Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 16:19, zajc4 napisał:

ile sie czeka na email bo ja już czekam na 6 pocztach kilka godzin :/

A czy przy rejestracji zaznaczyłeś wszystkie trzy kropki, i po kliknięciu przycisku otworzyło Ci się nowe okno z informacją o wysłaniu maila?
Jeśli tak- powinien dojść szybciutko.
Jeśli nie- raczej nie dostaniesz maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:29, Sztywny-pl napisał:

> ile sie czeka na email bo ja już czekam na 6 pocztach kilka godzin :/
A czy przy rejestracji zaznaczyłeś wszystkie trzy kropki, i po kliknięciu przycisku otworzyło
Ci się nowe okno z informacją o wysłaniu maila?
Jeśli tak- powinien dojść szybciutko.
Jeśli nie- raczej nie dostaniesz maila.

nic mi sie nie otwiera :/
próbowałem kilka godzin i nic co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 17:38, zajc4 napisał:

nic mi sie nie otwiera :/
próbowałem kilka godzin i nic co robić ??

Robić nowe maile, rejestrować się i czekać. Sorry, w tym momencie nic innego nie przychodzi mi do głowy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wyjsciu nowego duzego patcha zawsze sa problemy. Tak bylo jak wyszedl patch 1.10 a jak wyszedl 1.9 to dopiero była masakra... wiec troche kiepsko ze w jednym momęcie bliz wypuscil patcha i 10 dniowe friko-granie. Mam nadzieje ze nie zrazi to nowych graczy! Aha - jesli macie znajomych na starszych serwerach to nie przejmujscie sie ze bywa napisane ze sa pelne i nie polecaja zeby robic nowe postacie - wiekszosc z nich i tak dziala ok! No moze nie Burning Legion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno ten patch 1.11 wyszedł. ciekawe co on zmienia w grze?? Ja to pobieram, ale to ma 452 MB - dużo troszke, no ale w końcu ten patch musi coś zmieniać, co nie?? Pozdrowienia dla @LL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomózcie. sciagnolem se klienta mam kod do gry proboje zrobic account wypelniam a tu nagle pokazuje zebym zaznaczyl karte jaka chce placic probowalem duzo razy i zawsze jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mam clienta, mam kod do gry, ale nie mogę zrobic accounta, bo ie mam karty kredytowej... Jest może sposób, żeby pominąć kroku z kartą kredytową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko co potrzebne do gry, chce założyć konto a tu trzeba podać numer kary kredytowej...
A po co im to wiedzieć skoro dają 10 dni za darmo. NIe mam karty , ponieważ nie jest mi potrzebna.
Może da się pominąć ten krok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oh sh.., ekhm to znaczy, jestem zdeczka wku.., ehh - zdenerwowany :/ ściąganłem ten plik z fileplanet i wciąż to samo... pewnie dlatego, że to te same pliki ;| podejrzewam, że to mój winrar jest zryty, bo nie może rozpakować pliku typu .mpq a właśnie tego rodzaju są pliki Installer Tome :/ cóż, trudno się mówi, trzeba czekać aż dostanę orginałkę...

PS. a chciałem się jeszcze załapać na ten letni festiwal... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, mam takie pytanko. Tylko mi strona http://teaser.wow-europe.com/index.html nie działa, czy wszystkim? Chodzi o to, że ładuje się, potem wpisuję dane, maila na op.pl (onet) i daje sign up i czekam czekam i nic się nie dzieje, żadnego potwierdzenia ani nic, u kolegi to samo. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... ja też mam z tym problem wszytsko ściągnięte gra sie wlącza ale nie moge stworzyć konta bo musze mieć karte kredytową...juz mialem nadzieje że se pogram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym kogoś z "gram.pl" lub jakiegoś użytkownika o wytłumaczenie jak można stworzyć sobie konto nie mając karty kredytowej lub po prostu jak stworzyć sobie konto omijając ten pkt oczywiście jeżeli chodzi o tą promocje gry 10 dni za free. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:29, tomit napisał:

Prosił bym kogoś z "gram.pl" lub jakiegoś użytkownika o wytłumaczenie jak można stworzyć sobie
konto nie mając karty kredytowej lub po prostu jak stworzyć sobie konto omijając ten pkt oczywiście
jeżeli chodzi o tą promocje gry 10 dni za free. Z góry dzięki.

eeee... nie można? :D była już kiedyś podana stronka z numerami kart, więc wystarczy poszukać, nie bądź leniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wersji Trial kupiłem pełna gre-? oryginlna ze sklepu !!!
I tutaj pytanie ---> jak ja uruchomić? NA stronie worldofwarcraft.com w ACCOUNT MANAGEMENT loguje sie i wpisuje kod z mojej zakuponej wersji, który upowaznia mnie do grania. Niestey za kazdym razem wyskakuje mi komunikat, ze jest to błednie wpisany klucz! CO mam teraz zrobic ??? JAk uruchomic gre ?? POMOCY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:33, AdrianS napisał:

Po wersji Trial kupiłem pełna gre-? oryginlna ze sklepu !!!
I tutaj pytanie ---> jak ja uruchomić? NA stronie worldofwarcraft.com w ACCOUNT MANAGEMENT
loguje sie i wpisuje kod z mojej zakuponej wersji, który upowaznia mnie do grania. Niestey
za kazdym razem wyskakuje mi komunikat, ze jest to błednie wpisany klucz! CO mam teraz zrobic
??? JAk uruchomic gre ?? POMOCY !!!!

Napisz do pomocy technicznej CDP aby podało Ci nowy klucz do stworzenia konta. Możliwe, że źle coś wpisałęs ;)

PS. do uruchomienia trzeba wpisać numer karty kredytowej lub numer pre-paida. w przypadku karty kredytowej musisz sprawdzić czy jest ona obsługiwana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować