Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głównych bohaterów GTA V będziemy poznawać stopniowo, po kolei

18 postów w tym temacie

Coraz mniej podobają mi się te doniesienia,poznawanie stopniowo? Czyli pod sam koniec gry poznamy ostatniego bohatera?Dla mnie to bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coraz mniej podobają mi się te doniesienia,poznawanie stopniowo? Czyli pod sam koniec
> gry poznamy ostatniego bohatera?Dla mnie to bezsens...

Nie szalej tak z tymi swoimi domysłami. Przecież tu chodzi o coś w rodzaju wprowadzenia. Nawet jeśli by z 6 godzin trwało, to w skali ogromu gry nie jest to wcale tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coraz mniej podobają mi się te doniesienia,poznawanie stopniowo? Czyli pod sam koniec
> gry poznamy ostatniego bohatera?Dla mnie to bezsens...
Ano trochę przesadziłeś. Ja obstawiałbym 2h na jedną postać. Bardziej zastanawia mnie, czy z góry narzucą nam pierwszą postać, czy może dadzą wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Coraz mniej podobają mi się te doniesienia,poznawanie stopniowo? Czyli pod sam
> koniec
> > gry poznamy ostatniego bohatera?Dla mnie to bezsens...
> Ano trochę przesadziłeś. Ja obstawiałbym 2h na jedną postać. Bardziej zastanawia mnie,
> czy z góry narzucą nam pierwszą postać, czy może dadzą wybór.


Raczej narzucą nam postać którą rozpoczniemy historię i pewnie kolejnych bohaterów poznamy na jakichś misjach.

Mr_Spike Chcesz pokierować psem to The Sims 3 jest idealne do tego xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakimś trailerze było chyba jak Michael pierwszy raz spotkał Franklina. Było też jak Michael przedstawiał Franklina Trevorowi jako syna którego zawsze pragnął czy coś takiego. Dlatego też zgaduje, że Michael będzie pierwszy. Nie wydaje mi się, żeby trzeba było bardzo długo czekać na wszystkie postacie, skoro to główny "ficzer" tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką postacią zagramy na starcie. To pewnie będzie Michael, który z nudów i kryzysu swojego wieku będzie planować te wszystkie napady itd, ale sam nie da rady więc pozna dwójkę reszty bohaterów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest jasna. Według mnie będziemy musieli przejść grę trzy razy aby poznać ją z różnych perspektyw. I przygodę zaczniemy od Michaela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to lepiej- dzięki temu każda z postaci będzie miała dobre wprowadzenie i nie będzie tylko dodatkowym NPCem którym może sterować gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że nie będzie można być psem i wykonywać misje (a przy okazji zajmować się właścicielem
> od czasu do czasu) XD

To nie nowy COD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że nie będzie można być psem i wykonywać misje (a przy okazji zajmować się właścicielem
> od czasu do czasu) XD

XD XD XD XD XD
-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie we wprowadzeniu gry wymuszą tylko pokierowanie jednym z nich (obstawiam,że to Michael),a tak to taki sposób mi odpowiada.Będzie czas,by każdego z trójki poznać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować