Zaloguj się, aby obserwować  
bobek89

South Park - wasze ulubione odcinki, teksty etc...

162 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 17:22, Kamil 13 napisał:

Uwilebiam Cartmana !!!
on jest po prostu super :)

najlepsza jest ta piosenka Cartmana :)

Cartman miał w ch*j piosenek! Więc o której myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal-jestem-> Mi się wydaje, że zginął w tym odcinku. ;-)

Dzisiaj będzie można obejrzeć dwa odcinki South Parku na MTV, a nawet i na Comedy Central. Od 22:45, jesli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzisiaj oglądałem na YT Cartman VS Saddam PL i nieźle sie usmiałem :D

Wie ktoś gdzie moge obejrzeć odcinki SP z dublingiem lub z napisami? Jak wie to niech poda link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubione odcinki:
- Mr. Hankey the Christmas Poo
- Fat Camp
- odcinek, w którym Cartman po walnięciu w głowę myśli, że jest wietnamską prostytutką xD
- odcinek z hipisami ;D

Ulubione teksty:
"Potrzebujesz czekoladowego przyjaciela... Pan Batonik cię pocieszy" xD /Cartman, "Fat Camp"
"-Hello Children! -Hi Chef!" :P
"I saw the Terrence and Phillip movie. Who want to touch me?... I said: WHO WANT TO FUCKING TOUCH ME?!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

South Park ogólnie jest super, tylko przestałem oglądać na MTV przez wprowadzenie pożal się Boże lektora, który zepsuł magię South Parku, ale można zawsze tylko po angielsku, albo tradycyjnie z napisami, co mi się podoba to to że w praktycznie każdym odcinku nie wiadomo jakim głupim/obraźliwym/chamskim/itp. jest jakiś morał, z South Parku możemy się dowiedzieć co dzieje się wewnątrz kraju takiego jak Stany Zjednoczone ( no oczywiście z przymrużeniem oka) jest to jeden z niewielu "seriali?" jakie oglądam, oczywiście Cartman jest best, i jego odzywka [po polsku (p******e Was chłopaki idę do domu) (s#$#l You guy''s i go home) oraz takie typowe odzywki jak "suck my balls", z odcinków podobały mi się najbardziej Cartoon Wars, z nianią, Cartman Sucks :),i ten co Cartman udaremnił zamach terrorystyczny, przez swój rasizm :) no podoba mi się jeszcze fajna tradycja Oh my God They kill Kenny, You Busters :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:53, kindziukxxx napisał:

[po polsku (p******e Was chłopaki idę do domu) (s#$#l You guy''s
i go home)

Screw you guys, I''m going home - screw nie jest wulgaryzmem; screw you oznacza pieprzcie się

Dnia 04.05.2008 o 12:53, kindziukxxx napisał:

no podoba mi się jeszcze fajna tradycja Oh my God They kill Kenny, You Busters :)

Oh my god, they killed Kenny, (you) bastards! ;)

Bez Cartmana, South Park byłby niczym, trzeba przyznać. Jest to najlepsza postać w serialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2008 o 12:56, bojanzaw napisał:

Screw you guys, I''m going home - screw nie jest wulgaryzmem; screw you oznacza pieprzcie
się

dzięki bo dokładnie nie wiedziałem o jakie sowo chodzi (jak je się pisze), ale na polski można przetłumaczyć jako wulgaryzm, jak leci SP to tylko kilka razy są wypikane wulgaryzmy , a ile jest przetłumaczone niewypikane słowa jako k**wa, czy c**j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:53, kindziukxxx napisał:

South Park ogólnie jest super, tylko przestałem oglądać na MTV przez wprowadzenie pożal
się Boże lektora, który zepsuł magię South Parku, ale można zawsze tylko po angielsku,
albo tradycyjnie z napisami, co mi się podoba to to że w praktycznie każdym odcinku nie
wiadomo jakim głupim/obraźliwym/chamskim/itp. jest jakiś morał, z South Parku możemy
się dowiedzieć co dzieje się wewnątrz kraju takiego jak Stany Zjednoczone ( no oczywiście
z przymrużeniem oka) jest to jeden z niewielu "seriali?" jakie oglądam, oczywiście Cartman
jest best, i jego odzywka [po polsku (p******e Was chłopaki idę do domu) (s#$#l You guy''s
i go home) oraz takie typowe odzywki jak "suck my balls", z odcinków podobały mi się
najbardziej Cartoon Wars, z nianią, Cartman Sucks :),i ten co Cartman udaremnił zamach
terrorystyczny, przez swój rasizm :) no podoba mi się jeszcze fajna tradycja Oh my God
They kill Kenny, You Busters :)

Ogólnie to i lektor psuje klimat i samo tłumaczenie, też nei do końca oddaje klimat - czasami starają się spolszczyć niektóre żarty (żart o kims z USA przenieść na nasze podwórko), a czasami nie czują ducha tłumaczenia - np. Red Sleigh down, to sanie Mikołaja zestrzelona(czy jakoś tak), a że odcinek lekko parodiował Black Hawk Down-Helikopter w ogniu, to lepiej by pasowało - sanie w ogniu, albo sanie Mikołaja w ogniu. Na szczęście można sobie na stronie SP obejrzeć wszystkie odcinki w oryginale :).
Jedne z moich ulubionych odcinków to Red Hot Catholic love, Return of the Fellowship of the Ring, Passion f the Jew, ten wyśmiewający Paris Hilton... w sumie to sporo tych ulubionych by sie znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:44, marcinshinoda napisał:

TIMMYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ta... Fajne teksty ma :P

Nie pamiętam który to mówił :P -,,Hej Cartman a twoja mama też da mi całusa?"
Timmy-,,A mi zrobi loda? "

Owned xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:16, DartiReviMaster napisał:

> TIMMYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta... Fajne teksty ma :P

Nie pamiętam który to mówił :P -,,Hej Cartman a twoja mama też da mi całusa?"
Timmy-,,A mi zrobi loda? "

Owned xD


To timmy umie mówić coś oprócz swojego imieniaO_o timmy to ten z wielką głową na wózku inwalidzkimxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:57, marcinshinoda napisał:

To timmy umie mówić coś oprócz swojego imieniaO_o timmy to ten z wielką głową na wózku
inwalidzkimxD


Cholera... znowu pomyliłem postacie :P

Niestety mało to oglądam i nie znam wszystkich postaci

Chodzi o tego pomarańczowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież od któregoś tam marca można oglądać wszystkie odcinki South Parku na oficjalnej stronie.

http://www.southparkstudios.com/
Malutką wadą jest, że są krótkie reklamy no i lagi (u mnie laguje trochę wieczorem, chociaż to może być też wina kompa)
Ostatni sezon - 12 można oglądać mniej więcej na bierzącą bo ostatni odcinek jest mniej więcej przez tydzień póź niej trzeba poczekać 1 miesiąc.

A jeśli chodzi o Make love not warcraft to rzeczywiście świetny odcinek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:37, Rzezim napisał:

Przecież od któregoś tam marca można oglądać wszystkie odcinki South Parku na oficjalnej
stronie.


O to wielkie dzięki!Nie miałem pojęcia XD Serial jest genialny, a każdy odcinek zaskakuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest taki przestój z odcinkiem 8 sezonu 12 ? Czy wiadomo kiedy będzie dostępny nowy odcinek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować