Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Mam pytanie skierowane do CDP czy to prawda że osoby które nie pojadą a wezmą udział w konkursie (czyli mają skończone 18 lat) i zdobędą najwieksze ilości punktów nie licząc oczywiście tych co wygrali dostana pre-ordery Wiedzmina , znaczy oni będą je mogli jedynie zamówic ,]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ty byś rozwiązał? :)

Dnia 15.06.2007 o 20:49, Abi Dalzim napisał:

Tak. Mam książki pod ręką i Google w internecie, więc to tylko kwestia właściwego szukania.
Poza tym na niektóre pytania znam odpowiedź "od ręki".


Nie jest to takie proste. Wszystkie pytania do momentu wzorowania się na rzeczywistym mieście przy tworzeniu Wyzimy były proste i znałem na nie odpowiedź, bo od dłuższego czasu śledzę wszystkie wywiady i wszystko co się dzieje na forum Wiedźmina. Miasto na N udało mi się odnaleźć dzięki Google''owi, tak samo ilość cali w talii Triss, ale życzę szczęścia przy szukaniu odpowiedzi na googlach i w książkach na pytanie:
Co ma wspólnego zółw, jajko oraz ekipa tworząca grę "Wiedźmin"?
Nie wiem jak Ty, ale ja poległem z kretesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:10, MonkOfWar napisał:



O intrze z WH40k:DoW. Majstersztyk. Inne określenie tu nie pasuje :) .

Taak, intro DoWa to majstersztyk, niestety w najnowszym dodatku już takie cudne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, zdecydowanie! Orki mnie zawsze rozwalają z tymi zębiskami:) Natomiast jeśli chodzi o intro do wiedźmina, to stwierdziłem że muszę kupić tę grę choćby tylko poto aby zobaczyć intro i outro:) Dla mnie jest to nr 1... Może daltego że to wiedźmin, ale to nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:38, YarpenZirgin napisał:

O, zdecydowanie! Orki mnie zawsze rozwalają z tymi zębiskami:) Natomiast jeśli chodzi o intro
do wiedźmina, to stwierdziłem że muszę kupić tę grę choćby tylko poto aby zobaczyć intro i
outro:) Dla mnie jest to nr 1... Może daltego że to wiedźmin, ale to nieistotne.


Intro rzeczywiście wymiata. Myślę, że jest to zasługa pana Bagińskiego, za coś w końcu dostał tego Oscara. Kupię tą grę obowiązkowo w edysji kolekcjonerskiej. Czekam z niecierpliwością i liczę na dużo patchów jakby były jakieś błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:58, turbol napisał:

Intro rzeczywiście wymiata. Myślę, że jest to zasługa pana Bagińskiego, za coś w końcu dostał
tego Oscara.


Oskara to on raczej nie dostał był tylko nominowany do tej nagrody, chociaż mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nieodpowiedni temat, ale czy jest wiadomo jaka mniej więcej będzie cena Edycji kolekcjonerskiej z wykorzystaniem wirtualnej gotówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:10, Baal Namib napisał:

Ale mam nadzieję że powyżej 200 złotych nie pójdzie :)


Według mnie bedzie zwykłe wydanie za poniżej 100zł, wydanie kolekcjonerskie za powyżej 100zł i jakieś super wypaśne wydanie kolekcjonerskie specjalnie dla Polski za ponad 200zł. Cos mam takie przeczucia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 09:06, Ygrek-PL napisał:

Co ma wspólnego zółw, jajko oraz ekipa tworząca grę "Wiedźmin"?


Po raz pierwszy widzę to pytanie i od razu odnalazłem odpowiedź. Po prostu się czyta różne rzeczy i się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U, jeżeli będzie powyżej 200 złotych, to się załamię. Drogo trochę. No ale co tu kryć, wkońcu specjalnie dla nas :) Może stanieje, albo z WPLN będzie tańsze. Ale mam jeszcze płomyk nadziei że twoje przeczucia są błędne :P Ale oczywiście nie gardzę nimi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:58, turbol napisał:

> O, zdecydowanie! Orki mnie zawsze rozwalają z tymi zębiskami:) Natomiast jeśli chodzi
o intro
> do wiedźmina, to stwierdziłem że muszę kupić tę grę choćby tylko poto aby zobaczyć intro
i
> outro:) Dla mnie jest to nr 1... Może daltego że to wiedźmin, ale to nieistotne.

Intro rzeczywiście wymiata. Myślę, że jest to zasługa pana Bagińskiego, za coś w końcu dostał
tego Oscara. Kupię tą grę obowiązkowo w edysji kolekcjonerskiej. Czekam z niecierpliwością
i liczę na dużo patchów jakby były jakieś błędy.



Najlepsze jest to, że według redaktorów chyba PC Games Online których M. madej odwiedził z wiedźminem już teraz w wersji beta błędów jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cos czuję, że po premierze próżno będzie szukać edycji kolekcjonerskich. Tym bardziej jeśli będzie limitowana. Poza Allegro pewnie nie uświadczy. Hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:49, HumanGhost napisał:

A ja cos czuję, że po premierze próżno będzie szukać edycji kolekcjonerskich. Tym bardziej
jeśli będzie limitowana. Poza Allegro pewnie nie uświadczy. Hehe ;-)

Tak i to jeszcze w cenach 200% większych, niż te na gram.pl. Zawsze tak jest z EK, ludzie zbijają na tym kokosy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:55, kawusia napisał:

Z Wiedźminem jest tak :
-film do bani
-książka ekstra
-gra nie wiadomo


Gra pewnie też będzie ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:58, Azreix napisał:

Na jakie dodatki do EK głosowaliście?


Ja na medalion, ale to dlatego że pewnie i tak by wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:49, HumanGhost napisał:

A ja cos czuję, że po premierze próżno będzie szukać edycji kolekcjonerskich. Tym bardziej
jeśli będzie limitowana. Poza Allegro pewnie nie uświadczy. Hehe ;-)


Wątpię żeby była limitowana, patrząc teza będzie duże zapotrzebowanie na EK więc { prawa rynku } jeśli cd projećt chce zarobić { czego jestem pewne } powinien zaspokoić potrzeby rynku { nas :) ) i wyprodukować odpowiednią ilość EK.
Dlatego raczej nie będzie ona limitowano bo Wiedzmin mniej by po prostu zarobił>
{ Chyba ze wolą zaspokoić ego kilku osób { „o jedynie ja mam EK jak fajnie” }
zarabiając mniej. { EK jest dorsza od Edycji Podstawowej }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować