewność że kurier zastanie mnie w domu. A tu się okazuje że będę musiał potem jeszcze raz czekać, no właśnie na kogo? Jeśli na listonosza to już widzę te albumy z uszkodzonymi narożnikami, bo listonosz (albo inni pracownicy poczty) jakoś nie bardzo się przejmują stanem przesyłki. Przynajmniej nie u mnie.

Dnia 21.10.2007 o 10:08, Satruss napisał:

jakby się okazało, że dostaną EP i zwrot kasy (albo EP i bez zwrotu xD), ale przecież i tak
dostaniecie EK i tak. A że trochę później?


Jeśli ktoś płaci dodatkowe 120 zł za same dodatki to chyba samym tym faktem udowadnia że jednak mu na tych dodatkach zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:42, stasiecki napisał:

W końcu się zdecydowałem na zakup Wiedźmina przez gram.pl . I mam takie pytanie. Czy jeżeli
zamówię grę jeszcze dzisiaj i wybiorę płatność przy odbiorze i kuriera to dostanę grę w tym
samym czasie co inni czyli przed premierą gry ? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ to zdecyduje
czy zamawiam przez gram.pl czy kupię w sklepie.

Zamawiaj przez kuriera:). Ja tak zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:14, Selv napisał:

Dostaniecie grę później no trudno, ale zobaczcie jak utrudni to zabawę tym którzy kupili EK
tylko z myślą o łatwym zysku i sprzedają ją `zaraz po premierze` na serwisach aukcyjnych.

Od razu mi lepiej. Wiesz jak to przeczytałem to poczułem, że zrobienie mnie w jajo przez nieudolność i brak profesjonalizmu CDP miało pewien głęboki sens i wpłynie tylko pozytywnie na świat i życie wszystkich ludzi.
WROOONG!!!
To nic nie zmienia, że komuś sie obsunie ''premiera'' na aukcji i dostanie ''negatywa''. Mnie to nic nie interesuje, skoro to moje 200zł leży sobie na koncie CDP, a oni uznają, że właściwie to mogliby zamówienie które opłaciłem podzielić. To jakaś farsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować