Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

T-Mobile Ekstraklasa w FIFA 14?

20 postów w tym temacie

Chodziło o pieniądze, a nie o własne widzimisię prezesa PZPN. Zarząd Ekstraklasy nie chciał sprzedać praw licencyjnych i mieli do tego prawo. Oczywiście to dobra wiadomość, jeżeli się potwierdzi. I ciekawe co z tym STS-em, bo tego jeszcze w Fifie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 14:34, Danio1998 napisał:

Może Boniek po prostu nie robi problemów, w przeciwieństwie do Lato.


Boniek jest prezesem w PZPN, a nie w Ekstraklasa S.A., więc za dużo w tej kwestii nie ma do powiedzenia ;)
Mam tylko nadzieję, że w tym roku ludzie z Ekstraklasy nie zrezygnują z tak dobrej reklamy jak FIFA 14, choć czy jest sens przyciągania kolejnych widzów do tak niskiego poziomem widowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 14:36, Kraju napisał:

I ciekawe co z tym STS-em, bo tego jeszcze w Fifie nie było.


A tu nie chodzi przypadkiem o zwykłą reklamę STS na koszulkach zawodników? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech EA na moją kase w tym roku nie liczy. Mam płacić za prawie taką samą fifę z kosmetycznymi modyfikacjami to podziękuje. Jeszcze ten podział na nowe konsole i stare konsole + PC, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wróciliśmy do sytuacji sprzed dwóch lat. Next-genowa Fifa pojawi się na PC pewnie za 3-4 lata. Dopiero jak zacznie się to opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to sprawa przedłużenia umowy z T-Mobile w tym roku. Może w ramach kontynuacji współpracy, zawiązanej 2 lata temu, dali możliwość licencji w Fifie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale aż dziwne, że żadna inna firma bukmacherska nie zaistniała w Fifie.
Jakby nie patrzyć to jednak bwin był wcześniej umieszczamy na koszulkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby, a wydaje mi się, że to nie koniec. Chyba, że to chodzi tylko o polskie podwórko. Wtedy bym się zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje, że za Bońka sytuacja się zmieni. Choćby na tym przykładzie, widać, że za rządów Laty PZPN działał w nienormalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miałem nadzieje, że za Bońka sytuacja się zmieni. Choćby na tym przykładzie, widać, że
> za rządów Laty PZPN działał w nienormalny sposób.

Następny, który nie odróżnia PZPN od Ekstraklasa S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Miałem nadzieje, że za Bońka sytuacja się zmieni. Choćby na tym przykładzie, widać,
> że
> > za rządów Laty PZPN działał w nienormalny sposób.
>
> Następny, który nie odróżnia PZPN od Ekstraklasa S.A.
I naprawdę Boniek nie mógł mieć z tym nic wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy buk''ów są normalnie w fifie ale nie polskiej wersji z racji tego, iż nasz miłościwy rząd na to nie pozwala :) Jeśli kupicie np. wersje UK to sponsorzy na koszulkach typu bwin są normalnie widoczne. Co do zgody PZPN to PZPN niema tu nic do gadania. To Ekstraklasa i pan Biszof decyduję się na taki manewr jak dla mnie 2 poprzednie edycję bez licencji były strzałem w stopę dla ekstraklasy i samego wizerunku tej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 18:55, Afro69 napisał:

I naprawdę Boniek nie mógł mieć z tym nic wspólnego?


Nawet jeżeli miał, to i tak decydujące zdanie ma prezes Ekstraklasy. A kasa musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Reklamy buk''ów są normalnie w fifie ale nie polskiej wersji z racji tego, iż nasz miłościwy
> rząd na to nie pozwala :) Jeśli kupicie np. wersje UK to sponsorzy na koszulkach typu
> bwin są normalnie widoczne. Co do zgody PZPN to PZPN niema tu nic do gadania. To Ekstraklasa
> i pan Biszof decyduję się na taki manewr jak dla mnie 2 poprzednie edycję bez licencji
> były strzałem w stopę dla ekstraklasy i samego wizerunku tej ligi.

Nie trzeba kupować wersji UK. Wystarczy wybrać język inny niż polski. Np angielski. Nie wiem jak z wersją PC, ale na PS3 wybór języka jest za każdym razem. Komentarz można wybrać dowolny. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby delektować się Szpakowskim przy wyborze angielskiego.

A co do ekstraklasy w Fifie - PZPN nie ma nic do gadania. Chyba, że wpłynie na ekstraklasę. Ale EA musi dogadać się ze spółką Ekstraklasa S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle Ekstraklasie jakaś kasa za DARMOWĄ reklamę w grze?

No ale to Polska jest, jakoś inne ligi problemów nie robią ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować