Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gamer ma coś do pokazania od Valve w następnym wydaniu - szykuje się zapowiedź Half-Life 3?

30 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I tym razem jest nawet kilka tajemniczych zbiegów okoliczności. Do ognia sporo dorzucił też dość ciekawy komentarz obsługi platformy Steam, dotyczący ostatniego, gropsującego update'u do Half-Life 2. Znów się zaczyna. INTRYGA.

Przeczytaj cały tekst "(AKTUALIZACJA) PC Gamer ma coś do pokazania od Valve w następnym wydaniu - szykuje się zapowiedź Half-Life 3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się, jakby to było coś docie czy też nowym ficzerze - kartach (bo krążą ploty, że ma wyjść oficjalnie dzisiaj). Przecież trzeba rozreklamować Real Money Auction House (:P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 12:54, Ekonochrist napisał:

Half Life 3 nie powstanie bo Newell nie umie liczyć do trzech!


:D :D

No ale swoją drogą dalej zastanawiam się jak dzisiaj musiałby HL3 wyglądać aby sprostał że tak to ujmę "dzisiejszym czasom". Jak dla mnie ta gierka może wrócić absolutnie do najbardziej podstawowej z form rozgrywki, jaką dawała jedynka. Żadnej regeneracji, same apteczki, armor i health na ścianach do "podładowania" żadnych niepotrzebnych podróży łazikami i innymi takimi, żadnego noszenia 3, 4 broni naraz, tylko cały pakiet wszystkiego co tylko możliwe, tak jak w poprzednich częściach. Więcej leveli w zamknięciu niż na zewnątrz. Do tego nowy wypasiony engine i sporo zabawy z fizyką jak w dwójce.
Ale to by według twórców z pewnością nie wypaliło... :/
Szkoda, by wydaje mi się że taka gierka obroniłaby się samym klimatem i fajnymi pomysłami, nie mówiąc już o samej renomie.

Ale wracając do tematu... Ja wierzę że Oni kiedyś w końcu zrobią tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUEHEHEHE GABEN NIE LICZY DO TRZECH OLOLOL xDxDxDxDxD

A tak na serio: HL3 nie będzie, bo cokolwiek by wydali, i tak wszyscy obrzucili by to szajszem i powiedzieli, że to nie to, co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Artmaster88

Zgadzam się z tobą.
Też tęsknię do czegoś w rodzaju pierwszego HL.
Dużo fajnych lokacji w tunelach, labach i magazynach.
Mniej przestrzeni i pojazdów, trochę łamigłówek i dobra fabuła.
To je ono :)

Mogliby znów zrobić coś w rodzaju przejścia tych samych lokacji z różnych perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie wiem ile w tym prawdy ale trafiłem na taką informację (nie związaną z HL3)

Znaleziono w kliencie STEAM następujące kontrolki interfejsu:
„SteamUI_JoinDialog_SharedLicense_Title” „Shared game library”
„SteamUI_JoinDialog_SharedLicenseLocked_OwnerText” „Just so you know, your games are currently in use by %borrower%. Playing now will send %borrower% a notice that it’s time to quit.”
„SteamUI_JoinDialog_SharedLicenseLocked_BorrowerText” „This shared game is currently unavailable. Please try again later or buy this game for your own library.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Swoją drogą nie wiem ile w tym prawdy ale trafiłem na taką informację (nie związaną z
> HL3)
>
> Znaleziono w kliencie STEAM następujące kontrolki interfejsu:
> „SteamUI_JoinDialog_SharedLicense_Title” „Shared game library”
> „SteamUI_JoinDialog_SharedLicenseLocked_OwnerText” „Just so you know, your games are
> currently in use by %borrower%. Playing now will send %borrower% a notice that it’s time
> to quit.”
> „SteamUI_JoinDialog_SharedLicenseLocked_BorrowerText” „This shared game is currently
> unavailable. Please try again later or buy this game for your own library.”

Przecież to info już z tydzień krąży, jak nie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 13:38, Dared00 napisał:

BUEHEHEHE GABEN NIE LICZY DO TRZECH OLOLOL xDxDxDxDxD

A tak na serio: HL3 nie będzie, bo cokolwiek by wydali, i tak wszyscy obrzucili by to
szajszem i powiedzieli, że to nie to, co chcą.



Jaki by HL 3 nie byl, i tak sprzeda sie absolutnie doskonale. Hl 3 powstanie, ale jeszcze nie teraz. Powstanie w momencie, kiedy na rynku zrobi sie lepiej i bedzie szansa na gigantyczne zyski, albo kiedy Valve bedzie w dolku finansowym, albo kiedy bedzie potrzebowalo jakiegos mocnego tytulu (dla jakiejs nowej uslugi czy wlasnej konsoli). Nikt nie zrezygnuje z kury znoszacej zlote jaja tylko dlatego, zeby uchronic sie przed opiniami internautow. To jest wielki biznes, i stworzenie oraz wydanie tej gry to kwestia chlodnej kalkulacji finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak część z Was zapewne pamięta, Portal 2 za pośrednictwem aktualizacji do pierwszej części gry.

Czy tylko ja tego zdania nie rozumiem? Brakuje czegos... "Zapowiedziano"? "Odkryto"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować