Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawngate - betatest

25 postów w tym temacie

Summoner Rift połączone z Dominion, nic świeżego. Graficznie zbliżone do LoLa, prawie brat bliźniak, cukierkowa oprawa, rzut izometryczny. Plagiat Lola. Sławek grał postacią z dwuręcznym mieczem, która to w ruchach jest obrzydliwie podobna do.....Tryndamera. EA pewnie zakłada, że jak zrobi klona Lola, zerżnie wszystko co się da, a da mu po prostu tylko inną twarz, to będzie to sukces. Po co grać w podróbę, jak można grać w oryginał. Pewnie ktoś się znajdzie. Tylko ciekawi mnie jakim modelem biznesowym zaskoczy nas EA, czyżby miały być to różnego rodzaju skórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to żałosna firma, która zarzyna wszystko, czego się dotknie, nie sądzę, żeby cieszyła renomą wśród graczy moba.

" A ja chyba będę kibicował."

Czemu kibicować bezczelnej zrzynie, której jedynym celem istnienia jest łyknięcie odpadków jedzenia spadających ze stołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Poza darmowym wardem można jeszcze jakieś kupić?
2. Jak to jest z tą betą? Trwa cały czas czy w określone dni?


@naczelnyk

Bo niektórzy grają w coś jak jest fajne, bez znaczenia czy zrzyna czy nie i nie hejcą jak małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh- chciałem obejrzeć materiał filmowy z tej gry... Ale pan Serafin chyba popił ostro dzień wcześniej... No nie dam rady przy takim "gadaniu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Ecko09
> Beta jest uruchamiana w piątki, około 21.00, i zazwyczaj trwa jeden dzień.

Łe to nawet nie ściągam, klucz mam od dawna, ale poczekam, aż będzie można dłużej pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1. Poza darmowym wardem można jeszcze jakieś kupić?
> 2. Jak to jest z tą betą? Trwa cały czas czy w określone dni?
>
>
> @naczelnyk
>
> Bo niektórzy grają w coś jak jest fajne, bez znaczenia czy zrzyna czy nie i nie hejcą
> jak małe dzieci.

Na jego posty nie ma co odpowiadać. Jak widzę news związany z EA to bardzo często spodziewam się go spotkać plującego jadem w środku. Tylko po co, skoro go nie interesują gry EA?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1. Poza darmowym wardem można jeszcze jakieś kupić?
> 2. Jak to jest z tą betą? Trwa cały czas czy w określone dni?

1. nie można
2. zwykle dwa dni w tygodniu leci, teraz będzie piątek-sobota

> Sławek grał postacią z dwuręcznym mieczem, która to w ruchach jest obrzydliwie podobna do.....Tryndamera

Owszem, jest, a ult ma jak Fiddlestick, E jak Mordekaiser, a W jak Nautilus. I do tego sama postać przypomina Thresha. I wcale mi to nie przeszkadza, bo to jest taka postać "tranzytowa" - są tu też inne, takie jak chociażby Moya z obrazka, które w LoLu nie mają odpowiedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podoba. Każda moba zaczyna się robić taka sama, wszystko z DOTY i LOLa, tylko postacie i skille inne... No Najwyżej ja mam takie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale jak bardzo recenzent jest uzależniony od LoL''a, żeby stwierdzić: "Ogólnie jest jak w League of Legends. Przedmioty są pasywne, nie dają żadnych dodatkowych zdolności aktywnych, jak w DOTA 2..." Rozumiem, że te w LoL''u nie mają ''aktywnych'' zdolności, albo że wszystkie w DOTA mają? No i jeszcze ten tekst, że late game w LoLu zaczyna się po godzinie... Gdzie 90% rozgrywek nawet nie dochodzi do tego etapu (średni czas gry 30-40 minut, czyli poziom gdzie wyrównuje się rozgrywka w Dawngate). Wyczuwam uzależnionego Silver''a.

Nie żebym jakimś fanboyem LoL''a był, ale te stwierdzenia są mocno nie trafione jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam ale jak bardzo recenzent jest uzależniony od LoL''a, żeby stwierdzić: "Ogólnie
> jest jak w League of Legends. Przedmioty są pasywne, nie dają żadnych dodatkowych zdolności
> aktywnych, jak w DOTA 2..." Rozumiem, że te w LoL''u nie mają ''aktywnych'' zdolności,
> albo że wszystkie w DOTA mają?

Większość w LoLu nie ma, tylko kilka - BotRK, Zhonya, DFG, parę rzeczy dla supportów, wriggla nie liczę. W DOTA 2 jest tego mnóstwo i zdolności aktywne przedmiotów odgrywają o wiele większą rolę. Nie ma sensu wdawać się w szczegóły w takim tekście, bo rozdęłoby go to do rozmiarów bezsensownych.

> No i jeszcze ten tekst, że late game w LoLu zaczyna się
> po godzinie... Gdzie 90% rozgrywek nawet nie dochodzi do tego etapu (średni czas gry
> 30-40 minut, czyli poziom gdzie wyrównuje się rozgrywka w Dawngate).

I co z tego? Late zaczyna się wtedy kiedy się zaczyna, nie moja wina, że wiele gier kończy się wcześniej. Poza tym drogi kolego leżysz z matematyki. Jeśli średni czas gry to 35 minut, to znaczy 50% gier trwa dłużej niż 35 minut, czyż nie? Skąd więc wniosek, że 90% nie dociera do late? Z liczb to wcale nie wynika (i z mojego doświadczenia też nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...Star Wars: The Old Republic, najprawdopodobniej najdroższej gry w dziejach, która miała zdominować świat MMO... a teraz w zasadzie nikt w nią nie gra." marna prowokacja...Chyba Pan Sławek rzeczywiście jest uzależniony od LoL''a, że nie dostrzega innych rzeczy.

Zobaczymy jak Dawngate popłynie z czasem, cały czas IMO LoL i Dota będą długo niedoścignione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie pójdę to hejty. Internet to piekło. Aaale o grze:
Z tego co widzę (nie grałem) to gra ciekawa, ma fajne rozwiązania ale mam już zainstalowanego LoLa i nie wiem czy chciałoby mi się instalować kolejnego klienta aby zobaczyć co to, choć wynika to pewnie z tego że tego typu moby mnie nudzą po pewnym czasie. Ale może kiedyś jak będzie mi się nudzić to sięgnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@czopor

"> Na jego posty nie ma co odpowiadać. Jak widzę news związany z EA to bardzo często spodziewam się go spotkać plującego jadem w środku. Tylko po co, skoro go nie interesują gry EA?... "

Jakby ładnie zapytał to może bym mu wytłumaczył. Ale ponieważ pytanie ''dlaczego ludzie nie lubią EA'' albo "czemu nie lubimy nachalnej reklamy" jest chyba dla niego zbyt złożone nie będę rozwijał tematu i go dalej frustrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie gadać o tym podobieństwie do lola bo tu jest tak samo dużo różnic co podobieństw.

@Valdronixx
Bo dla mnie oryginał jest słaby a "podróbka" zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że nawet jeśli mapa jest inna i jest wprowadzona świeża mechanika to ciągle dla wielu "zżynka LoL" (który ogólnie w takim razie jest "nędzną zżynką Doty")

A teraz może na temat, Dawngate jest bardzo ''wygodny'', łatwo zacząć i ogarnąć wszystko co jest, trzeba poczekać aż to się wszystko rozwinie jeśli chodzi o bohaterów (Shaper''ów w tym wypadku) bo to oni grają główną rolę w tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować