Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Współczesna kampania w Assassin`s Creed IV: Black Flag tylko opcjonalna

31 postów w tym temacie

To ja bym poprosil jeszcze (i mowie tu calkiem serio) troche DLC z dodatkowymi misjami, statkami, lokacjami (przede wszystkim z dodatkowymi lokacjami: miastami, osadami, portami i tak dalej), sprzetem itp i, jak dla mnie, to moze byc ostatnia gra, jaka kiedykolwiek powstanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten artykuł utwierdza mnie w przekonaniu, że ta część jest jedynie "wypełniaczem", a dopiero w AC5 zobaczymy coś na prawdę ciekawego i liczę na Desa cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze że będzie możliwa do wyboru, ja od samego początku sądziłem że akcja AC będzie rozgrywać się tylko w czasach starożytnych a nie jako fragmenty pamięci w których wcielamy się w przodka bohatera z czasów teraźniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> AC bez współczesności i Desmonda to nie AC...

Właśnie AC bez współczesności w końcu będzie prawdziwym AC. Odrywanie się od wątków przeszłości mnie strasznie wkurzało, tym bardziej, że wszystkie misje Desmodna były tak banalne, nudne, bezpłciowe ( jak sam Desmond), że można było się na śmierć zanudzić.

AC od początku powinno po prostu opowiadać historie różnych asasynów, bez żadnej współczesności, tym bardziej, że taki konflikt we współczesności jest całkowicie nierealny, co przeszkadza, gdy gra opowiada o wielu prawdziwych historycznych miejscach i wydarzeniach (odpowiednio nagiętych na potrzeby gry, ale jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 18:35, Patrolololololololo napisał:

Skąd tyle tych dubli w komentarzach?


Forum mialo jakiegos buga, nie dodawalo poprawnie komentarza tylko wyskakiwal blad a proba odswiezenia strony tworzyla dubla.

Co do samego tematu, to odnosze wrazenie, ze niektorzy tu troche histeryzuja. Przeciez nie powiedziano, ze w ogole tych elementow nie bedzie, tylko ze czesc z nich bedzie opcjonalna. I nie ukrywajmy, patrzac np na AC1 ( czy nawet spora czesc 2), wiekszosc historii dziejaca sie we wspolczesnosci mozna bylo opowiedziec cutscene''ami, zamiast robic z tego pseudogrywalne elementy (pseudo, bo czesto ograniczaly sie do "przejdz z punktu A do punktu B i wcisnij przycisk akcji, po czym grzecznie usiadz w fotelu dentystycznym"). W jedynce, jak dla mnie, byly one kompletnie zbedne, rozwalaly jedynie genialny nastroj, jaki tworzyly "normalne" misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 16:16, Eternal101 napisał:

ja od samego początku sądziłem że akcja AC będzie rozgrywać się tylko w czasach starożytnych


Eee... ale AC nigdy sie w starozytnosci nie rozgrywalo O_o Wydarzenia z AC1 dzieli od starozytnosci, bagatela, jakies 7 wiekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 19:11, Ring5 napisał:

> ja od samego początku sądziłem że akcja AC będzie rozgrywać się tylko w czasach
starożytnych

Eee... ale AC nigdy sie w starozytnosci nie rozgrywalo O_o Wydarzenia z AC1 dzieli od
starozytnosci, bagatela, jakies 7 wiekow.


Nie znam się na epokach aż tak dobrze :D. W każdym razie w cholerę dawno ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować