Zaloguj się, aby obserwować  
bobek89

South Park - wasze ulubione odcinki, teksty etc...

162 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 21:24, konrad16061990 napisał:

> Najlepsze hasło z filmu wujkojebca :D
W filmie świetny też był plan operacji "żywa tarcza"..samych czarnych dali xD.Żołnierz wtedy
zapytał się generała czy słyszał o poprawnosci politycznej.A generał na to:-Nie słucham hip-hopu.xD


apropo pełnometrazowki fajna tez byla akcja z bilem gatesem:D no i oczywiscie zwiazek diabla z saddamem:D moglbym ogladac ten film codziennie... i praktycznie to robie<LOL2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka!!widze ze nie czesto jest odwiedzany ten temat:/mam nadzieje ze ktos odp mi na pytani...otoz zawsze gdy umiera kenny to stan i kyle mowia : omg you kill kenny!!you .........jak sie pisze to slowo to chyba dranie albo cos w tym stylu "basterds". mam pytanko jak to sie poprawnie pisze po angielsku??z gory dzieki za odp;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra akcja jest wtedy kiedy kennemu przeszczepili ziemniaka zamiast serca
-mam dwie wiadomości jadna dobra druga zła
-przeszczep się udał
-ale zamiast serca przeszczepiliśmy panu ziemniaka zostało pany 3 sekundu życia

tak to chyba jest po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 15:39, Mroczny78 napisał:

siemka!!widze ze nie czesto jest odwiedzany ten temat:/mam nadzieje ze ktos odp mi na pytani...otoz
zawsze gdy umiera kenny to stan i kyle mowia : omg you kill kenny!!you .........jak sie pisze
to slowo to chyba dranie albo cos w tym stylu "basterds". mam pytanko jak to sie poprawnie
pisze po angielsku??z gory dzieki za odp;)!!


Poprawnie: bastards. Swoją drogą South Park rządzi (szczególnie Cartman xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobały się dwa odcinki: Cartman Mom is a Dirty Slut i Cartman Mom is still Dirty Slut ;)

''Who build the Pyramides? It was..." XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 15:48, Belegdil napisał:

Poprawnie: bastards. Swoją drogą South Park rządzi (szczególnie Cartman xD)

dzieki wielkie!!:)ja tez uwielbiam cartmana:D on jest the best!!ma fajny glosik i najlepsze "wrzuty":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie Cartmana ale teraz przestałem oglądać South Park bo jest po polsku i niestety przekleństwa są mówione a nie pisane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten serial jest ok ale czasem nie znaja granic dobrego smaku i jakiejs chociaz odbrobiny kultury,np w odcinku z krwawieniem posagu Maryi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbroił tekst bodajże Cartmana, gdy zdobył bilet do kina (to był jakiś stary odcinek):
"Kto chce mnie dotknąć?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem parę odcinków w necie i nie mogłem uwierzyć, że kiedyś przełączałem kanał w TV...
Najlepsze odcinki jakie widziałem to "Hell on Earth 2006", "Noc żywych bezdomych" (Chaaaaange...) i "Tsst" (The Dog Whisperer) - w tej kolejności =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam ten serial. Zacząłem go od niedawna oglądać, staram się nie przegapić żadnego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony: 212 "Clubhouses" a dokładniej przerywniki z Fat Abbotem w tym odcinku.
Np.:
- Hey hey hey, what''s going on Roody?
- Man, Fat Abbot, you need to lose weight
- I''ll lose weight like I feel like it bitch, shut your bitch ass mouth, Ho!
- Bitch, I''ll kick your ass
- You think you slit, you punk ass blasphemous dope feed bitch, I had my Jimmy whacked 7 times last week. I''ll bust a cap in your nigger ass shit!!

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój ulubiony odcinek to ten o walce bokserskiej jezusa z diabłem. i księżulo mówiący, że chrystus nie ma szans, bo jest lżejszy od szatana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam odcinek pt "Cartman Sucks". Lol, najpierw Cartman wklada krocze Buttersa do swej geby i robi zdjecie, potem odwrotnie. A ojciec Buttersa wysyla go na antygejowski oboz, ktorego mottem jest "Pray the Gay Away" xDDD

A na filmie najlepsza jest koncowka...pamietacie jak w srodku filmu Cartmanowi wszczepili takie cos co go elektryzowalo jak bluzgal...a pod koniec filmu to sie psuje i Cartman mowi "shit fuck motherfucking bitch!!!" i ma supermoce xDDDDD South Park duzo lepszy od Wlatcow Moch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować