Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 16:30, szczena napisał:

> Gdzie pod koniec aktu IV jest Toruviel? Bo wszystkie domy poza domem Adama są pozamykane...

Spojler
Porozmawiaj z Alvinem to wyjdzie z jednej z chat.
Spojler

Porozmawiałem... jakaś jej przybliżona lokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee stoi przed jedna z chat lub jest w niej w wiosce odmety (tam gdzie ta krowa czemiponka) radze wlacz podpisy bo u mnie sie akurat zablokowala w przejsciu w jednej z chat ale jakos dalo sie pogadac

jakbys mogl dac mapke to bym ci zaznaczyl mniej wiecej gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:36, tomoliop napisał:

Porozmawiałem... jakaś jej przybliżona lokacja?

Spojler
Powinna wyjść z tej chaty obok co stoi Alvin i paru zakładników.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:45, lancuch napisał:

ee stoi przed jedna z chat lub jest w niej w wiosce odmety (tam gdzie ta krowa czemiponka)
radze wlacz podpisy bo u mnie sie akurat zablokowala w przejsciu w jednej z chat ale jakos
dalo sie pogadac

jakbys mogl dac mapke to bym ci zaznaczyl mniej wiecej gdzie :P


jak tu pisałem to grę schowaną do paska miałem i jak otworzyłem znowu to była przede mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bylo juz poruszane ale mam wspaniala recenzje - perelke, z magazynu chip, nr 12/2007... Z tresci recki mozna wnioskowac ze autor nie widzial gry na oczy, albo ma jakies kompleksy... W kazdym razie duzo prof. S. Jonalizmu a malo profesjonalizmu... przytocze co soczystsze kawalki, a zainteresowanych zapraszam do magazynu...

"Akcja przerywana jest niezliczonymi filmami, właściwie Wiedźmin wyglada jak dobrze zrealizowany, komputerowy film..." - heh dobrze ze serialami gra nie jest przetkana, chociaz kto tam wie,

"Jesli chodzi o sterowanie, tworcy Wiedzmina postawili na oryginalnosc. Objawia sie ona miedzy innymi trudnym sposobem walki z przeciwnikami. (...) W Wiedzminie pokrotce wyglada to tak, ze stajac przed postacia, ktora zamierzamy unicestwic, musimy wybrac tryb uderzen. Jesli nie odgadniemy, ktory jest wlasciwy, nasz Wiedzmin bedzie jedynie machal mieczem i nie trafi przeciwnika. W tym czasie adwersarz moze nas wykonczyc i... musimy startowac od nowa" - no tego to ja moze w ogole nie skomentuje bo ŻAL.PL,

"Dodajmy do tego sytuacje, w ktorych przeciwnik nie widzi nas jedynie dlatego, ze stoimy kilka stopni wyzej na tych samych schodach, (...) w tym czasie jego kompani stojacy niewiele dalej tez nie widza nieprzyjaciela..." - czytajac takie cos mam nieodparte wrazenie ze moze gosc gral w jakas pre-alphe czy cos,

"Jesli tego nie uczynimy (nie odpalimy gry w najwyzszych detalach - dop), razi pikseloza i brak szczegolowosci w odwzorowaniu terenu. Gra wyglada wtedy gorzej niz pierwsza odslona half-life, od premiery ktorej minela juz prawie dekada." jak rozumiem jezeli Wiedzmin mialby grafike na poziome crysisa to wtedy ewentualnie moglby dorownac half-lifeowi?,

"Do klasyki gatunku (World of Warcraft) gra sie nawet nie zbliza, i to nie tylko ze wzgledu na brak trybu multiplayer." - w tym momencie z mojej paszczy wyrwal sie szczery rechot i zaczalem walic glowa w biurko... az sie chce czytac takie recki... przynajmniej sie czlowiekowi poprawia humor:D

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skomentuje to tak: Niech Chip zajmuje się dalej podzespołami kompa bo recenzje gier to nigdy im nie wychodziły, a prywatnie to już dawno straciłem zaufanie do tego czasopisma i czytuje inne, według mnie dużo bardziej profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie gdzie mniejwięcej respią się enchinopsy (te słabsze zielsko) bo jestem w III akcie i nie dałem ogrodnikowy tych kłączy w II akcie bo dość późno kupiłem książke o tych roślinach i narazie mam 1 a pozostałych dwuch nie mogę znaleźć. Niech ktoś odpowie jeśli ma jakieś pojęcie o bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:43, Thalanthas napisał:

Niech ktoś mi powie gdzie mniejwięcej respią się enchinopsy (te słabsze zielsko) bo jestem
w III akcie i nie dałem ogrodnikowy tych kłączy w II akcie bo dość późno kupiłem książke o
tych roślinach i narazie mam 1 a pozostałych dwuch nie mogę znaleźć. Niech ktoś odpowie jeśli
ma jakieś pojęcie o bagnach.


na bagnach... musisz dobrze poszperac i ogolnie wszedzie chodzic bo roznie sie respawnuja... jak nie bedzie raz to wyjdz z lokacji i wejdz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:46, Noirr napisał:

na bagnach... musisz dobrze poszperac i ogolnie wszedzie chodzic bo roznie sie respawnuja...
jak nie bedzie raz to wyjdz z lokacji i wejdz jeszcze raz

Najwięcej pojawia się nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:52, szczena napisał:

> na bagnach... musisz dobrze poszperac i ogolnie wszedzie chodzic bo roznie sie respawnuja...

> jak nie bedzie raz to wyjdz z lokacji i wejdz jeszcze raz
Najwięcej pojawia się nocą.

I mi się czasem pojawiały w okolicy zawalonej wieży jak na południe wracałem - tzn. na tej drodze ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
To jak już wie gerald że to Detektyw to Azar to co mam przyjść do niego i mu o tym powiedzieć? Tzn. czy dalej mam robić swoje zadania a już jest koniec wątku z Detektywem - Azarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 19:32, dulak napisał:

Spoiler
To jak już wie gerald że to Detektyw to Azar to co mam przyjść do niego i mu o tym powiedzieć?

Podglądaj sobie na bieżąco zadania w dzienniku;).
Możesz z paroma osobami o tym pogadać. Shani, Kalkstein, Talar, Baranina.. jaakoś tak;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 19:32, dulak napisał:

Spoiler
To jak już wie gerald że to Detektyw to Azar to co mam przyjść do niego i mu o tym powiedzieć?
Tzn. czy dalej mam robić swoje zadania a już jest koniec wątku z Detektywem - Azarem?


SPOILER

jak juz o tym wiesz to umow sie z detektywem - azarem na baranine i donies o tym baraninie... to ruszy questa do przodu:) tez ostatnio nad tym myslalem

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:17, Thalanthas napisał:

Niech mi ktos powie gdzie jest szulernia gdzie jest ten koleś od kości oraz jak mogę zagrać
z Jaskrem w kości??

Spoiler
Z Jaskrem będziesz mógł zagrać w czwartym akcie.
Szulernie znajdziesz na tej mapce pod numerem 25:
http://guides.gamepressure.com/thewitcher/guide.asp?ID=3706
Gościu z którym możesz zagrać nazywa się Koster i zajdziesz go po zachodzie słońca w szulerni.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:48, szczena napisał:

Nie pamiętam czy można mutantów dekapitować, grałem już na patch-u 1.1a.



Dziwne, ale dałbym głowę (pun intended), że ja dekapitowałem ghule, utopce i topielce w I i II Akcie. Wtedy już miałem patch 1.1a ... muszę zwrócić uwagę w nowej grze.

Z drugiej strony wywerny, kuroliszka , ani też wampira, czy większych trupojadów. itd. nigdy nie udało mi się łba pozbawić. W wypadku takich alpów i brux to dziwne - w końcu są bardzo do ludzi podobne (budową ciała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować