Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DotA 2 dla wszystkich już niebawem

42 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2013 o 14:59, luzac napisał:

Zamknięta beta... dostęp do niej mają wszyscy na czele z babciami i dziadkami.


Chyba jednak niezupelnie, skoro klucze nadal schodza na Steamowym markecie. Czyli jednak sa osoby, ktore dostepu nie maja, a chcialyby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zamknięta beta... dostęp do niej mają wszyscy na czele z babciami i dziadkami.
>
> Chyba jednak niezupelnie, skoro klucze nadal schodza na Steamowym markecie. Czyli jednak
> sa osoby, ktore dostepu nie maja, a chcialyby ;)

To ja jeszcze z 10 kluczy mam, jak ktoś chce, to niech się odezwie. Cena do uzgodnienia (nie akceptuję przelewów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 15:15, SiDi napisał:

Nie chodzą, one tam leżą i się kurzą. Każdy na steamie ma tych kluczy kilkadziesiąt.


Zgodnie ze statystykami Steam Market, tylko w dniu dzisiejszym sprzedano 106 sztuk klucza do DotA2. ;) A ze sztuka kosztuje 3 eurocenty, to zupelnie inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polaczki cwaniaczki sprzedają te klucze za 5 pln... Co do tego czy zamknięta, to doliczmy osoby, które do dzisiaj nie słyszały o tym, że jednak można się tam dostać + nie mają znajmoych kluczami + skuszą się dopiero po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 15:48, Adrianhipcio napisał:

> Mam około 40 kluczy, jeżeli jest ktoś kto jeszcze nie ma, chętnie oddam : )

Chętnie bym przygarnął jeden klucz:)


Weź 10, dasz rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne wieści: to teraz ludzie z Riotu się może sprężą i zaczną się "ciut" bardziej starać przy LoL''u :P Osobiście uważam, że przy premierze Diablo 3, oraz patchu 3.0 (?) do HoN''a coś przyszykowali, aby odwrócić uwagę- może po premierze Doty2 zepną pośladki na stałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jak dobrze kojarzę raz w Dotę i powiem szczerze, że jakbym posiedział przy niej to może byłoby lepiej. A tak po przyzwyczajeniach z LoLa dostałem ostro po głowie... od botów o.O

P.S: też oddam klucze w dobre ręce - ale dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować