Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Defense Grid: The Awakening za darmo dla opłacających abonament Xbox LIVE Gold

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Dziś jest 1 lipca, czyli dzień, w którym abonenci Xbox LIVE Gold powinni otrzymać darmową grę. Microsoft dotrzymał obietnicy i udostępnił tytuł XBLA, kosztujący normalnie 800 MS Points, zatytułowany Defense Grid: The Awakening.

Przeczytaj cały tekst "Defense Grid: The Awakening za darmo dla opłacających abonament Xbox LIVE Gold" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pobrac i musiałbym jakby te 800 msp zapłacic :x

Microsoft w kulki sobie leci, takie zapowiedzi a tower defense oferują i to zamiast dwóch porządnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem pobrac i musiałbym jakby te 800 msp zapłacic :x
>
> Microsoft w kulki sobie leci, takie zapowiedzi a tower defense oferują i to zamiast dwóch
> porządnych tytułów.
Jeśli się spojrzy na mapę świata to występują różne strefy czasu zatem gdy u nas jest 12:00 to w USA też??? Jeszcze się nie zaktualizował marketplace ale co mnie to obchodzi JA CHCĘ JUŻ JUŻ JUŻ JUŻ... OMFG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahhah dobre żarty... widać jak microsoft szanuje użytkowników... Userzy Sony w PS+ dostają BF3 i Saints Row 3, a microsoft daje jakiś tandetny shit... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Chciałem pobrac i musiałbym jakby te 800 msp zapłacic :x
> >
> > Microsoft w kulki sobie leci, takie zapowiedzi a tower defense oferują i to zamiast
> dwóch
> > porządnych tytułów.
> Jeśli się spojrzy na mapę świata to występują różne strefy czasu zatem gdy u nas jest
> 12:00 to w USA też??? Jeszcze się nie zaktualizował marketplace ale co mnie to obchodzi
> JA CHCĘ JUŻ JUŻ JUŻ JUŻ... OMFG

Bo jak odwiedzałem stronkę to w ofercie Games With Gold widniała już ta gra do pobrania za darmo, a tu ni ma. I nie bluźnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 13:01, Chopek napisał:

Hahahhah dobre żarty... widać jak microsoft szanuje użytkowników... Userzy Sony w PS+
dostają BF3 i Saints Row 3, a microsoft daje jakiś tandetny shit... :)


Tandetny może nie, ale ja to kupiłem za grosze jakieś 2 czy 3 lata temu na wyprzedazy steamowej. Więc zdecydowanie tyłka ta oferta nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony w PS+

Dnia 01.07.2013 o 13:01, Chopek napisał:

WYPOŻYCZA BF3 i Saints Row 3, a microsoft DAJE jakiś tandetny shit... :)



^^Poprawiłem, bo błąd się wkradł ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru - albo dostawać popierdółki z XBLA/gry w które grali wszyscy na stałe albo wypożyczać w miarę świeże tytuły.

Moim zdaniem wybór jest prosty. Wolę nowsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Moim zdaniem wybór jest prosty. Wolę nowsze gry.


^^ Żeby była jasność - oferta Sony, to IMO całkiem dobry i sensowny deal - zwłaszcza dla ludzi, którzy nie grzeszą nadmiarem gotówki i wolnego czasu, a przy tym nie są kolekcjonerami (w tym wypadku taka oferta to wręcz ideał), sam zapewne się skuszę jak już nabędę PS4. Co nie zmienia prostego faktu - Sony wypożycza, MS daje - między tymi dwoma pojęciami kryje się jednak dość zasadnicza różnica. I tylko to chciałem uświadomić forumowemu koledze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wolę Defense Grid, który będę już miał na zawsze, niż jakieś pseudo-pożyczanie z możliwością blokady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym tylko przypomniec, ze oprocz Halo3 i AC2 zapowiadane byly tez gry XBLA i Kinect. Zatem za 2 tygodnie moze sie trafic Wracketeer - i tez Major Nelson bedzie kryty, bo przeciez uprzedzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałbym Defense Grid na zawsze niż jakieś pseudo-pożyczone śmieci typu Sleeping Dogs, Deus Ex, Hitman czy Battlefied 3, ale niestety dałem się nabrać Sony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mogą nazwać mnie funboy`em ale co mi tam. Osobiście jak w coś gram to do znudzenia. Potem już nie ruszam tego tytułu... sprzedaję go i kupuję nowy. Szczerze znam mało ludzi, którzy grają w jedną grę wiecznie.

Znam dwie osoby, które kolekcjonują gry. Czy grają we wszystkie ? Nie !! Grają zazwyczaj w nowości (ich starsze ulubione gry też nudzą się po pewnym czasie), a że przeszli ją kilka razy nie sięgają po to już wcale no chyba żeby komuś pokazać.

Teraz czy wolę duperele na zawsze ? Nie.. zagrałbym.. przeszedłbym i tyle.

Wolę za to wypożyczyć jak to niektórzy nazywają. W tym roku wpadły w ręce tylko takie tytuły:
Bioshock 2,
Guardians of Middle Earth,
Mortal Kombat,
Sleeping Dogs,
F1 Race Stars,
Quantum Conundrum,
God of War HD,
Mass Effect 3,
Dead or Alive 5,
Joe Danger ,
Okami HD,
Lord of the Rings: War in the North,
The Cave,
Thomas Was Alone,
Hitman Rozgrzeszenie,
Catherine,
Malicious,
Team ICO Collection,
Demon’s Souls,
Kingdoms of Amalur

no i od lipca
Battlefield 3,
Payday: The Heist,
Saints Row: The Third
oraz
LittleBigPlanet Karting,
Uncharted 3: Oszustwo Drake''a ,
XCOM: Enemy Unknown.

Czy Sony robi mnie w ten sposób w konia ? Nie. Za niecałe 200zł rocznie mam tyle gier, że nie jestem w stanie to przegrać. Powyżej podałem tylko tytuły na PS3 od stycznia do lipca. PS Plus dotyczy PS3 oraz Vity na którą też były niezłe tytuły i będą. Jeżeli ktoś ma obie konsole, to tylko grać. Jak ktoś będzie miał PS3, Vita oraz PS4, to lepiej nie gadać.

To tyle ode mnie w tym temacie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej napisał... wolę mieć "wypożyczone" w miarę nowe gry niż dostawać jakieś badziewie na X-a. Dodatkowo obliczając to w cenie roku PlayStation Plus = 200zł ( na allegro spokojnie kupisz za 160zł) otrzymujesz gry warte minimum 1000zł, nawet nie mam czasu ich wszystkich ograć... A dodatkowo zauważcie, że użytkownicy X-a muszą płacić za zwykłe granie po sieci, podczas gry userzy Sony otrzymują w nieco większej cenie od Gold-a świetne gry... Dlatego zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie kolejny hejt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kij im w nozdrza, Fable 3 to chała totalna, czekałem na obiecywane AC2 albo Halo3 a tu taki psikus. W kulki sobie lecą normalnie, koniec z następną generacją przesiadam się na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie jak kolega wyżej napisał... wolę mieć "wypożyczone" w miarę nowe gry niż dostawać
> jakieś badziewie na X-a. Dodatkowo obliczając to w cenie roku PlayStation Plus = 200zł
> ( na allegro spokojnie kupisz za 160zł) otrzymujesz gry warte minimum 1000zł,
> nawet nie mam czasu ich wszystkich ograć... A dodatkowo zauważcie, że użytkownicy X-a
> muszą płacić za zwykłe granie po sieci, podczas gry userzy Sony otrzymują w nieco
> większej cenie od Gold-a świetne gry...
Dlatego zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie
> kolejny hejt...

za to mamy dobre serwery a to jedyne na czym mi zalezy,a na ps4 tez bedziesz placil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nie wyobrażam sobie płacić 200zł tylko za to aby pograć po sieci i z serwerami było jeszcze coś nie tak. Jednak patrząc z perspektywy czasu czyli od 2007 roku... chyba tylko w jednej grze miałem lagi na serwerach Playstation.. Killzone 2. Za duże obłożenie było. Z resztą gier w jakie grałem problemów nie miałem. Jak na darmowy multi to czego więcej chcieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować