Zaloguj się, aby obserwować  
bobek89

South Park - wasze ulubione odcinki, teksty etc...

162 postów w tym temacie

Elo, ponownie :) Ździwiony jestem, że nie ma jeszcze tematu o tak znakomitej kreskówce (czy serialu) jakim jest South Park więc postanowiłem go założyć, bo chcę wiedzieć czy są tutaj jacyś fani tegoż świetnego serialu :) Piszcie tutaj co Wam najbardziej się podoba w South Parku - które odcinki, piosenki, postacie teksty etc i za co :) Jeśli o mnie chodzi to ja jestem wielkim fanem wszystkiego co związne z South Parkiem, ale jeśli mam już coś wymienić co ja najbardziej kocham w SP to postać Chefa i jego przepiękne piosenki z tym przesłaniem o miłości, oraz Cartmana za jego durne pomysły i kozackie teksty :) A wy? Za co lubicie South Parka? Wpisujcie się, zapraszam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:23, bobek89 napisał:

Elo, ponownie :) Ździwiony jestem, że nie ma jeszcze tematu o tak znakomitej kreskówce (czy
serialu) jakim jest South Park więc postanowiłem go założyć, bo chcę wiedzieć czy są tutaj
jacyś fani tegoż świetnego serialu :) Piszcie tutaj co Wam najbardziej się podoba w South Parku
- które odcinki, piosenki, postacie teksty etc i za co :) Jeśli o mnie chodzi to ja jestem
wielkim fanem wszystkiego co związne z South Parkiem, ale jeśli mam już coś wymienić co ja
najbardziej kocham w SP to postać Chefa i jego przepiękne piosenki z tym przesłaniem o miłości,
oraz Cartmana za jego durne pomysły i kozackie teksty :) A wy? Za co lubicie South Parka? Wpisujcie
się, zapraszam !:)

a ja tu mam taki rysuneczek zwiazany z ta bajeczka;) nie powiem, nawet fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym odcinkiem (z tych co widziałem ofkoz) to "Proper Condom Use". Najbardziej lubie postać Kyla i Mr. Mackey (omkay? xD ). A natomisat najlepsza piosenka to "Kyle''s Mother is a bitch" śpiewana przez Cartmana z pełnometrażowego filmu ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten serial!!!!, podobnie jak The Simpsons. Jeden z moich ulubionych odcinków to Stupid Spoiled Whore Video Playset z 8 serii,gdzie zrównują z ziemią Paris Hilton, a bohater??? Cartman oczywiście, no i Kenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje ulubione odcinki to chinpokomon i fat camp (w tym drugim najlepszy jest KEnny i jego pomysły :D ). Cartmana najbardziej lubie za jego akcencik i pomysły ;] jak w odcinku The Death Of Eric Cartman :D :D pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, film też był niezły to trzeba przyznać :D Był to także chyba ten JEDYNY raz kiedy można było zrozumieć co mówi Kenny bo wkońcu zdjął ten kaptur :) Ostatnio jeszcze oglądałem SOuth Parka i widziałem 1 odcinek 1 serii - Cartman gets an anal probe - normalnie mnie rozwaliły te jego "fire farts (ogniste pierdy)" xD oraz odcinek" Starvin'' Marvin", gdy chcieli dostać zegarek a przysłali im murzynka z skadś tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły był też odcinek Cartman''s Mom is a Dirty Slut, kiedy to Cartman poszukiwał swojego ojca, ten Cartman hiphopowiec jest właśnie z tego odcinka, gdy Cartman myślał, że Chef jest jego ojcem, dobre.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeszcze nie widziałęm...a z której to serii ? Bo śmierć Cartmana to nowość xD Dobry jest jeszcze Jezus, gdy wszyscy się do niego modlą (a on im odpowiada zeby spadali i go zostawili) lub dzwonią na jego infolinie bo mają problem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:47, WorldWar3PL napisał:

Nikt dotąd nie zauważył, że taki temat istnieje, ale pod ciut inną nazwą ? :/
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3269&u=58
Ja tam southparka lubilem ale .... znudził mi się .


O masz. :/ Szukałem na forum tematu south park, ale wpisałem tylko "south" dlatego mi nic nie wyszkoczyło a jakbym napisał jeszcze "park" to byłoby chyba kupe szukania (albo może i nie :P). Przez to ze tamten temat był przekecony nic nie znalazłem...wina autora tematu :P No ale "WorldWar3PL", skoro już tu napisałeś i mnie upomniałęś, to napisz chociaż jaki był Twój ulubiony odcinek bądź akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:48, bobek89 napisał:

Hmm jeszcze nie widziałęm...a z której to serii ? Bo śmierć Cartmana to nowość xD Dobry jest
jeszcze Jezus, gdy wszyscy się do niego modlą (a on im odpowiada zeby spadali i go zostawili)
lub dzwonią na jego infolinie bo mają problem xD

seria 9, ale skoro nie widziałeś, to nie zdradzam treści, powiem tylko: sweet:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować